مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

 Tongue Out از یک خـرید آسـان و مطـمئـن درفـروشـگاه اینترنتی"بهســازان چــوب" لذت ببــریـد Tongue Out

An online store and perfect for your online purchases

به روزرسانی : چهارشنبه 1 مرداد 1399

آینه کنسول چوبی

>> >> >>

 آنطوریکه از شواهد بر میاید ریشه آینه کنسول به کشور ایتالیا و فرانسه برمیگردد. در سال های گذشته یعنی حدودا" 17  میلادی میز کنسول هایی تولید میشد که بزرگ هم بود و جزء لوازم های واجب و دکوری مردم اعیانی و اشرافی آن زمان محسوب میشده و کمتر کسی میتوانست آنرا تهیه نماید. طرحی که بیشترطرفدار داشته، طرح سلطنتی بوده و یک لوازم لوکس و شیک بحساب میامده.اگر بخواهیم میز کنسول زمانهای قدیم را ببینیم  با میز کنسولهای امروزی تفاوت زیادی داره، آینه و میز کنسول های امروزی  بسیار شیک و ظریف شده.معمولا آینه و میز کنسول را در همان ورودی خانه قرار میدهند و بیشتربه چشم میهمان میخورد و یک دکور و زیبایی بحساب میامد.هر کس نسبت به موقعیت منزل خود میتواند آینه کنسول مناسب خریداری و تهیه نماید و با دکوراسیون خانه خود ست کند. فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب تهیه کننده و ارائه دهنده انواع آینه کنسول با بهترین متریال و بسیار مرغوب در فروشگاه خود میباشد و تمامی محصولات خود را تا درب منزل خریدار رایگان ارسال مینماید. 

ما را در اینستاگرام فالوو کنید تا از آخرین محصولات فروشگاه باخبر شوید.

www.instagram.com/behsazanchoob.ir

    جهت مشاهده محصولات جدید ما در کانال تلگرام ما جوین شوید.

behsazanchoob_shop@

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 36 محصول
قیمت : 2,050,000 (تومان)

آینه قدی تمام mdf سه کشو 018

در زندگی امروزی کمتر خانه ای را میتوان یافت که یک عدد آینه قدی در آن منزل نباشد.

اغلب مردم از آینه قدی به عنوان یک عنثر دکوراتیو در دکوراسیون منزل خود به حساب می آورند.

در صورتی که یک وسیله ای زیبا و کاربردی در منزل محسوب میشود.

 
آینه قدی تمام mdf سه کشو 018
قیمت : 2,050,000 (تومان)
قیمت : 2,050,000 (تومان)

آینه قدی تمام mdf دو کشو 017

به نظر میرسد وجود یک آینه قدی در یک منزل و یا در یک اتاق خواب جهت آراستن و آماده شدن برای رفتن به بیرون نیاز باشد.

ما انسان ها عادت کردیم به زیبایی خود اهمیت بدیم و وقتی از منزل به بیرون میرویم نیاز بر این است که ظاهر خود را مرتب و منظم کرده و بعد از منزل به بیرون برویم.

بنابر این یک آینه قدی زیبا میتواند تزئین کننده دکوراسیون و استفاده برای افراد نیاز ضروری باشد.

آینه قدی تمام mdf دو کشو 017
قیمت : 2,050,000 (تومان)
قیمت : 1,450,000 (تومان)

آینه قدی دو کشویی درب ریلی 324

کمتر خانه ای را میتوان یافت که در آن حداقل از یک میز آرایش استفاده ای نشده باشد. این وسیله چند منظوره ساخته میشود و کاربرد زیادی دارد. از کشو های آن میتوان برای وسایل خرد و ریز استفاده نمود و از آینه هم برای آراستن و غیره مورد استفاده قرار بگیرد. محل قرارگیری این میز آرایش معمولا" در اتاق های خواب و یا پشت در ورودی ها میباشد و به هنگام خروج از منزل میتوان از آینه آن استفاده نمود.

آینه قدی دو کشویی درب ریلی 324
قیمت : 1,450,000 (تومان)
قیمت : 3,130,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی نیم گرد معرق 621

آینه کنسول ها قطعا" القاء کننده حس کلاسیک به حساب می آیند، امروزه بیشتر خانه ها در فضای دکوراسیون خود از آینه کنسول های شیک و به سلیقه  خود استفاده میکنند و فضای خانه چشم گیر تر و جذاب تر به چشم می آید. در مکانی که آینه کنسول قرار دارد نباید از آینه تکی در اطراف آن استفاده شود به دلیل این که آینه کنسول به تنهایی میتواند دکوراسیون منزل شما را تغیر دهد.

آینه کنسول چوبی نیم گرد معرق621
قیمت : 3,130,000 (تومان)
قیمت : 3,880,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی تونیک معرق 620

 آینه کنسول ها میتوانند القاء کننده حس زیبایی و برتری به فضای منزل شما باشد که میتواند با فضاهای شیک و مدرن یک منزل ترکیب شده و این حس را به زیبا ترین حالت ممکن به فضای منزل شما میبخشند، و باعث میشوند فضای یک منزل دلنشین تر و رویایی به نظر برسد. آینه کنسول ها الزاما" نباید در کنار یک آینه دیگری استفاده شود، به دلیل این که وجود آینه بر روی میز کنسول به تنهایی میتوانند تغییراتی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایجاد نمایند و یک زیبایی خوب و دلنشینی را به فضای داخلی اتاق شما ببخشند.

آینه کنسول چوبی تونیک معرق620
قیمت : 3,880,000 (تومان)
قیمت : 3,700,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی دوکشو معرق 618

 آینه کنسول ها القا کننده حس کلاسیک برای فضای خانه محسوب میشوند که میتواند به خوبی با فضاهای مدرن منزل شما ترکیب شده و حس کلاسیک خود را ماهرانه و هنرمندانه ترین حالت ممکن به فضای داخلی دکوراسیون شما القاء نمایند و فضایی زیبا و دلنشین تر به چشم بیننده به نظر بیاید. در محلی که آینه کنسول گذاشته میشود، نباید در آن محل از آینه ای استفاده شود به خاطر این که خود کنسول آینه دارد و منعکس کننده زیبایی آن محل بر عهده آینه کنسول است

آینه کنسول چوبی دوکشو معرق618
قیمت : 3,700,000 (تومان)
قیمت : 3,700,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی دودرب معرق615

مدل دیگری از آینه کنسول ها که طرفداران زیادی هم دارد میتوان به آینه کنسول های معرق اشاره نمود. آینه کنسول های معرق بیشتر در خانه های لوکس و شیک استفاده میشود که نقش بسیار فوق العاده ای در دکوراسیون یک منزل ایفا مینمایند. آینه کنسول های معرق در شکل ها و ابعاد مختلفی تولید میشود که هرکس میتواند بر اساس موقعیت قرار گیری آینه کنسول، اقدام به خرید نماید. آینه کنسول معرق 615 دارای دو در بزرگ در طرفین میز قرار گرفته که بالای این ها دارای سه کشو میباشد که از ظرافت و زیبایی خاصی هم برخوردار است.

آینه کنسول چوبی دودرب معرق615
قیمت : 3,700,000 (تومان)
قیمت : 3,150,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی رز 612

 بهترین مکان برای قرار دادن یک آینه کنسول میتواند همان آستانه در یا ورودی خانه باشد. داشتن یک آینه کنسول بزرگ و زیبا که بر روی آن از وسایل دکوری و تزئینی گذاشته شود برای مهمانان و اعضای خانواده میتواند بسیار جذاب و چشم نواز باشد. البته در انتهای یک راهرو هم میتوانید از یک آینه کنسول زیبا استفاده نمایید که فضای خالی منزل خودرا پر نماید. آینه کنسول مدل رز از یک ساختار محکم و زیبایی برخور دار است که با دکوراسیون هر منزل میتواند ست گردد.

آینه کنسول چوبی رز 612
قیمت : 3,150,000 (تومان)
قیمت : 4,250,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی 6 پایه معرق611

امروزه آینه کنسول ها جزء لوازم لوکس و تجملاتی محسوب نمیشوند در صورتی که دائما" از آن ها در منزل استفاده میشود و حتی یک از لوازم پر کاربرد در منزل محسوب میشود و فقط جنبه دکوری ندارد. البته در زمان های قدیم آینه کنسول های ساخته شده از جنس معرق و یا منبتی به عنوان لوازم لوکس و دکوری در خانه های اشرافی و پولدار ها یافت میشد. در صورتی که امروزه این وسایل زیبا و لوکس در منازل بیشتر کاربرد دارد. تاریخچه و ریشه آینه کنسول به کشور فرانسه و ایتالیا برمیگردد.

آینه کنسول 6 پایه معرق 611
قیمت : 4,250,000 (تومان)
قیمت : 2,980,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی بیتا 610

 محل قرار گیری یک آینه کنسول طوری باید باشد که به هنگام ورود به منزل چشم مهمان را نوازش کند و در همان وهله اول خود را نمایان کند. این آینه کنسول میتواند انتهای یک راهرو که معمولا" در منازل جای خالی میباشدقرار داده شود. یک آینه کنسول با طراحی خلاقانه و رنگ شاد میتواند هماهنگ با دکوراسیون و دیزاین فضای داخلی منزل شما باشد به جهت این که این هماهنگی بیشتر ایجاد شود میتوانید از یک قالیچه ای سنتی که با رنگ های شاد بافته شده و البته با رنگ آینه کنسول شما ست باشد استفاده نمایید تا به فضای منزل شماجلوه بیشتری ببخشد.

آینه کنسول چوبی بیتا 610
قیمت : 2,980,000 (تومان)
قیمت : 1,720,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی مانا 609

 معمولا" آستانه در یا همان ورودی خانه محل بسیار مناسبی برای قرار گرفتن آینه و کنسول میباشد، آینه بیشترین که در بدو ورود یک آینه کنسول خود را نمایان میکند طراحی زیبا و وسایل دکوری و تزئینی آن است که بر روی میز کنسول قرار داده میشود خودنمایی میکند و میتواند جزابیت بیشتری به آینه کنسول شما دهد. اگر در کنار آینه کنسول از یک آباژور ایستاده استفاده شود به هنگام شب نورپردازی که از آباژور بیرون میزند میتواند آینه کنسول شمارا به شکل زیبایی جذاب و رمانتیک جلوه دهد. آینه کنسول مدل مانا از یک آینه قدی بلندی برخوردار است که در زیر آن یک عدد کشوی بزرگ وجود دارد که برای ساخت آن از بهترین جنس استفاده شده. این آینه کنسول در رنگبندی مختلف به سلیقه مشتری قابل تولید است.

آینه کنسول چوبی مانا609
قیمت : 1,720,000 (تومان)
قیمت : 2,730,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی کیانا 608

 امروزه آینه کنسول به عنوان وسایل تزئینی و تجملاتی محسوب نمیشود،  درصورتی که این وسیله زیبا و کاربردی را در زمان های قدیم میتوانستیم در خانه های اشرافی و پولدار ها ببینیم، ولی امروزه به خاطر تکنولوژی و نوع جنس مدل های مختلف با ابعاد گوناگون تولید میشود و هرکس به توان وسع خود میتواند از نمونه های مختلفی از آینه کنسول را برای خود انتخاب نماید. آینه کنسول مدل کیانا از ترکیب جنس بادوام و مرغوب چوب و ام دی اف ساخته شده که کیفیت بالایی دارد و تقریبا" ظاهری ساده دارد.

آینه کنسول چوبی کیانا 608
قیمت : 2,730,000 (تومان)
قیمت : 3,050,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی ماندانا607

 آینه کنسول ها یکی از لوازم ضروری در یک دکوراسیون منزل محسوب میشوند که هر مدلی از آینه کنسول جای مخصوصی در منزل میباشد که میتواند با دکوراسیون و طراحی آن منزل هماهنگی داشته باشد. آینه کنسول ها از جنس های مختلفی از جمله چوبی، معرق، ام دی اف و پلی استر  ساخته میشوند و بعضی از این مدل ها به صورت ترکیبی ساخته میشود، مدل آینه کنسول ماندانا ترکیبی از ام دی اف و پلس استر است که بسیار زیبا طراحی و کار شده است و پایه های این آینه کنسول از جنس چوبی میباشد.

آینه کنسول چوبی ماندانا 607
قیمت : 3,050,000 (تومان)
قیمت : 3,700,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی تندیس 604

امروزه میز و آینه کنسول به خاطر این که از تنوع جنس بالایی برخوردار است، و با قیمت های مختلفی که هست هرکس میتواند بر اساس بودجه و موقعیت منزل خود آن را خریداری نماید. آینه کنسول های امروزی جایگزین آینه کنسول های قدیمی مادربزرگ شده به خاطر متراژ پایین خانه ها میتواند دلیل جایگزینی باشد. آینه کنسول سفید رنگ، معمولا" در یک چیدمان منزل بسیار زیبا و چشم نواز میباشد. اگر میز کنسول خود را سفید انتخاب نمایید هر اکسسوری رنگی که بر روی آن گذاشته شود زیبایی خودرا دوچندان خواهد نمود.

آینه کنسول چوبی تندیس 604
قیمت : 3,700,000 (تومان)
قیمت : 1,970,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی کلاسیک 602

اگر قصد خرید و تهیه یک میز کنسول شیک با قیمت مناسب که طراحی زیبایی هم داشته باشد پیشنهاد ما برای شما آینه کنسول مدل کلاسیک میباشد. این آینه کنسول از یک طراحی ساده و زیبایی برخوردار است که در کنار میز یک عدد صندلی هم وجود دارد که معمولا" برای آینه کنسول ها صندلی داده نمیشود، و شما میتوانید به راحتی بر روی صندلی نشسته و از آینه کنسول خود استفاده نمایید. این آینه کنسول از جنس مرغوبی ساخته شده که در رنگبندی های مختلف که مشتری متناسب با منزل خود باشد میتواند سفارش داده و خریداری نماید.

آینه کنسول چوبی کلاسیک 602
قیمت : 1,970,000 (تومان)
قیمت : 1,970,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی صدف 601

 اگر منزل شما از یک دکوراسیون شیک و لوکسی پیروی میکند مناسب ترین آینه کنسول که برای دکوراسیون شما مناسب باشد آینه کنسول مدل صدف است. برای خانه هایی که از یک دکوراسیون کلاسیک برخوردار است بهتر است میز کنسولی که با تناژ رنگ قهوه ای، گردویی، فندقی و ماهگونی  که رنگ های گرم محسوب میشوند انتخاب شود. این آینه کنسول از جنس مرغوبی ساخته شده که تمام پایه های آن از چوب محکمی ساخته شده و بقیه قسمت ها از ام دی افی که پوشش رنگ دارد

آینه کنسول چوبی صدف 601
قیمت : 1,970,000 (تومان)
قیمت : 1,870,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی میخک600

قبل از هرچیزی دکوراسیون منزل خودرا بسنجید تا مناسب ترین آینه کنسول را برای اتاق پذیرایی خود انتخاب نمایید. آینه کنسول ها در سبک ها و مدل های مختلفی تولید میشوند و هرکس متناسب با محل قرار گیری آن انتخاب خود را برای خرید آینه کنسول تعیین مینماید. بعضی از آینه کنسول ها قاب آینه نیم تنه دارد و میز آن بزرگ است و فضای بیشتری در داخل میز طراحی میشود و بعضی از آینه کنسول ها هستند که میز کوچک تر ولی آینه بزرگ و قدی بر روی آن قرار داده میشود.

آینه کنسول چوبی میخک 600
قیمت : 1,870,000 (تومان)
قیمت : 2,960,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی 2کشو 359

 آینه کنسول ها میتواند دکوراسیون پذیرایی شما را تامین نماید و دیزاین منزل شمارا زیباتر کند. معمولا" انتخاب آینه کنسول متناسب با متراژ محلی که در آن قرار میگیرد انتخاب میشود و بستگی به کوچک و بزرگی محل شما دارد. میتوانید رنگ دلخواه خودرا با لوازم اتاق پذیرایی خود ست نمایید. آینه کنسول مدل دو کشو دارای دو لنگه درب و دو کشو میباشد که میتوان لوازم بیشتری را در داخل میز قرار داد. این آینه کنسول در رنگبندی مختلف و به سفارش مشتری میتوانید تولید شود.

آینه کنسول چوبی 2کشو 359
قیمت : 2,960,000 (تومان)
قیمت : 1,680,000 (تومان)

آینه کنسول کد 357

خانه و اتاق پذیرایی و یا ورودی منزل از بهترین مکان ها برای قرار دادن و استفاده بهینه از آینه و کنسول است. اگر در ورودی یک منزل از یک آینه کنسولی استفاده کنیم که آینه بزرگی هم در روی میز قرار گرفته باشد و روی میز با وسایل های زیبای دکوری تزیین نمائیم در بدو ورود برای مهمانان شما با دیدن آینه کنسول زیبا و جذاب و بسیار خیره کننده میشود. آینه کنسول های مختلفی که وجود دارد می تواند در قسمت های مختلف خانه جایگاه خاص و مخصوص به خود را داشته باشد. آینه کنسول یک وسیله ای است که به عنوان یک عنصر زیبا و جذاب و کمکی برای دکوراسیون یک منزل میباشد.

آینه کنسول چوبی کد 357
قیمت : 1,680,000 (تومان)
قیمت : 1,680,000 (تومان)

آینه کنسول کد 356
معمولا" آینه ها در بهتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی یک منزل از عناصر بسیار مهمی محسوب میشود، میزهایی با شکل ها و زیبایی های خاصی خلاقانه طراحی و ساخته میشوند و در کنار یک قاب آینه ای که در روی این میز ها قرار می گیرد میتوان انتظار داشت که دکوراسیون داخلی خانه تغییرات دلنشین و آرام بخشی را داشته باشد. معمولا" آینه کنسول ها از جنس های مختلفی تولید میشود، از جنس برنجی، برنزی، چوبی و صفحه سنگی ساخته میشود و هر خریدار با توجه به در نظر گرفتن سیستم طراحی و نوع دکوراسیون داخلی اتاق خود نوع آینه کنسول خود را انتخاب و خریداری نماید. از آینه کنسول به عنوان یک عنصر موثر و تاثیر گذار در یک دکوراسیون و دیزاین داخلی خانه بحساب آورد و میتواند بهترین عنصر و تاثیر گذار در خانه خودنمایی کند.

آینه کنسول چوبی کد 356
قیمت : 1,680,000 (تومان)
قیمت : 1,580,000 (تومان)

آینه کنسول کد 354

بهترین و مناسب ترین محلی که میتوان در یک منزل آینه کنسول را قرار داد آستانه در میباشد که در ورودی در برای مهمان چشم نوازی میکند و معمولا" برای خود میزبان هم که موقع خارج شدن از منزل میتواند به ظاهر خود نگاهی بیندازد. میز آرایش ها بستگی به محل و موقعیتی که قرار داده میشود و از نظر بزرگی و کوچکی باید متناسب باشد و از یک آینه کنسول بهترین استفاده را برده باشد.

آینه کنسول چوبی کد 354
قیمت : 1,580,000 (تومان)
قیمت : 1,580,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی 3 کشو کد 342

دارای 1 عدد آینه قدی قرار گرفته روی میز

دارای 3 کشوی بزرگ با دستگیره درجه 1

صفحات این میز از جنس تماما MDF می باشد

پایه های این کنسول از چوب محکم روسی می باشد

آینه کنسول چوبی 3 کشو کد 342
قیمت : 1,580,000 (تومان)
قیمت : 1,580,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی 2 کشو کد 341

دارای 1 عدد آینه قدی روی میز

دارای 2 عدد کشوی کوچک با دستگیره درجه 1

پایه های این کنسول از جنس چوب محکم روسی می باشد

صفحه این کنسول از جنس mdf می باشد

نما و دستگیره کشوها با ابزار فلزی تزیین شده است

آینه کنسول چوبی 2 کشو کد 341
قیمت : 1,580,000 (تومان)
قیمت : 1,550,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی 2 کشو بزرگ کد 340

دارای 1 عدد آینه قدی روی میز

دارای 2 عدد کشوی بزرگ با دستگیره فلزی درجه 1

صفحه این میز از جنس تماما" mdf با رنگ کاری درجه 1

پایه های این میز از جنس چوب روسی محکم است

دارای رنگ بندی مختلف به سلیقه مشتری

آینه کنسول چوبی 2 کشو بزرگ کد 340
قیمت : 1,550,000 (تومان)
قیمت : 590,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی قدی دو کشو کد 338

آینه قدی از جنس نئوپان درجه 1 با روکش ملامینه

دارای رنگ بندی مختلف به سلیقه مشتری

دارای دو عدد کشو بزرگ در قسمت پایین آینه

آینه به شکل مورب به جهت دید بهتر و راحت

آینه قدی دو کشو کد 338
قیمت : 590,000 (تومان)
قیمت : 345,000 (تومان)

آینه قدی ناخنی کد 337

آینه قدی به شکل مورب شکل خود آینه به حالت استوانه ای است

ارتفاع بین 150 -160  قسمت وسط آینه 25   ابعاد خود آینه  126    سانتیمتر

جنس آینه قدی ناخنی از جنس پلاستیک فشرده

سبک و جابجایی راحت

آینه قدی گرد ناخنی کد 337
قیمت : 345,000 (تومان)

آینه کنسول چوبی ارغوان 619

 استفاده از یک آینه کنسول در یک منزل میتواند اثر بسیار مطلوبی در فضای خانه شما ایجاد نماید. وجود آینه کنسول معمولا" علاوه بر زیبایی باعث میشود فضای منزل جلوه بزرگ تری داشته باشد. وجود یک آباژور ایستاده در کنار یک آینه کنسول نورپردازی مناسبی را میتواند برای فضای منزل شما ایجاد نماید. اگر آینه کنسول مد نظر شما در کنار مبلمان استفاده و ست گردد زیبایی و شکیل نمودن دکوراسیون منزل شمارا دوچندان مینماید.

آینه کنسول چوبی آرمیتا 617

 آینه کنسول ها جایگاه های خاصی را در منزل اشغال میکنند که علاوه بر پر نمودن فضای خالی به عنوان یک وسیله ای موثر در دکوراسیون و دیزاین خانه محسوب میشوند. بیشترین وسیله ای که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی یک منزل نقش ایفا میکند آینه کنسول های در ابعاد بزرگ و سنتی هستند. آینه کنسول های سنتی و یا مدل های منبتی معمولا" از الگوهای فرانسوی و ایتالیایی بهره میبرند که بیشتر برای خانه های لوکس و شیک مورد استفاده قرار میگیرد.

ینه کنسول چوبی پارمیس 616

 آینه و کنسول یکی از عناصر زیبا و جلوه بخش در دکوراسیون یک منزل محسوب میشود. میتوان با آینه کنسول تغیر بنیادی در دکوراسیون یک منزل ایجاد نمود. بهترین مکانی که میتوان آینه کنسول هارا قرار داد بخش ورودی منزل و یا انتهای راهرو میباشد. هرکس بر اساس متراژ خانه و موقعیت قرار گیری آینه کنسول میتواند خرید مناسب و ایده آلی داشته باشد و همچنین طرح و رنگبندی یک آینه کنسول میتواند کمکی برای خرید شما باشد.

آینه کنسول چوبی رونکیا 614

به نظر میرسد امروزه آینه کنسول ها جایگزین بوفه های قدیمی میشود که طراحی زیبایی هم نداشتند دلیلش میتواند این باشد که متراژ خانه ها پایین آمده و دلیل کمرنگ شدن استفاده از بوفه های قدیمی شده. آینه کنسول های امروزی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و از جنس های مختلفی تولید میشود که هرکس به نسبت متراژ خانه و بر اساس توان مالی خود نسبت به خرید آینه کنسول اقدام مینماید. آینه کنسول مدل رونیکا از جنس بسیار مرغوبی ساخته شده که در رنگ های مختلف امکان تولید وجود دارد. در دکوراسیون و دیزاین خانه ها آینه کنسول نقش بسیار بالایی ایفا میکند.

آینه کنسول فایبرگلاس روژین 606

زیبایی و رنگی که برای یک آینه کنسول استفاده میشود میتواند نقش بسیار مهمی در دکوراسیون و دیزاین منزل ایفا نماید. و همچنین اگر این آینه کنسول در جای مناسبی از اتاق گذاشته شود به سادگی فضای داخلی منزل شمارا دوچندان نماید. در دکوراسیون به سبک کلاسیک همراه بودن آینه کنسول و در کنار آن بوفه یا ویترین اگر استفاده شود در این سبک نمیتواند مانعی باشد بلکه به لوکس بودن منزل شما کمک بیشتری مینماید. این آینه کنسول از جنس فایبر گلاس نشکن ساخته شده که بسیار محکم و با دوام میباشد

ینه کنسول چوبی ملچ 605

امروزه آینه کنسول را به عنوان یک محصول فرعی و یا تجملاتی به حساب نمی آورند بلکه به عنوان یک کالای ضروری و پرکاربرد محسوب میشود. به دلیل این که آینه کنسول ها در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید میشود میتوان درخانه های متراژ کم و کوچک هم از این وسیله زیبا و ضروری استفاده نمود. اگر به زیبایی و رمانتیک بودن اتاق پذیرایی خود اهمیت میدهید میتوانید بر روی آینه کنسول و یادر کنار آن از آباژور رومیزی و یا آباژور ایستاده استفاده نمایید. متریالی که برای این آینه کنسول چوبی استفاده شده از بهترین نوع میباشد و دوام بالایی دارد

آینه کنسول چوبی برلیان 603

 امروزه وجود آینه کنسول ها در منزل به عنوان یک محصول تجملاتی محسوب نمیشود بلکه یک وسیله پر کاربرد در فضای داخلی منزل و اتاق مورد استفاده واقع میشود. آینه کنسول ها فقط برای خانه های بزرگ نیست بلکه در خانه های نسبتن کوچک هم از این وسیله پرکاربرد و ضروری هم استفاده میشود. اگر در جای مناسبی قرار بگیرد برای افراد خانواده کاربرد بیشتری دارد. یک آینه کنسول چوبی شیک و لوکس به شما این امکان را میدهد که به راحتی زیبایی فضای داخلی منزل خودرا دوچندان نمایید. این آینه کنسول مدل برلیان از یک ساختار محکم و بادوامی برخوردار است که باطراحی زیبایی که دارد چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب میکند.

آینه کنسول پایه چوبی کد207

برای تکمیل و زیبایی دکوراسیون یک اتاق پذیرایی وجود یک آینه کنسول درهمان ورودی منزل الزامی به نظر میرسد و درواقع میشود گفت با دکوراسیون منزل بایستی ست و همخوانی هم داشته باشد.بهترین محل قرار گیری آینه کنسول زیبا و کاربردی را در ورودی منزل و رو به روی در مناسب میباشد. به خاطر این که هرروز صبح قبل از خارج شدن از منزل و شروع یک روز بانشاط آراستن خودرا درمقابل آینه کنسول شروع میکنید.

آینه کنسول کد 358
یکی از عناصری که در تزیین و دکوراسیون یک خانه موثر است میتوان از آینه و کنسول نام برد. آینه کنسول در بخش های مختلف هر منزل قابل استفاده است و هر کس براساس محل و موقعیت ایده آلی که در نظر دارد میتواند در آن محل از یک آینه کنسول زیبا استفاده نماید. معمولا" در کنار هر آینه و میز کنسول از آباژورهای جذاب که ظاهری خلاقانه و متفاوت دارد در کنار آن میتوان استفاده کرد و زیبایی یک آینه کنسول را بیشتر نمود. بر روی کنسول ها بهتر است که از تندیس و مجسمه ی زیبا استفاده شود و یک حس زیبایی در آینه و میز کنسول بوجود آورد.

آینه کنسول کد 355

وجود یک آینه کنسول در یک منزل ضروری بنظر میرسد و کمکی به دکوراسیون یک اتاق میباشد. اگر همین آینه کنسول را در همان ورودی منزل قرار دهید اولین چیزی که در بدو ورود به چشم مهمان خوشایند میباشد آینه کنسول شما است. آینه کنسول ها در ابعاد و شکل های مختلفی ساخته میشود و معمولا" تمامی آینه های آن بصورت آینه قدی است و تفاوتی که با مدل های دیگر دارد، تعداد کشوهای آینه کنسول است. البته آینه کنسول های معرقی و یا منبتی، شکل و فرم ساختش با آینه کنسول های چوبی متفاوت است، چونکه این آینه کنسول ها معمولا" در طرفین میز کنسول، کمد وجود دارد و میز این آینه کنسول ها بلند تر است و آینه ی نسبتا" کوتاهی دارد.

1مجموع 36 محصول
8 / 10
از 6 کاربر

پیشنهاد شگفت انگیز

میز تحریر کودک بن تن M 501 میز تحریر کودک بن تن  M 501 میز تحریر کودک بن تن  M 501 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک پرنسسM 502 میز تحریر کودک پرنسسM 502 میز تحریر کودک پرنسسM 502 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک فروزن M 503 میز تحریر کودک فروزن M 503 میز تحریر کودک فروزن M 503 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک پونی M 505 میز تحریر کودک پونی M 505 میز تحریر کودک پونی M 505 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک کیتی M 506 میز تحریر کودک کیتی M 506 میز تحریر کودک کیتی M 506 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)