مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

 Tongue Out از یک خـرید آسـان و مطـمئـن درفـروشـگاه اینترنتی"بهســازان چــوب" لذت ببــریـد Tongue Out

An online store and perfect for your online purchases

به روزرسانی : شنبه 1 خرداد 1400

صندلی راک-صندلی گهواره ای

>> >> >>

صندلی راک را با نام‌هایی مانند صندلی شومینه، صندلی مادر بزرگ و حتی صندلی راکینگ می‌شناسند، و این صندلی از قدیمی‌ترین مدل‌های صندلی می‌باشد که تا امروز بسیار پر طرفدار و بسیار در منازل استفاده می‌گردد. اغلب صندلی راک را در کنار شومینه و یا در بالکن قرار می‌دهند و به دلیل حرکت گهواره مانند خود آرام بخش و حس خوبی را برای ما به وجود می‌آورد.

خرید یکی از مدل های صندلی راک برای خانه، انتظار شما را از نظر راحتی و آرام بخشی که برای اعضای خانواده شما بوجود می آورد تامین میکند. در واقع میشود گفت صندلی راک گهواره ای یا همان صندلی ننو یک وسیله سرگرمی در منازل شخصی شده و استفاده از آن در بین مردم گسترش یافته و در حال رشد می باشد.صندلی راک یا صندلی راکینگ در انواع مدل ها و سبک های گوناگون تولید می شود و هرکس براساس دکوراسیون و نیاز منزل خود می تواند یکی از انواع آن را انتخاب و خریداری نماید.چند نمونه از مدل های صندلی راک را برای شما مطرح می کنیم: مدل لهستانی، مدل کلاسیک، مدل مدرن، مدل باغی، مدل چوبی و مدل با نشیمن فوم و پارچه و.....

صندلی راک با طرح کلاسیک خود جلوه بسیار زیبایی به منازل می‌دهد و با اغلب دکوراسیون‌ها هماهنگ می‌گردد. فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب انواع صندلی راک را در رنگ و طرح‌های مختلف برای شما تولید و در وب سایت خود قرار داده است تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ما را در اینستاگرام فالوو کنید تا از آخرین محصولات فروشگاه باخبر شوید.

www.instagram.com/behsazanchoob.ir

جهت مشاهده جدیدترین محصولات ما در کانال تلگرامی ما جوین شوید.behsazanchoob_shop@

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 33 محصول
قیمت : 3,500,000 (تومان)

 صندلی راک سلتا دسته دار کد R142

امروزه یکی از عناصر اصلی دکوراسیون قطعه ای به نام صندلی راکینگ یا صندلی گهواره ای میباشد و یک وسیله ای بسیار ارزشمند برای اعضای خانواده محسوب میشود.

صندلی راک را با نام راکینگ چیر هم میشناسند و حتی از قدیم این صندلی با نام صندلی مادربزرگ هم در بین ایرانی ها رایج بود. 

وجود یک صندلی راک در یک خانه علاوه بر جنبه دکوری وسیله ای است که بعد از یک روز سخت کاری با نشستن بر روی صندلی راک ریلکسی و آرامش را برای افراد خانواده به ارمغان می آورد.

صندلی راک سلتا دسته دار کد R142
قیمت : 3,500,000 (تومان)
قیمت : 12,800,000 (تومان)
قیمت با پاف میباشد

صندلی راک مکانیزم پاف دار ماتینا R 141 

امروزه زندگی خود را اگر ریلکس دنبال نکنید فشار روحی و روانی که در اثر کار روزمره بر افراد بوجود می آورد انکار ناپذیر است،اگر در فکر رهایی از این فشار و استرس باشیم تنها وسیله ای که میتواند به کمک افراد بیاید صندلی راک یا راکینگ ، البته از نوع مکانیزم دار آن میباشد بخاطر اینکه این صندلی ها ریلکس و آرامش را  برای کاربر فراهم مینماید.بعد از یک روز سخت کاری نشستن  یا دراز کشیدن برروی این صندلی ها لذت و آرام بخشی آنرا احساس نمائید.

صندلی راک مکانیزم پاف دار ماتینا R 141
قیمت : 12,800,000 (تومان)
قیمت با پاف میباشد
قیمت : 7,200,000 (تومان)

صندلی راک لهستانی R 138

تمامی مدل های صندلی راک برای آرامش و راحتی افراد ساخته میشوند و با تکیه و لم دادن بر روی صندلی یه حس آرامبخشی را برای افراد القاء مینماید. بخصوص اگر  از صندلی راک لهستانی جلوی یک شومینه استفاده شود لذت آنرا دو چندان خواهد نمود.

مدل صندلی راک لهستانی با خراطی مجلل و زیبایی که بر روی بدنه آن انجام گرفته این مدل را در مقایسه با مدل های دیگر متمایز نموده و استفاده آن در هر مکانی که باشد آن محیط را زیبا و لوکس نمایان خواهد ساخت و میتوان گفت با دیزاین هراتاق و پذیرایی به راحتی ست شده و محیط خاصی را خلق مینماید. جنسی که برای صندلی استفاده میگردد بسیار مهم است،

صندلی راک مدل لهستانی R 138
قیمت : 7,200,000 (تومان)
قیمت : 5,300,000 (تومان)
قیمت بدون پاف میباشد

صندلی راک ارکیده مکانیزم دار R137

اگر استراحت و آرامش زندگی در برنامه شما باشد و اگر لذت استفاده از یک صندلی راک برای شما تجربه شده است، صندلی راک مدل جدید ارکیده لذت شمارا دوچندان مینماید چون که ساختار این صندلی راک به صورت مکانیزم دار ساخته شده، یعنی بدون این که از پشتی و پای خود برای تکان دادن صندلی راک استفاده نمایید این صندلی راک یا صندلی راکینگ به صورت اتوماتیک و مکانیزم عمل کرده بدون این که نیروی شما تحلیل رفته باشد، آرامش و ریلکسی را برای شما به ارمغان می آورد بدون این که خودتان صندلی راک را مجبور به تکان دادن باشید.

صندلی راک مکانیزم دار ارکیده R137
قیمت : 5,300,000 (تومان)
قیمت بدون پاف میباشد
قیمت : 10,150,000 (تومان)
قیمت بدون پاف میباشد

صندلی راک مکانیزم دسته پارچه ماتینا R 140

کلا" صندلی های راک یک حس آرامش بخشی را به کاربر میدهد و خستگی تن افراد را بیرون میکند و حس بزرگی و لذت بخشی را تجربه میکنید. صندلی راک را میتوان با دکوراسیون منزل خود همانگ نمود و هارمونی زیبایی را در خانه خود بوجود بیاورید. صندلی راک را با نام های صندلی راکینگ و صندلی گهوار ه ای میشناسند. صندلی راک مدل دسته پارچه از یک طراحی زیبا و منحصر به فردی ساخته شده و از ایمنی بالایی برخوردار میباشد و برای ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده. این صندلی راک بصورت مکانیزم دار است و برای حرکت نیازی به نیروی پا نمیباشد و به راحتی و خودبخود تکان میخورد و لذت استفاده از یک صندلی راک را برای شما به ارمغان میاورد.

راک مکانیزم دسته پارچه ماتینا R140
قیمت : 10,150,000 (تومان)
قیمت بدون پاف میباشد
قیمت : 9,550,000 (تومان)
قیمت بدون پاف میباشد

صندلی راک مکانیزم دسته چوبی ماتینا R 139

امروزه استرس یکی از مشکلات لاینفک و جدا نشدنی از زندگی روزمره انسانها شده است که یکی از راه های رفع آن ایجاد شرایطی برای ریلکس نمودن و در نهایت دسترسی به آرامش نسبی جسمانی، روحی میباشد.با خرید یکی از مدل های صندلی راکینگ این فشار و خستگی را از بدون و از محیط خانوادگی خود دور نمائی

راک مکانیزم دسته چوبی ماتینا R 145
قیمت : 9,550,000 (تومان)
قیمت بدون پاف میباشد
قیمت : 2,600,000 (تومان)

صندلی راک مدل هفت تیرک R 136
تاریخچه ساخت صندلی راک مربوط به کشور آمریکا و در قرن هجدهم میلادی می باشد و با این نیت ساخته شد که شبیه گهواره کودک یا همان گهواره ننو باشد. در اوایل ساخت این صندلی راک استفاده آن برای محیط باز بوده یعنی در حیاط و باغ اشراف زاده ها بود و سال ها بعد مصرف آن در خانه ها نیز زیاد شد و معمولا" در جلوی شومینه بیشتر کاربرد داشت. مهم ترین نکته ای که در خرید صندلی راک یا همان صندلی راکینگ وجود دارد نوع چوب و تکان آرامی که دارد اهمیت دارد البته نوع رنگ کاری صندلی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. برای ساخت صندلی راک مدل هفت تیرک R 136 از بهترین چوب و طراحی زیبایی استفاده شده و میتوان گفت بهترین و با کیفیت ترین رنگ اشن آلمان برای آن استفاده میشود.

صندلی راک مدل هفت تیرک R 136
قیمت : 2,600,000 (تومان)
قیمت : 3,150,000 (تومان)

صندلی راک مدل پارچه ای شقایق R 135
اگر قصد خرید صندلی راک مناسب هستید مدل پارچه ای شقایق R 135 گزینه مناسبی خواهد بود برای اینکه پشتی و نشیمن این مدل تماما" از پارچه است و با زیر کار اسفنج درجه یک و نشیمن بسیار راحت و آرام بخشی را دارد. بیشتر مواقع صندلی های راک را در جلوی شومینه و یا پشت پنجره استفاده میکنند و بهترین و مناسب ترین مکان میباشد. حرکت و تکان ملایم آن یک حس آرام بخشی را به انسان القا میکند. صندلی راک یا صندلی راکینگ در مدلهای مختلفی تولید میشود و هر کس متناسب با محل و دکوراسیون منزل خود می تواند گزینه ایده آلی را انتخاب نماید. بعضی مدلها پشتی بلندی دارد و بیشتر برای تکیه دادن پشت سر مناسب است و بعضی مدل های دیگر آن از نشیمن و پشتی پارچه ای برخوردار است.

صندلی راک مدل پارچه ای شقایق R 135
قیمت : 3,150,000 (تومان)
قیمت : 3,200,000 (تومان)

جنس صندلی راک: چوب توسکا

جنس کفی و پشتی: از فوم مرغوب

کف و پشتی: بدون لمسه

دارای اتصالات قوی

جای پا: دارد

مدل: سکانی 

نوع رنگ: اشن آلمان

رنگبندی: دارد

ساخت ایران

زمان آماده شدن: 5 الی 10 روز کاری

دارای پشتی و پشت سری بلند که آرامش بیشتری دارد

دارای چهار پره قوی

صندلی راک سکانی نسترن R148
قیمت : 3,200,000 (تومان)
قیمت : 4,300,000 (تومان)

صندلی راک سکانی مبله R139

صندلی ها راک را در مدل های مختلفی میتوان مشاهده نمود . و هر کدام از جنس های مختلفی تولید میشوند و به نسبت محکمی و نوع چوبش قیمت گذاری میشوند. صندلی راک مدل ما از چوب گردو ساخته شده و بسیار محکم و با دوام میباشد . با رنگ بندی مختلف و به سلیقه مشتری قابل تولید هستن.

صندلی راک مدل سکانی مبله R139
قیمت : 4,300,000 (تومان)
قیمت : 2,400,000 (تومان)

صندلی راک مدل رایکا R 134

تاب خوردن آرام آرام یک صندلی راک یا صندلی گهواره ای در حالتی که شما مشغول خواندن کتاب محبوب خود هستید و گرمای دل انگیز شومینه لذت شما را چند برابر می کند. آرامشی که صندلی راک به فرد القا می کند تمام خستگی های تن آدم بیرون ریخته می شود. صندلی راک در بین مردن به نام های صندلی گهواره ای، صندلی ننو و صندلی مادر بزرگ صندلی راکینگ می شناسند و سالیان سال است که در بین مردم و همه جای دنیا محبوبیت دارد. صندلی راک را نمادی از آرامش و القای یک حس خوب می دانند.

صندلی راک مدل رایکا R 134
قیمت : 2,400,000 (تومان)
قیمت : 2,400,000 (تومان)

صندلی راک مدل جام R 133

در دکوراسیون یک منزل میتوان گفت صندلی راک یا همان صندلی گهواره ای یکی از عناصر مهم و اصلی است. در خانه های لوکس و شیک قدیمی این وسیله دکوری بیشتر برای اعضای خانواده اهمیت داشت و صندلی راک به عنوان وسیله ای جهت آرامش روحی استفاده میشده و مکان آن بیشتر در جلوی شومینه بود ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید مدل های مختلفی از این صندلی راک یا همان صندلی گهواره ای بیشتر شده و با قیمت های مناسب به فروش میرسد و انتظار این میرود که در خانه های معمولی هم جایگاه خود را بیشتر نمایان کند.

صندلی راک را صندلی راکینگ هم میشناسند.

صندلی راک مدل جام R 133
قیمت : 2,400,000 (تومان)
قیمت : 3,100,000 (تومان)

صندلی راک سکانی تاجدار R 132
برای انتخاب رنگ مبلمان در منزل به مقوله های دیگر لوازم منزل باید دقت شود. صندلی راک بخاطر اینکه در طراحی داخلی فضای منزل کاربرد و کارکرد متفاوتی دارد همیشه تو دید میباشد. رنگ مناسب و رنگ خالص چوب برای صندلی راک یا صندلی راکینگ شخصیت جدا محسوب میشود. صندلی راک فضای داخل اتاق را دلنشین تر و هویت اصلی صندلی راک را نشان میدهد. برای تولید صندلی راک مدل R 132 از بهترین چوب و باکیفیت ترین رنگ استفاده شده. صندلی راک سکانی تاجدار می تواند با تنالیته رنگی دکوراسیون منزل شما همخوانی زیاد و مناسبی داشته باشد. بهتره بدانید اولین مدل صندلی های راک بدون دسته و تکیه گاه بوده و با گذشت زمان مدل های دسته دار آن تولید و عرضه گردید و جای خود را در خانه های افراد باز کرد.

صندلی راک مدل سکانی تاجدار R 132
قیمت : 3,100,000 (تومان)
قیمت : 1,100,000 (تومان)

صندلی راک کودک R 130

بیشتر مردم بر این باورند که یک صندلی می تواند وسیله خوب و شادی آور برای کودکان و بچه ها باشد و بهترین وسیله برای نشستن است. می توان ساعت ها روی آن نشسته و با لم و تکیه دادن به استراحت پرداخته و لذت برد. صندلی راک یا همان صندلی گهواره ای برای کودکان را در مدل ها و سبک های بامزه و جذاب تولید می شود. برای کودکان استفاده از صندلی راکینگ مدل R 130 بسیار لذت بخش خواهد بود چون که نشیمن بسیار راحت و آرامی را دارد و بسیار نرم و آرام تکان و حرکت می کند. بعضی از صندلی های راک را بشکل اسبی درست می کنند. صندلی راک اسبی مدل دیگری از صندلی راک کودک محسوب می شود و یکی از مدل های جذاب برای کودکان است.

صندلی راک کودک R 130
قیمت : 1,100,000 (تومان)
قیمت : 1,100,000 (تومان)

صندلی راک کودک اسبی R 129

در قدیم برای سرگرمی کودکان، وسایل بازی متنوعی بود و کودکان از صبح تا شب در دنیای خود مشغول بازی کودکانه بودند. از جمله معروف ترین آن ها صندلی راک کودک و روروک بود که دنیای شیرین و لذت بخش کودکانه را پر می کردند. امروزه کمتر کسی برای بازی کودکان از روروک استفاده می کند، در بین وسایل بازی کودکان، صندلی راک کودک همچنان محبوبیت خود را در بین کودکان حفظ نموده و بهترین وسیله برای سرگرم نمودن کودکان می باشد. تاب خوردن و تکان صندلی راکینگ کودک یک لذت و دنیای دیگری برای کودکان است، شکل اسب بودن این صندلی، یک حس قوی و بزرگ منشی را برای کودکان دست می دهد و چنان فکر می نماید که واقعا" سوار یک اسب واقعی شده. صندلی راک کودک اسبی از بهترین چوب راش ساخته شده و بسیار دوام بالایی دارد که پوشش رنگ این صندلی از بهترین نوع می باشد.

صندلی راک کودک اسبی R 129
قیمت : 1,100,000 (تومان)
قیمت : 2,900,000 (تومان)

برای تولید این صندلی از بهترین چوب تو سکا و روسی استفاده شده که بسیار محکم و با دوام میباشد.

رنگ تولیدی ما قهوه ای سوخته و فندوقی است و در صورت نیاز مشتری به تغییر رنگ به سفید،طلایی و یا مشکی به مبلغ کل 40 هزار تومان افزوده میشود.

 

صندلی راک مدل سکانی R 1008
قیمت : 2,900,000 (تومان)
قیمت : 2,500,000 (تومان)

برای تولید این محصول از بهترین چوب جنگلی استفاده شده.

این صندلی برای کودک هم تولید میشود .از قیمت آن 25 هزار تومان کمتر میباشد.

دارای رنگبندی : سفید، قهوه ای سوخته،فندوقی و رنگ راش .

 

صندلی راک مدل خورشیدی R 118
قیمت : 2,500,000 (تومان)
قیمت : 2,900,000 (تومان)

صندلی راک بسیار شکیل و زیبا با نشیمنی فوق العاده راحت و آرامبخش

جنس چوب از توسکا و ترکیب چوب روسی تولید شده و بسیار مقاوم و محکم ساخته شده .

در پنج رنگ تولید میشود .

 

صندلی راک مدل چرخی R 1007
قیمت : 2,900,000 (تومان)
قیمت : 2,900,000 (تومان)

 برای ساخت این صندلی راک(گهواره ای) از چوب توسکا بوده  که یکی از بهترین چوب در صنعت مبلمان میباشد.با استحکام بسیار بالا و محکم .

دارای رنگبندی : سفید، قهوه ای سوخته،فندوقی و رنگ راش .

 

صندلی راک مدل صنم R 07
قیمت : 2,900,000 (تومان)
قیمت : 2,900,000 (تومان)

چوب استفاده شده برای ساخت این صندلی راک (گهواره ای) از چوب توسکا بوده  که یکی از بهترین چوب در صنعت مبلمان میباشد.

دارای رنگبندی : سفید، قهوه ای سوخته،فندوقی و رنگ راش .

برای نشیمن آن از اسفنج و پارچه استفاده شده

صندلی راک مدل کف پارچه R 08
قیمت : 2,900,000 (تومان)
قیمت : 1,600,000 (تومان)

صندلی راک مدل عقابی R 1005

چوب استفاده شده برای ساخت این صندلی راک (گهواره ای) از  جنس چوب توسکا بوده.

دارای رنگبندی مختلف

در صورت نیاز مشتری برای انتخاب رنگهای دیگر با بخش فروش سایت تماس گرفته شود و سفارش دهید.

ابعاد نشیمن: 45×49  ارتفاع صندلی از زمین تا پشت سری: 117   طول دسته: 36  سانتیمتر

صندلی راک مدل عقابی R 1005
قیمت : 1,600,000 (تومان)
قیمت : 1,900,000 (تومان)

چوب استفاده شده برای ساخت این صندلی راک (گهواره ای) از توسکا و ممرز بوده 

دارای رنگبندی : سفید، قهوه ای سوخته،فندوقی و رنگ راش .

 

صندلی راک مدل هخامنشی R 117
قیمت : 1,900,000 (تومان)
قیمت : 2,600,000 (تومان)

چوب استفاده شده برای ساخت این صندلی راک(گهواره ای) از راش بوده 

دارای رنگبندی : سفید، قهوه ای سوخته،فندوقی و رنگ راش .

 

 

صندلی راک مدل تاج لوزی R 120
قیمت : 2,600,000 (تومان)
توقف تولید این محصول

صندلی راک مکانیزم پاف دار وانیا R147

صندلی راک از دیرباز برای مردم قابل استفاده بوده و از آن به عنوان صندلی راحت و ریلکسی استفاده میشد. 

امروزه مدل های مختلفی از این صندلی شیک و فانتزی شاهد هستیم که با هر سلیقه مردم سازگاری دارد.

بعضی از آن ها از تمام چوب ساخته شده و برای به حرکت درآوردن آن استفاده کننده از پایه خود کمک میگیرد.

اما بعضی از مدل ها در فروشگاه ما یافت میشود که برای حرکت دادن صندلی نیاز به استفاده از پا و دست نمیباشد.

این صندلی راک همان صندلی راک مکانیزم دار است که به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست و پا به حرکت درمی آید.

صندلی راک مکانیزم پاف دار وانیا R147
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

صندلی راک مکانیزم پاف دار سارینا R146

امروزه صندلی راک یا همان صندلی گهواره ای به عنوان یک وسیله سرگرمی در منازل محسوب میشود و به شدت درحال رشد میباشد.

بعضی از صندلی ها کلا" از چوب ساخته میشود که با رنگبندی های مختلف ارائه میگردد.

ولی بعضی دیگر از صندلی های راک را میتوان با پوشش پارچه و چرم مشاهده نمود که استقبال بیشتری از این مدل ها میشود.

و البته بعضی ها نشیمن و بعضی ها پشتی و نشیمن به صورت چرم و پارچه ساخته میشود که در مدل های مختلف مشاهده میگردد.

صندلی راک مکانیزم پاف دار سارینا R146
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

صندلی راک مکانیزم وانیا R144

قطعا" صندلی راک یا همان صندلی گهواره ای مهم ترین عنصر اصلی در یک دکوراسیون خانه های امروزی محسوب میشود که برای تک تک اعضای خانواده هم این قطعه از دکوراسیون با ارزش و با اهمیت هست.

 صندلی های راک در شکل ها و مدل های مختلفی تولید میشوند که آن را با نام های راکینگچیر، صندلی مادربزرگ و صندلی گهواره ای نامیده میشوند.

راحتی و آرامشی که در صندلی های راکینگ وجود دارد انتظار هرخانواده ای را برآورده میکند.

صندلی راک تاریخچه قدیمی دارد که بنجامین فرانکلین را از اختراع و ابداع کننده این نوع صندلی راک مینامند.

صندلی راک مکانیزم وانیا R144
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

صندلی راک سلتا بدون دسته کد R143

امروزه بیشترین وسیله ای که در منزل مورد استقبال خانواده واقع میشود صندلی راک و تاب ریلکسی است.

صندلی راک به نوبه خود بیشترین تاثیر را در دکوراسیون یک منزل نقش ایفا مینماید.

بهترین محل قرار گیری یک صندلی راک کنار شومینه، پشت پنجره، فضای دنج اتاق و یا بالکن میباشد که به هنگام نشستن بر روی آن و از حرکات گهواره ای آن میتوان لذت برد.

قطعا" صندلی راک آرامش دهنده و ریلکسی را برای اعضای خانواده به ارمغان می آورد.

صندلی راک در طول دوران طولانی خود مدل های مختلفی را تجربه نموده است.

صندلی راک سلتا بدون دسته کد R143
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

صندلی راک سنتی کف پارچه R 131

تاریخچه پیدایش صندلی راک اولین بار توسط فرانکلین که یکی از بنیان گذاران آمریکاست اختراع شد. بعدا" از این صندلی راک به خاطر حرکات بالا و پایینی خوبی که این صندلی داشت از آن برای آرامش بیماران روانی و استراحت افرادی که از بی خوابی رنج می بردند استفاده می شده و برای درمان بیماران بسیار موفقیت آمیز بود و بعدا" در اوایل قرن نوزدهم میلادی این وسیله جذاب و زیبا به بیشتر خانه های افراد عادی نیز ورود پیدا کرد. ولی امروزه استفاده از صندلی راک یا صندلی راکینگ برای سرگرمی و تفریح در خانه های شخصی بشدت رشد پیدا کرده.

صندلی راک سنتی کف پارچه R 131
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

صندلی راک مدل ستاره R 128

صندلی راک جدید مدل ستاره تهیه شده از بهترین چوب 

نشیمن بسیار راحت و بصورت شیار دار  میباشد

پشتی به حالت نرده نرده ای است و خیلی راحت  میباشد

در دو رنگ قهوه ای سوخته و رنگ روشن تولید میشود

صندلی راک مدل ستاره R 128
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

صندلی راک سنتی مدل : R 1009

این صندلی راک از بهترین جنس با چوب روسی تهیه شده و بسیار محکم میباشد

دقیقا" بشکل سنتی طراحی شده و به رنگ چوبی رنگکاری شده

در قسمت تاج پشتی نماد فروهر از جنس فلزی حک شده و جلوه زیبا یی را به صندلی راک داده

بغل صندلی بحالت دایره و چرخی درست شده 

زیر پایی محکمی از جنس چوب درست شده که به هنگام نشستن و برخواستن راحت میباشد

صندلی راک مدل سنتی R 1009
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

صندلی راک سنتی مدل : R 1010

این صندلی راک از بهترین جنس با چوب روسی تهیه شده و بسیار محکم میباشد

دقیقا" بشکل سنتی طراحی شده و به رنگ چوبی رنگکاری شده

در قسمت تاج پشتی نماد فروهر از جنس فلزی حک شده و جلوه زیبا یی را به صندلی راک داده

بغل صندلی بحالت دایره و چرخی درست شده 

زیر پایی محکمی از جنس چوب درست شده که به هنگام نشستن و برخواستن راحت میباشد

صندلی راک مدل سنتی R 1010
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

چوب استفاده شده برای ساخت این صندلی راک (گهواره ای)از چوب راش بوده و از بهترین چوب های صنعت مبلمان محسوب میشود. 

دارای رنگبندی : سفید، قهوه ای سوخته،فندوقی و رنگ راش .

در صورت نیاز مشتری برای انتخاب رنگهای دیگر با بخش فروش سایت تماس گرفته شود.

 
صندلی راک(گهواره ای)مدل : R 06
توقف تولید این محصول
توقف تولید این محصول

برای ساخت این صندلی راک (گهواره ای)ازچوب توسکا و ممرز استفاده شده .

دارای رنگبندی : سفید، قهوه ای سوخته،فندوقی و رنگ راش .

 

صندلی راک(گهواره ای)مدل : R 123
توقف تولید این محصول
1مجموع 33 محصول
8 / 10
از 14 کاربر

پیشنهاد شگفت انگیز

کمد درب ریلی کد K 101 کمد درب ریلی کد K 101 کمد درب ریلی کد K 101 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 3,650,000 (تومان) 3,550,000 (تومان)
کمد لباس چوبی سه کشو : K 118 کمد لباس چوبی سه کشو : K 118 کمد لباس چوبی سه کشو : K 118 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 3,450,000 (تومان) 3,350,000 (تومان)
کمد لباس چهار تیکه K 106 کمد لباس چهار تیکه K 106 کمد لباس چهار تیکه K 106 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 5,950,000 (تومان) 5,830,000 (تومان)
کمدلباس سه کشو K410 کمدلباس سه کشو K410 کمدلباس سه کشو K410 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 3,500,000 (تومان) 3,400,000 (تومان)
کمد لباس سه درب شش کشو K429 کمد لباس سه درب شش کشو K429 کمد لباس سه درب شش کشو K429 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 5,300,000 (تومان) 5,150,000 (تومان)
جلومبلی سه تیکه تمام چوبی سارینا 022 جلومبلی سه تیکه تمام چوبی سارینا 022 جلومبلی سه تیکه تمام چوبی سارینا 022 قیمت : 3,500,000 (تومان) 3,400,000 (تومان)
جلومبلی سه تیکه تمام چوبی سارینا 022 جلومبلی سه تیکه تمام چوبی سارینا 022 جلومبلی سه تیکه تمام چوبی سارینا 022 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 3,500,000 (تومان) 3,400,000 (تومان)
سرویس خواب چوبی السا S2821 سرویس خواب چوبی السا S2821 سرویس خواب چوبی السا S2821 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 19,500,000 (تومان) 19,300,000 (تومان)
سرویس خواب چوبی مهیا S2825 سرویس خواب چوبی مهیا S2825 سرویس خواب چوبی مهیا S2825 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 16,500,000 (تومان) 16,350,000 (تومان)
سرویس خواب ام دی اف درسا کد S2810 سرویس خواب ام دی اف درسا کد S2810 سرویس خواب ام دی اف درسا کد S2810 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 16,000,000 (تومان) 15,850,000 (تومان)
میز تلویزیون سلطنتی مدل MT 460 میز تلویزیون سلطنتی مدل MT 460 میز تلویزیون سلطنتی مدل MT 460 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 2,000,000 (تومان) 1,850,000 (تومان)
میز تلویزیون سلطنتی مدل پیچک MT 462 میز تلویزیون سلطنتی مدل پیچک MT 462 میز تلویزیون سلطنتی مدل پیچک MT 462 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 2,000,000 (تومان) 1,850,000 (تومان)
میز تلویزیون سلطنتی لمسه مدل MT 461 میز تلویزیون سلطنتی لمسه مدل MT 461 میز تلویزیون سلطنتی لمسه مدل MT 461 این محصول شامل تخفیف میباشد قیمت : 2,000,000 (تومان) 1,850,000 (تومان)
کمد لباس چوبی سه کشو : K 118 کمد لباس چوبی سه کشو : K 118 کمد لباس چوبی سه کشو : K 118 قیمت : 3,450,000 (تومان) 3,350,000 (تومان)
کمد لباس چهار تیکه K 106 کمد لباس چهار تیکه K 106 کمد لباس چهار تیکه K 106 قیمت : 5,950,000 (تومان) 5,830,000 (تومان)
کمد درب ریلی چهار کشو K 108 کمد درب ریلی چهار کشو K 108 کمد درب ریلی چهار کشو K 108 قیمت : 3,750,000 (تومان) 3,650,000 (تومان)
کمد درب ریلی کد K 101 کمد درب ریلی کد K 101 کمد درب ریلی کد K 101 قیمت : 3,650,000 (تومان) 3,550,000 (تومان)
میز ناهارخوری پلیمری تکتا، پریا دو نفره میز ناهارخوری پلیمری تکتا، پریا دو نفره میز ناهارخوری پلیمری تکتا، پریا دو نفره تخفیف ویژه برای این محصول قیمت : 3,500,000 (تومان) 3,300,000 (تومان)
میز ناهارخوری پلیمری پانیذ شش نفره میز ناهارخوری پلیمری پانیذ شش نفره میز ناهارخوری پلیمری پانیذ شش نفره تخفیف ویژه برای این محصول قیمت : 14,500,000 (تومان) 13,900,000 (تومان)
کمد درب ریلی کد K 206 کمد درب ریلی کد K 206 کمد درب ریلی کد K 206 قیمت : 4,450,000 (تومان) 4,350,000 (تومان)