مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

 Tongue Out از یک خـرید آسـان و مطـمئـن درفـروشـگاه اینترنتی"بهســازان چــوب" لذت ببــریـد Tongue Out

یـک فـروشــگاه آنلاین و کــامـل بـرای خــریـد هــای اینـتــرنتــی شـمـــا

تاریخ آخرین به روزرسانی : چهارشنبه 7 تير 1396
مبلغ ( تومان ) :
تا

تبلیغات

بنر تختخواب کمجا

مبل استیل (سلطنتی)

مبل استیل را اکثر مردم بانام مبل سلطنتی می‌شناسند که این مبل از انواع مبل خانگی می‌باشد. مبل استیل دارای شکل رسمی و مجلسی می‌باشد که در کنار مبل راحتی از نیازهای هر خانه می‌باشند. مبل استیل در طراحی و رنگ‌های متنوعی تولید و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

 مبل استیل دارای قیمت‌های بسیار متفاوتی می باشد و هیچ سقفی در قیمت برای آنها وجود ندارد و ارزش گذاری آنها بر اساس میزان و نوع چوب بکار رفته ، طرح منبت بکار رفته ، کیفیت پارچه و نوع رنگ می‌باشد. فروشگاه بهسازان چوب توانسته با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت انواع مبل استیل را در اختیار عموم قرار داده تا هر فرد با هر بودجه بتواند مبل سلطنتی خود را تهیه و خرید نماید.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 6 محصول
قیمت : 8,150,000 (تومان)

مبل استیل سلطنتی  مدل امپراتور،اگر بدنبال مبل سلطنتی  شیک و زیبا ودر عین حال با دوام هستین و میخواهید به رویا های خود واقعیت ببخشید و  اتاق نشیمن شما را رومانتیک و رویائی جلوه دهد و یک حس زیبا بودن مبل خود را ببینید ما به شما پیشنهاد میدهیم این مبل مناسب حس و حال و دلخواه شماست .دیزاین منزل خود را با مبل استیل های سلطنتی بهسازان چوب زیباتر کنید.تمام چوب و از جنس چوب راش  با رنگبندی مختلف پارچه و چوب.

 

مبل استیل مدل : امپراتور
قیمت : 8,150,000 (تومان)
قیمت : 7,560,000 (تومان)

مبل استیل سلطنتی  مدل چهار گل کاری محکم ، زیبا ، با دوام و شیک . جهت ساخت این مبل از جنس تمام چوب راش استفاده شده و یکی از بهترین و محکم ترین چوب جهت تولید مبل با کیفیت در نظر گرفته میشود.

پارچه تولیدی برای این مدل از پارچه یزد با کیفیت بسیار بالا و  از رنگبندی مختلفی هم برخوردار میباشد.

نشیمن از جنس ویسکوز فنر دار به همراه فوم سرد جهت محکمی نشیمن آن . برای این مدل جلو مبلی هم دارد از جنس خود مبل یعنی از چوب راش.

مبل استیل مدل : چهار گل
قیمت : 7,560,000 (تومان)
قیمت : 6,100,000 (تومان)

مبل استیل سلطنتی مدل باربی ، یک مبل زیبا وبا کلاس در رده مبل های سلطنتی لوردی و رویائی .

جنس چوب استفاده شده برای این مبل سلطنتی  تمام چوب از راش . دارای گارانتی و رنگبندی برای پارچه و چوب آن

نشیمن از جنس ویسکوز فنر دار و به همراه سه تیکه میز عسلی  از جنس چوب راش .با پارچه یزدی گلداراز نوع درجه یک با تراکم بالا و رنگبندی مختلف هم برای پارچه و هم برای چوب کلاف آن.

مبل استیل مدل : باربی
قیمت : 6,100,000 (تومان)
قیمت : 8,100,000 (تومان)

مبل استیل سلطنتی  مدل مولیراگر بدنبال مبل سلطنتی  شیک و زیبا ودر عین حال با دوام هستین و میخواهید اتاق نشیمن شما را رومانتیک و رویائی جلوه دهد و یک حس زیبا بودن مبل خود را ببینید ما به شما پیشنهاد میدهیم این مبل مناسب حس و حال و دلخواه شماست .تمام چوب و با جلو مبلی سه تیکه . نشیمن از ویسکوز فنردار استفاده شده.

مبل استیل مدل : مولیر
قیمت : 8,100,000 (تومان)
قیمت : 4,950,000 (تومان)

مبل استیل مدل صدفی . کار محکم و با دوام وبا نمای بسیار زیبا . به منزل شما یه حس رویائی و رومانتیک میبخشد . و از جنس تمام چوب ممرزساخته شده  و با پارچه یزد درجه یک با تراکم بالا و رنگبندی مختلف و برای 9 نفره تولید میشود . با کف نشیمن از جنس فوم سرد و با دسته های ساده و پشتی با طرح گل و لمسه شده . دارای 4 عدد تک نفره  2 عدد بعنوان میزبان و 1 عدد کاناپه  

مبل استیل مدل : صدف
قیمت : 4,950,000 (تومان)
قیمت : 3,850,000 (تومان)

مبل استیل مدل خورشیدی برای 9 نفره  از جنس چوب ممرز و دارای رنگبندی مختلف برای چوب و پارچه آن .از نظر استحکام و دوام دارای 24 ماه گارانتی این فروشگاه میباشد. کف نشیمن از جنس فوم سرد که تولیدی شرکت پیکو فوم بوده ودر مقابل فشار هیچگونه نشستی نمیکنه .

مبل استیل مدل : خورشیدی
قیمت : 3,850,000 (تومان)
1مجموع 6 محصول