021-66220084
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
جستجوی کفی تخت جکدار
جستجوی کفی تخت ساده بدون جک
جستجوی کفی تخت چوبی
جستجوی تخت های تاشو
جستجوی باکس هتلی یک نفره
جستجوی باکس هتلی دو نفره
کالا برای:

کفی تخت خواب - باکس هتلی

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین پربازدید ترین حراجی ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از مهم ترین قسمت یک سرویس خواب که از اهمیت بالایی برخوردار است و می توان گفت بخش مهم یک سرویس خواب به حساب می آید، کفی تخت میباشد. کفی تختخواب بدلیل اینکه فشار تشک وکسی که روی آن می خوابد بایستی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد تا برای استفاده کننده ، آهن و چوبی که در آن مورد استفاده قرار گرفته دچار شکستگی و خمیدگی نشود. بنابراین کفی تخت هایی که در بازار موجود می باشد و از تنوع بسیار بالایی هم برخوردار هستند از نظر مقاومت، ضخامت ورق تعیین کننده ی قیمت آن می باشد. مسلما" وقتی کف تخت از ضخامت ورق ضعیف تری تهیه شده باشد در اندک زمانی خریدار دچار مشکل خواهد شد و مجبور میشود بار دیگر آنرا تهیه نماید و این باعث میشود دوبار  برای یک کف تخت خود هزینه کند.انواع کفی تخت خواب های تک نفره ، دو نفره  ساده و جکدار رامیتوانید از فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب و با قیمت مناسب خریداری نموده و درب منزل خود بدون هیچ هزینه ارسال دریافت نمائید .

کفی تخت جزء بدنۀ اصلی تختخواب محسوب می گردد و فروشگاه بهسازان چوب در فهرست محصولات سرویس خواب، انواع کفی تخت یک نفره و دو نفره و و باکس هتلی را به فروش می رساند. در اینجا، قصد داریم تا شما را بیشتر با انواع و نکات کلیدی خرید کفی تخت آشنا سازیم. محل قرارگیری تشک، بر روی کفی تخت می باشد، که می توانند با متریال متفاوت منجمله فلز و چوب بسازند. لازم به ذکر است که نوع کفی تخت بر روی قیمت، کاربری و افزایش طول عمر تخت خواب تأثیر بگذارد. بدین ترتیب هنگام خرید کفی تخت، بایستی تمام جوانب را در نظر بگیرید.

عمدتاً تولید کنندگان، کفی تخت را کوچک تر از بدنۀ اصلی تخت خواب در نظر می گیرند، تا بدین وسیله تخت بتواند به راحتی داخل آن جا شود. کیفیت کفی تخت بر روی ماندگاری تخت خواب تأثیر می گذارد و به طور مستقیم بر روی کیفیت خواب نیز مؤثر است، که در ادامۀ پست با جزئیات بیشتر بدان می پردازیم. جهت ساخت کفی تخت از فلزم مستحکم، چوب طبیعی و همچنین چوب نئوپان و ام دی اف استفاده می گردد. از این رو قیمت کفی تخت با یکدیگر متفاوت تعیین می شود. البته فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باعث تغییر قیمت کفی تخت خواب در بازار می شود.

کفی تخت خواب

انواع کفی تخت

انواع کفی تخت و باکس هتلی از نظر جنس، ابعاد و مدل در دسته بندی متفاوت قرار گرفته می شوند. در نتیجه شاهد فروش کفی تخت تک نفره و دو نفره، در ابعاد استاندارد و سفارشی می باشیم. کفی تخت ساده و کفی تخت جکدار نیز از دیگر طبقه بندی این محصول از نظر مدل می باشد. معمولاً یکی از پرسش های رایج در خصوص خرید تخت خواب، این است که کدام کفی تخت بهتر است؟ کفی تخت فلزی یا کفی تخت چوبی؟

لازم است که به این نکتۀ مهم اشاره نمائیم، که و باکس هتلی ارتباط مستقیم با نوع مصرف شما دارد. از این رو توصیۀ ما بر این است که توجه لازم نسبت به کیفیت اتصالات کفی تخت داشته باشید. ضخامت اجزای اصلی بدنه، از جمله موارد طلایی است که ارتباط مستقیم با طول عمر تخت خواب دارد. نوع اسکلت تخت بر روی کیفیت خواب تأثیر می گذارد و به همین دلیل، تأکید ما برای خرید کفی تخت استاندارد، در نظر گرفتن تمامی موارد مذکور می باشد.

خرید کفی تخت و باکس هتلی

خرید کفی تخت به صورت جداگانه برای شما فراهم می باشد و بدین ترتیب شما راحت تر می توانید سرویس خواب با کیفیتی را انتخاب نموده و با قیمت مناسب خریداری نمائید. از جمله مزایای کفی تخت جکدار می توان به عدم نیاز به نصب، قابلیت استفاده از آن در اکثر سرویس های خواب، امکان سفارشی سازی ابعاد، حمل و نقل آسان کفی، استحکام بالا، بهینه سازی در فضای اتاق و عدم تولید صدای ناهنجار اشاره نمود. بنابراین متناسب با فضای خالی در دکوراسیون اتاق خواب می توانید بهترین انتخاب سرویس خواب را داشته باشید.

با توجه به گستردگی مراکز تولید و عرضۀ محصولات سرویس خواب، انتخاب یک محصول باکیفیت نیاز به بررسی و دقت بیشتری دارد. قطعاً افرادی که قصد خرید تخت خواب دو نفره و یا تک نفره را دارند، بایستی تمام جوانب کار را در نظر گرفته تا در نهایت، بتوانند بهترین انتخاب خود را انجام دهند. معمولاً برخی از تخت ها به صورت دو تکه ساخته می شوند که دارای یک کفی تخت مجزا از بدنۀ اصلی می باشند. بدین ترتیب همخوانی ابعاد آنها در کنار یکدیگر از اهمیت زیادی برخوردار است چون تأثیر مستقیم بر روی تداوم طول عمر آنها خواهد داشت.

اهمیت انتخاب درست کفی تخت، در این است که علاوه بر تشک، این قسمت از تخت خواب بر روی سلامت فرد تأثیر می گذارد. به همین دلیل متناسب با جثۀ اشخاص، بایستی کفی تخت و و باکس هتلی به درستی انتخاب گردد. بدون شک متناسب با انتخابی که دارید، تخت خواب با کیفیتی را می توانید خریداری نمائید. فاکتورهای مهم که در زمان انتخاب و خرید کفی تخت بایستی در نظر بگیرید، عبارتند از :

 • داشتن وزن اندک
 • تولید حداقل سر و صدا
 • نقل و انتقال آسان آن
 • قابلیت تعویض آسان
 • داشتن استحکام بالا
 • مقاومت پایین در برابر رطوبت
 • عدم آسیب پذیری نسبت به حشرات

در همین راستا، تولید کنندگان از متریال متفاوت جهت ساخت کفی تخت استفاده می نمایند. بنابراین در زمان خرید سرویس خواب، به این نکتۀ مهم بایستی توجه داشته باشید.

کفی تخت خواب

قیمت کفی تخت

قیمت کفی تخت بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می گردد که می توان به جنس آنها اشاره نمود. علاوه بر آنکه ابعاد و طرح آن نیز بر روی قیمت کفی تخت تأثیر می گذارد. در حال حاضر شاهد فروش کفی تخت نئوپان، کفی تخت ام دی اف و کفی تخت فلزی می باشیم. قطعاً قیمت کفی تخت ساده با کفی تخت جکدار متفاوت تعیین می گردد. بنابراین در زمان تأمین کفی تخت، بررسی محصولات موجود در فروشگاه را به شما توصیه می کنیم. این در حالی است که فضای محل قراردهی تخت خواب نیز بر روی انتخاب کفی تخت تأثیرگذار می باشد.

بدین وسیله با در نظر گرفتن تمام شرایط مذکور، راحت تر می توانید انتخاب و خرید خود را انجام دهید. با توجه به فضای اتاق های کوچک، انتخاب کفی تخت جکدار می تواند گزینۀ مناسب تری به شمار رود چون از فضای زیرین تختخواب می توان به بهترین شکل ممکن استفاده نمود. در صورت تمایل به خرید سرویس خواب دو نفره و تک نفره، جهت انتخاب کفی تخت استاندارد و مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب مراجعه نمائید و با اطمینان خاطر انتخاب و خرید خود را انجام دهید.

فروش باکس هتلی با بهترین قیمت توسط فروشگاه بهسازان چوب انجام می گیرد. برای خرید باکس هتلی در نمونه های جدید و متنوع از طریق این سایت اقدام نمایید. باکس هتلی بیشتر در هتل ها مشاهده می شود که این وسیله شبیه تشک هستند که مقاوم است و در بخش زیرین آن از پایه استفاده شده است و تشک بر روی پایه قرار می گیرد. باکس هتلی دارای بخش داخلی ساخته شده از چوب یا فلز است و سطح بیرونی پارچه ای دارد. از پارچه های مختلف مانند پارچه های مخملی و چرمی و... برای باکس هتلی استفاده می شود. باکس هتلی نوعی تحت است که در انواع مختلف به تولید می رسد و تخت باکس هتلی در انواع جک دار و ساده ساخته می شوند. باکس هتلی ساده به شکل معمولی است و به شکل تخت خواب است. اما باکس هتلی در نوع جکدار به صورتی ساخته شده که دارای فضایی برای نگهداری لوازم است که به شکل مخفی می باشد.

فروش باکس هتلی

انواع باکس هتلی در مدل های متنوع توسط فروشگاه بهسازان چوب ارائه می شود. تخت باکس هتلی در مدل های تاج دار و بدون تاج هستند و یکی از مزیت هایی که باکس هتلی دارد ، داشتن چرخ در پایه ها است که به راحتی قابل جابجا شدن می باشد. فروش باکس هتلی در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.

مزایای باکس هتلی

 • باکس هتلی برا هتل بهترین گزینه است زیرا سبک و ساده است.
 • قیمت باکس هتلی بسیار مناسب تر از تخت خواب است.
 • باکس هتلی دارای دوام و ماندگاری بالایی است.
 • باکس هتلی جابجایی راحتی دارند زیرا دارای چرخ هستند.
 • باکس هتلی در انواع یک نفره و دو نفره می باشند.

با خرید باکس هتلی از فروشگاه بهسازان چوب می توانید از خدمات عالی این مجموعه بهره مند شوید. فروش باکس هتلی توسط این مجموعه در انواع با کیفیت و بادوام هستند که دارای طراحی های مختلف می باشند.

تولید کنندگان مبلمان مختلف، کفی تخت خواب های یک نفره و دو نفره را در بازار عرضه می کنند. این تخت ها معمولا از جنس چوب، فلز یا پلیمری ساخته می شوند و دارای طراحی های متنوعی می باشند که در فروشگاه ما انواع مدل های مختلف و با سایز های دلخواه مشتری قابل فروش میباشد.تخت خواب یک نفره به افراد تنها یا کودکان مناسب است و تخت خواب دو نفره برای زوج ها یا افراد دیگری که ترجیح می دهند با هم خواب بروند، مناسب است. انتخاب تخت خواب مناسب بستگی به سلیقه شما، اندازه اتاق و نیاز های شما دارد.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 16 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()