021-66220084
0

خرید اقساطی محصولات

شرایط خرید اقساط از فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب

نامناسب بودن اقتصاد مملکت و گرونی بیش از اندازه اجناس، شرایطی را به وجود آورده که بیشتر خانواده ها برای خرید محصول لوازم منزل در سختی و مظیقه باشند و با حقوق و در آمدی که دارند امکان خرید بسیار مشکل میباشد. در این راستا دو شرکت با همکاری هم در جهت رفاه و امکان خرید لوازم منزل خریداران عزیز را فراهم نماید.امروزه پس انداز کردن پول راه حل مناسبی برای خرید محسوب نمیشود بخاطر اینکه اجناس و کالا روزانه دستخوش تغییرات زیاد و افزایش قیمت میشود.

 نگران نباشید فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب با مشارکت شرکت معتبری به نام بای چک برای این گونه افراد چاره ای اندیشیده است. اگر قصد خرید کالای اقساطی دارید شما میتوانید هرمحصولی را از سایت بهسازان چوب انتخاب نموده و فرمی که در پائین سایت قرار داده شده بطور کامل پرنموده و پس از طی مراحل اداری و تایید مدارک و شرایط صحیح، حتی خودتان تعداد اقساط محصول را به اختیار انتخاب کرده و اقدام به خرید اقساطی 12 و یا 24 ماهه کنید.

نحوه خرید محصول به صورت اقساطی:

1-ابتدا باید فرم مد نظر را به صورت کامل پر نمائید و اطلاعات شخصی و بانکی خود را وارد مینمایید و بصورت چکی و با زمان پرداخت مختلف اقدام مینمایید.

2-بعد از اتمام کلید ادامه را می زنید و وارد صفحه بعدی می شوید که این صفحه زمانی که میخواهید پیگیری اقساط خود را اطلاع داشته باشید با وارد کردن شماره پیگیری که سایت به هنگام ثبت نام به شما میدهد، وارد می نمائید و از وضعیت خرید اقساطی خود آگاه میشوید که در چه مرحله ای قرار دارد.

3-شرکت *بای چک* با همکاری *شرکت بهسازان چوب* مدارک مورد نیاز خود را از مشتری دریافت می نماید( به صورت تصویری در سایت آپلود می شود ) و پس از استعلام مدارک دریافتی از مشتری را از بانک و مراکز دیگر دولتی در صورت تایید ادامه ثبت نام صورت میگرددو در صورت تایید بصورت تلفنی و یا با پیامک به در خواست کننده اعلام میگردد.

4- شرکت بای چک تامین کننده شرایط امور چک و نحوه محاسبه و غیره را بر عهده دارد و فروشگاه بهسازان چوب هم شرایط تهیه و آماده سازی و نرخ گذاری محصولات را بر عهده دارد. که با همکاری این دو مجموعه امکان خرید راحت و آسان را برای شما فراهم و آماده سازی مینمایند.

5- دو نوع روش خرید برای مشتریان عزیر در نظر گرفته شده: خرید با چک و خرید با سفته. کسانی که به دلایلی نمیتوانند با چک خرید کنند میتوانند با سفته خرید خود را انجام بدن که به هنگام پر کردن فرم اطلاعات حتما" گزینه دلخواه خود را فعال نمایند.

آنلاین خرید کنید، 12 الی 24  ماهه اقساطی پرداخت نمائید

 

فرم محاسبه زمانبندی چک ها

لینکی که در زیر ملاحظه می فرمائید وارد می شوید و مبلغ کل محصول را با تعداد اقساطی که خودتان انتخاب می نمائید به صورت اتوماتیک پس از انتخاب شما بر اساس ماهانه نشان میدهد.

جهت مشاهده *فرم محاسبه زمانبندی چک ها* با شرایط 12 و یا 24 ماهه کلیک کنید 

در صورتی که با گوشی موبایل وارد سایت شده اید بهنگام محاسبه، اعداد را با حروف انگلیسی وارد نمایید.

مشتری گرامی لطفا جهت مشاهده و پیگیری وضعیت سفارش خود کلیک نمایید و کد ملی خود را داخل کادر مربوطه وارد نمایید.


ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
1 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()