مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

 Tongue Out از یک خـرید آسـان و مطـمئـن درفـروشـگاه اینترنتی"بهســازان چــوب" لذت ببــریـد Tongue Out

An online store and perfect for your online purchases

به روزرسانی : چهارشنبه 1 مرداد 1399

آباژور ایستاده و رو میزی

>> >> >>

آباژور یکی از لوازم لوکس و تزیینی در خانه محسوب میشود و اولین چیزی که در ورود به خانه بیشتر به چشم میخورد آباژور  است که در مدل های ایستاده و رو میزی و با رنگ بندی های مختلف و سایز های گوناگون تولید میگردد . انتخاب نوع آباژور و نوع بلند و کوتاه آن یکی از مواردی است که به هنگام خرید آباژور ایستاده و رومیزی بایستی مد نظر خریدار واقع شود و یک خرید ایده آل و مناسبی را تجربه کند.

از قدیم گفتند زندگی بدون نور بی معنی است. یکی از وسیله ای که هم روشنایی داشته و هم دکوری برای منزل باشد میتوان از آباژور رومیزی و یا ایستاده نام برد. نوع نوردهی و رنگبندی یک آباژور باعث میشود که مردم از خریدآباژور بعنوان وسیله تزیینی برای اتاق نشیمن استفاده نمایند. سبکهای خاص و متفاوتی که مدلهای آباژور دارند در کنار نوع پخش نور زیبا و متفاوت آن دلیلی بر جلب توجه مردم و خرید از این وسیله زیبا میشود. 

ما را در اینستاگرام فالوو کنید تا از آخرین محصولات فروشگاه باخبر شوید.

www.instagram.com/behsazanchoob.ir

برای مشاهده جدیدترین محصولات ما لطفا در کانال تلگرامی ما جوین شوید.

behsazanchoob_shop@

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 75 محصول
قیمت : 860,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 707

بعضی از مردم از آباژور ها برای ایجاد یکنواختی در قسمت های تاریک و کم نور منزل استفاده میکنند، هر کجا که در یک اتاق پذیرایی و یا یک اتاق خواب احساس میشود نور میتواند یکنواختی بوجود بیاورد از آباژور استفاده میشود، و به این ترتیب فضای آن اتاق را بزرگتر میکند.اگر مبلمان و وسایل منزل شما مدن طراحی شده است بهتر است از آباژور هایی استفاده شود که سبک مدرن و شیک داشته باشند و اگر منزل شما از سبک سنتی و کلاسیک پیروی میکند حتما" از آباژور های که پارچه ای و به شکل مخروطی هستند استفاده گردد تا همخوانی و یکنواختی بیشتری را در منزل و یا اتاق پذیرایی خود احساس کنید. پس نوع دکوراسیون منزل خود را به هنگام خرید آباژور در ذهنتان  داشته باشید.

آباژور ایستاده مدل 707
قیمت : 860,000 (تومان)
قیمت : 840,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 719

برای خرید مناسب یک آباژور بعضی مواردی را باید در نظر گرفت که بهنگام خرید دچار اشتباه نشوید و با یک خرید مناسب جنس مورد نظر خود را انتخاب نمائید. اول از هر چیزی باید اینو در نظر بگیرید که آیا این آباژور برای شما حکم روشنایی بیشتر را باید داشته باشد و یا با نور کم آن کنار میاین و بیشتر برای دکوراسیون اتاق پذیرایی خرید میکنید.  داشتن نور بیشترهر چند در نگاه اول چندان تاثیر گذاری آن در محیط به نظر نرسد، ولی تاثیر زیاد یک آباژور و غیر قابل انکار بودن آن در زیبایی و دکور مشاهده میگردد.

آباژور ایستاده مدل 719
قیمت : 840,000 (تومان)
قیمت : 1,300,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 717

بهتره بدانید نور پردازی به چهار دسته تقسیم میشود و هر کدام کارایی خاص خودش را دارد، تزئینی، تاکیدی، اصلی و محیطی. با مشخص شدن هدف و با استفاده از نور پردازی در محیط و فضا، مشخص میشود که نوع آباژوری که میخواهید خریداری نمائید در کدامیک از این دسته ها قرار داده میشود و شدت و حدت رنگ نور را با چه میزانی تنظیم و تعیین نمائید و اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی را بزرگ و وسیع، کم نور و پر نور طراحی مینمائید. در حالت کلی آباژور هایی که ارتفاع بالایی دارند و نور خود را پخش میکنن و آن دسته آباژور هایی که ارتفاع پایینی دارند

آباژور ایستاده مدل 717
قیمت : 1,300,000 (تومان)
قیمت : 840,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 723

از خرید آباژور هدف از نوع استفاده را باید مشخص نمائید که برای چه قسمتی از اتاق و در کجا  و به چه منظوری میخواهید استفاده نماید و چه بخشی از اتاق را نورانی کنید، بطور کلی آباژور هر چه بالاتر برود گسترش شعاع نور و همچنین شدت نور بر سطح زمین کمتر خواهد شد، بنابراین اگر از آباژور برای استفاده مطالعه کتاب و غیره به هنگام تاریکی اتاق نشیمن انتخاب میشودبابستی به ارتفاع آن دقت بیشتری گردد، مسلما" ارتفاع کمتر بازدهی بیشتری را خواهد داشت.

آباژور ایستاده مدل 723
قیمت : 840,000 (تومان)
قیمت : 810,000 (تومان)

شمعدان پنج شعله مدل 794

یکی یگر از مدل های شمعدان پنج شعله مدل 794  میباشد و برای ساخت آن از متریال بالایی استفاده شده است چونکه برای پوشش بخش فلزی که همان پایه و بدنه میباشد آبکاری مرغوبی صورت گرفته و به هیچ عنوان در برابر رطوبت و نور مستقیم رنگ آن سیاه و یا صدمه نمی بیند و بصورت درخشان و براق است. وقتی داخل شمعدان از شمع نورانی استفاده گردد نور دهی و درخشندگی بسیار زیبایی دارد و چشم هر بیننده ای را نوازش میکند و از آن میتوان در تزئین و دکور بخشی از یک اتاق و یا پذیرایی منزل استفاده نمود. معمولا" محل قرار گیری یک شمعدانی بر روی اپن، میز تلفن یا میز آینه کنسول میباشد که در کنار سایر لوازم بیشتر خود نمایی میکند.

شمعدان پنج شعله مدل 794
قیمت : 810,000 (تومان)
قیمت : 690,000 (تومان)

شمعدان سه عددی مدل 784

امروزه بیشتر شمعدان ها را از جنس کریستالی میسازند و ظرافت های بالایی دارند و با تراش هایی که بر روی کریستال ها انجام میشود بسیار زیبا و درخشندگی بالایی دارند و با تابش نور بر روی حباب ها و کریستال ها پراکندگی نور را در سطح بالایی میبینیم و میتوان بخشی از دکوراسیون منزل خود را به نحواحسن تزئین نمود و حس بزرگی و ظرافت منزل شما را بیشتر رخ نمایی کند. نور کم و ملایمی که در داخل آباژور و شمعدان ها وجود دارد به راحتی میتوان با نور آنان بازی کرد و در هر بخش اتاق و منزل شما نقش بزرگی را بازی میکنند و سلیقه هر مشتری را بجا میارند.

شمعدان سه عددی مدل 784
قیمت : 690,000 (تومان)
قیمت : 810,000 (تومان)

شمعدان شش شعله مدل 792

یکی دیگه از مدل های شمعدانی شعله دار مدل 792 میباشد و بسیار زیبا کار شده و دارای شش عدد شعله برای آن طراحی شده و با روشن شدن نور حتی ملایم، یک زیبایی منحصر به فردی را برای استفاده کننده خلق مینماید و میتوان گفت در زیبایی دکوراسیون یک منزل نقش بسیار مهمی را ایفا مینماید و میتوان در هر نقطه ای از منزل به راحتی قرار داده و نور آن بخش اتاق پذیرایی را به حد اعلاء زیبا نمود و دیزاین و دکور منزل خود را دو چندان شیک و جلوه گر کنید. امروزه آباژور و شمعدانی در انواع مختلف تولید میشود و بعضی مواقع خریدار برای انتخاب و خرید یک آباژور و یا یک شمعدانی دچار مشکل میشود و خرید براشون سخت میشود

شمعدان شش شعله مدل 792
قیمت : 810,000 (تومان)
قیمت : 670,000 (تومان)

شمعدان سه شعله مدل 785

از لوازم اصلی در یک منزل میتوان به آباژور و شمعدان اشاره نمود که در تکمیل دکوراسیون اتاق پذیرایی و اتاق خواب نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند. چرا که در بخش کم نور و تاریک یک اتاق به راحتی میتوان با روشن شدن نور کم در آن بخش هارمونی نور ملایم را به روشنی دید و زیبایی خاصی را بوجود آورد. امروزه از آباژور و یا شمعدان به عنوان دکوراسیون با نور استفاده میگردد و خیلی راحت با نور میتوان هر کجای اتاق و یا پذیرایی را که بخواهی زینت بخش رنگ های دلخواه خود نمود و لذت ببری.

شمعدان سه شعله مدل 785
قیمت : 670,000 (تومان)
قیمت : 730,000 (تومان)

شمعدان سه شعله مدل 787

مدل های جدیدی از شمعدانی ها تولید میشوند که زینت بخش منزل ها شده و دکوراسیون یک منزل را دگرگون کرده اند و یک زیبایی خاصی را به خانه شما میدهد. این شمعدان ها تعداد شعله های مختلفی دارند که هر کس به سلیقه خود آنرا خریداری مینماید. در فروشگاه بهسازان چوب مدل های سه شعله و پنج شعله وجود دارد با طرح های مختلف و تعداد شعله های بیشتری را هم به محصولات اضافه خواهد نمود. متریال این شمعدانی های جدید از بهترین بوده و به هیچ عنوان در برابر رطوبت و نور رنگ خود را نمیبازد و سیاه نمیگردد.

شمعدان سه شعله مدل 787
قیمت : 730,000 (تومان)
قیمت : 780,000 (تومان)

شمعدان پنج شعله مدل 793

شمعدان ها را بر اساس تعداد حباب هایی که دارند نام گذاری میکنند. مثل چهار شعله، سه شعله و غیره هستند. این مدل شمعدان ما پنج شعله است و از بهترین جنس برای ساخت آن استفاده شده و به هیچ عنوان رنگ فلزی حباب ها سیاه نمیشود و خراب نمیگردد. جنس بدنه از فلزی ساخته شده و آبکاری بر روی آن انجام گرفته و این آبکاری باعث میشود بشکل براق دیده شود و مانع سیاه شدن بخش فلزی میباشد و نظر بیننده را نیز بیشتر جذب مینماید. محل قرار دادن شمعدان ها معمولا" بر روی اپن آشپزخانه و یا روی یک میز خاطره و حتی روی یک میز تلفن میباشد، البته قانونی برای آن وجود ندارد ولی بهترین مکان موارد ذکر شده است.

شمعدان پنج شعله مدل 793
قیمت : 780,000 (تومان)
قیمت : 790,000 (تومان)

شمعدان دو عددی مدل 779

دوره تیموری را یکی از دوران طلایی در صنعت فلزی کاری محسوب میشد و یکی از نمونه های قوی و در ساخت شمعدان بوده و با نقوش های بسیار قوی و زیبا از آن دوره یاد میشد و بخاطر گرونی فلز و تنوع در کار شمعدان سازی رونق شمعدان هایی از جنس کریستالی را بیشتر کرده و تنوع و زیبایی که امروزه شاهد آن هستیم بسیار چشمگیر و ظریف هستند. تنوع در مدل و رنگ بسیار زیاد میباشد و هر کس میتواند به دلخواه از بین هزاران مدل مناسبترین را انتخاب نماید.

شمعدان دو عددی مدل 779
قیمت : 790,000 (تومان)
قیمت : 840,000 (تومان)

شمعدان دو عددی مدل 778

استفاده از آینه و شمعدان ریشه در ایران باستان دارد و جزء آیین زرتشت محسوب میشد.  میتوان گفت از اجزای اصلی سفره عقد و یا سفره هفت سین قرار داده میشده. شمعدان تزئین بخش منزل میباشد و اگر در گوشه اتاق و یا بر روی یک میز گرد خاطره قرار داده شود آن اتاق را بسیار زیبا خواهد نمود. و حتی اگر شمعدان را بر روی اپن آشپزخانه قرار دهیم بسیار زیبا میشود و کمکی برای دکوراسیون یک منزل محسوب میشود. شمعدان مدل 778 از بهترین متریال برای ساخت آن استفاده شده و بسیار ظریف کار شده و دو رنگی آن باعث میشود که این شمعدان بسیار شیک و زیبا جلوه گری نماید. 

شمعدان دو عددی مدل 778
قیمت : 840,000 (تومان)
قیمت : 750,000 (تومان)

شمعدان دو عددی مدل 777

شمعدان از اجزای اصلی سفره عروسی ایرانی ها محسوب میشود. و در شکل و شمایل های مختلفی تولید میشود. بعضی از شمعدان ها از انواع جنس فلزی ساخته میشود و بعضی دیگر از جنس شیشه ای ویا کریستالی هستند. و با تراش و تزئینی که بر روی این شمعدان ها انجام میشود زیبایی خاصی را بوجود میاورند. با روشن شدن یک یا دو عدد لامپ در داخل شمعدان ها یک زیبایی منحصربفردی را از یک شمعدان شاهد میشویم. آویز های کوچکی که از پیاله ها میبینیم زیبایی شمعدان ها را دو چندان میکند.

شمعدان دو عددی مدل 777
قیمت : 750,000 (تومان)
قیمت : 810,000 (تومان)

شمعدان دو عددی مدل 776

شمع دان ها تقریبا میشه گفت وسیله ای جدید در دکوراسیون منزل محسوب میشوند و بصورت جفتی ساخته میشوند. جایگاه شمعدان ها معمولا" روی اپن آشپزخانه و یا روی میز خاطره هستند. مدل و رنگ بندی هایی که دارند میتوان به راحتی در مکان های مختلف خانه قرار داد و کمک بزرگی برای دکوراسیون به حساب میایند. نور کمی که این شمعدان ها دارند میتوان نقاط کور و کم نور یک بخش اتاق و یا پذیرایی را جبران نمود.

شمعدان دو عددی مدل 776
قیمت : 810,000 (تومان)
قیمت : 840,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 731

در حالت کلی آباژور ها به دودسته تقسیم میشووند، یکی آباژور رومیزی و یکی هم آباژور ایستاده. یکی از پر کاربرد ترین آباژور ها آبازور ایستاده میشود که بر روی زمین گذاشته میشود و معمولا" در کنار لازم دیگر منزل مثل بوفه، میز ناهارخوری غیره کاربرد دارد.

آباژور ایستاده مدل 731
قیمت : 840,000 (تومان)
قیمت : 890,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 746

در حالت کلی آباژور ها به دودسته تقسیم میشووند، یکی آباژور رومیزی و یکی هم آباژور ایستاده. یکی از پر کاربرد ترین آباژور ها آبازور ایستاده میشود که بر روی زمین گذاشته میشود و معمولا" در کنار لازم دیگر منزل مثل بوفه، میز ناهارخوری غیره کاربرد دارد. آباژور ها از انواع مدل های فوق مدرن گرفته تا مدل های تزئینی و شیک به راحتی میتوان در بازار یافت. اگر از خرید آباژور قصد این را دارید که برای بعنوان وسیله لوکس و تزئیننی باشد بایستی سراغ آباژور های کلاسیک برید و یا اگر بعنوان نور دهی و کارایی آن برای شما اهمیت دارد حتما" به دنبال خرید آباژور های شیک و مدرن بروید.

آباژور رومیزی مدل 746
قیمت : 890,000 (تومان)
قیمت : 570,000 (تومان)

آباژور رومیزی کودک مدل 770

یکی از آباژور های رومیزی به آباژور رو میزی کودک اختصاص یافته و برای اتاق کودک و دلبند شما تهیه و آماده میگردد و به خاطر حس و روحیه لطیف فرزندان، مدل های مختلف و با رنگ های شاد ساخته میشوند. آباژور رو میزی کودک مدل 768 یکی از انواع آباژور هاست که برای اتاق کودک پسرانه و دخترانه شما به رنگ قهوه ای و شاد آماده شده. این آباژور را میتوانید با لوازم اتاق کودک خود ست نموده و ترکیبی از رنگ شاد را برای اتاق فرزند خود آماده و مهیا کنید. 

آباژور رومیزی کودک مدل 770
قیمت : 570,000 (تومان)
قیمت : 570,000 (تومان)

آباژور رومیزی کودک مدل 769

یکی از آباژور های رومیزی به آباژور رو میزی کودک اختصاص یافته و برای اتاق کودک و دلبند شما تهیه و آماده میگردد و به خاطر حس و روحیه لطیف فرزندان، مدل های مختلف و با رنگ های شاد ساخته میشوند. آباژور رو میزی کودک مدل 768 یکی از انواع آباژور هاست که برای اتاق کودک پسرانه شما به رنگ صورتی و شاد آماده شده. این آباژور را میتوانید با لوازم اتاق کودک خود ست نموده و ترکیبی از رنگ شاد را برای اتاق فرزند خود آماده و مهیا کنید. 

آباژور رومیزی کودک مدل 768
قیمت : 570,000 (تومان)
قیمت : 570,000 (تومان)

آباژور رومیزی کودک مدل 769

یکی از آباژور های رومیزی به آباژور رو میزی کودک اختصاص یافته و برای اتاق کودک و دلبند شما تهیه و آماده میگردد و به خاطر حس و روحیه لطیف فرزندان، مدل های مختلف و با رنگ های شاد ساخته میشوند. آباژور رو میزی کودک مدل 769 یکی از انواع آباژور هاست که برای اتاق کودک دختر شما به رنگ صورتی و شاد آماده شده. این آباژور را میتوانید با لوازم اتاق کودک خود ست نموده و ترکیبی از رنگ شاد را برای اتاق فرزند خود آماده و مهیا کنید. 

آباژور رومیزی کودک مدل 769
قیمت : 570,000 (تومان)
قیمت : 1,070,000 (تومان)

 آباژور ایستاده مدل 728

جنس کلاهک ها: فلزی  

شکل کلاهک: گرد پیاله ای

شکل پایه: گرد

جنس پایه: فلزی آبکاری شده

رنگ شید: طلایی و نقره ای

رنگ پایه: طلایی و نقره ای

تعداد کلاهک: نه عدد

نوع لامپ: کم مصرف و معمولی

رنگبندی: دارد

 کشور سازنده: ایران

نوع آباژور: ایستاده

بسته بندی: کارتنی

ارسال: رایگان

نیاز به مونتاژ: دارد

نوع سرپیچ: یک عدد سر پیچ معمولی با قابلیت نصب لامپ ( E 27)

آباژور ایستاده مدل 728
قیمت : 1,070,000 (تومان)
قیمت : 840,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 722

میتوان گفت از آباژور فقط برای نور پردازی استفاده نمیشود بلکه تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون یک منزل نقش ایفا مینماید، و نقاط کم نور و بخش تاریک یک اتاق را میتوان به راحتی با نور های ملایم یک آباژور رو میزی و یا آباژور ایستاده تزئین نمود و جلوه خاصی به منزل داد. در حالت کلی آباژور ها به دو دسته تقسیم میشوند، آباژور ایستاده و آباژور رو میزی که هر کدام جایگاه و مکان مناسبی را میطلبه و اگر در جای مناسبی قرار داده بشه بهترین وسیله برای دکوراسیون میباشد. 

آباژور ایستاده مدل 722
قیمت : 840,000 (تومان)
قیمت : 840,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 721

اگر به دنبال آباژور ساده و از جنس چوبی هستین آباژور مدل 721  گزینه خوبی برای انتخاب شما خواهد بود، چونکه بدنه این آبآژور از جنس بسیار مرغوب چوبی ساخته شده و میتواند کمک کننده دکوراسیون شما باشد، اگر دکوراسیون منزل خود بصورت سنتی طراحی شده است این آباژور ایستاده چوبی بهترین انتخاب میباشد. 

آباژور ایستاده مدل 721
قیمت : 840,000 (تومان)
قیمت : 640,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 730

قبل از خرید یک آباژور ایستاده باید به این نکته توجه شود که دکوراسیون منزل و یا اتاق خواب شما چه نوع آباژوری را میطلبد و چه نوع آباژوری برای دکوراسیون شما مناسب خواهد بود. آباژور ها از تنوع خیلی بالایی بر خوردار هستند و شاید انتخاب مناسب سخت باشد ولی در فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب انواع و اقسام مدل ها در اختیار شما قرار گرفته تا به راحتی بتوانید مدل جدید و زیبا را انتخاب نمائید. با انتخاب هر کدام از این آباژور ایستاده میتوانید درب منزل خود رایگان آنرا دریافت کنید و بدون هیچ هزینه ارسال و به راحتی خرید نمائید. 

آباژور ایستاده مدل 730
قیمت : 640,000 (تومان)
قیمت : 855,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 714

آباژور ها به راحتی برای دکوراسیون یک منزل و یا اتاق خواب زینت بخش میشوند و به عنوان یک وسیله خوب و زیبا برای دکوراسیون محسوب میشوند. و به راحتی بر روی یک میز تلفن و یا بر روی یک میز کنسول قرار میگیرند و حتی آباژور ایستاده ها را میتوان در بین مبل ها قرار داده و متناسب با سلیقه خود زینت بخش منزل خود باشید.

آباژور ایستاده مدل 714
قیمت : 855,000 (تومان)
قیمت : 820,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 747

جنس کلاهک: پارچه ای

شکل کلاهک: هرمی شکل

جنس داخل شید: طلق مرغوب

شکل پایه: گرد و طرحدار

جنس پایه: فلزی طلایی

رنگ شید: کرمی

رنگ پایه: طلایی

نوع لامپ: کم مصرف و معمولی

رنگبندی: دارد

 کشور سازنده: ایران

نوع آباژور: ایستاده

بسته بندی: کارتنی

آباژور رومیزی مدل 747
قیمت : 820,000 (تومان)
قیمت : 1,090,000 (تومان)

جنس کلاهک: پارچه ای

شکل کلاهک: هرمی شکل

جنس داخل شید: طلق مرغوب

شکل پایه: گرد و طرحدار

جنس پایه: فلزی طلایی

رنگ شید: کرمی

آباژور رومیزی مدل 746
قیمت : 1,090,000 (تومان)
قیمت : 1,090,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 745

جنس کلاهک: طلقی

شکل کلاهک: استوانه ای

جنس داخل شید: طلق مرغوب

شکل پایه: گرد 

جنس پایه: فلزی طلایی

رنگ شید: کرمی

رنگ پایه: طلایی

نوع لامپ: کم مصرف و معمولی

رنگبندی: دارد

 کشور سازنده: ایران

نوع آباژور: رو میزی

آباژور رومیزی مدل 745
قیمت : 1,090,000 (تومان)
قیمت : 930,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 762

امروزه کمتر خانه ای را میتوان یافت که حداقل از یک آباژور استفاده ای نکرده باشند. آباژور ها علاوه بر روشنی بخشی که دارند به عنوان تکمیل کننده دکوراسیون هم عمل میکنند و نقاط کور و کم نور یک اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب را به نحو احسن روشن مینماید و زیبایی یک منزل را دو چندان مینمایند. بیشتر مواقع آباژور رو میزی در کنار تخت خواب کاربرد دارد و بعنوان چراغ خواب در اتاق استفاده میشود

آباژور رومیزی مدل 762
قیمت : 930,000 (تومان)
قیمت : 1,300,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 725

وسیله ای چراغ دار که زیبایی آن باعث شگفت در دکوراسیون یک منزل محسوب میشود. این وسیله بنام آباژور میباشد که تغییرات شگرفی در نور پردازی و زیبایی یک محل ایجاد مینماید. معنی آباژور، حباب و سرپوشی است که برای چراغ و هر وسیله ای که نور از آن بیرون میزند میباشد. آباژور از بالا و پایین نورمیدهد و در یک اتاق زیبایی خاصی را بوجود میاورد.بهترین محل برای قرار دادن یک آباژور ایستاده، در بین مبل ها و یا در قسمت های کم نور و تاریک یک اتاق استفاده میشود و حتی در کنار یک میز ناهارخوری، زیبایی خود را نمایان خواهد نمود و با هر وسیله منزل ست و هماهنگی میگردد.

آباژور ایستاده مدل 725
قیمت : 1,300,000 (تومان)
قیمت : 1,480,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 727

آباژور را در زبان فرانسوی abat-jour مینامند و برای نوعی پوششی که برای لامپ ها و هر نوع چراغ و مانند آن در نظر میگیرند استفاده میشود که نور را به شکل بسیار زیبایی از بالا و پائین آن به بیرون میزند و در واقع یک نوع تزئین و دکور در اتاق محسوب میشود و با تغییر رنگ لامپ و کلاهک آباژور میتوان در شکل های دلخواه خود بوجود بیاوورید. آباژور ها به دو شکل آباژور ایستاده و آیاژور رو میزی تولید میشود که هر کدام کارایی و محل مناسب خود را میطلبد. و از جنس های چوبی و فلزی ساخته میشوند.

آباژور ایستاده مدل 727
قیمت : 1,480,000 (تومان)
قیمت : 1,490,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 729

به آباژور نور تاب هم میگویند و نوعی پوشش برای چراغ ها و امثال آن گفته میشود و نور را بسمت بالا و پائین میتاباند و یک پرتو زیبایی از نور را خلق مینماید. آباژور از دو قسمت، یک کلاهک یا شید، و یک پایه تشکیل شده که سر پایه یک یا چند لامپ وصل میگردد. کلاهک پوشاننده لامپ ها میباشد و بیشترین قسمتی که به چشم میخورد همین کلاهک است. نور کمی که از قسمت های بالا و پایین کلاهک به بیرون میزند یک زیبایی خاصی را به آباژور میبخشد.

آباژور ایستاده مدل 729
قیمت : 1,490,000 (تومان)
قیمت : 1,560,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 715

معمولا" آباژور ها علاوه بر زیبایی و تزئین، به عنوان یک روشنایی فانتزی و کم نور در اتاق های پذیرایی، اتاق های خواب و اتاق مطالعه مورد استفاده واقع میشود. آباژور ها در شکل های و تنوع های بالایی تولید میشوند و هر کس بر اساس نوع اتاق و محل قرار گیری یک آباژور بایستی اقدام به خرید آن نماید و حتی نوع نور کم و زیادش هم برای محل قرار دادن یک آباژور ایستاده بسیار مهم است، پس بهنگام خرید به این نکات توجه فرمایید که چه نوع آباژوری مورد نیاز شماست. برای اینکه زیبایی بیشتری از یک آباژور داشته باشیم و نور کم آن باعث میشود در کنار یک وسیله چوبی نظیره میز ناهارخوری و یا بوفه گذاشته میشوند تا یک حس رمانتیکی را برای افراد خانواده القاء مینماید.

آباژور ایستاده مدل 715
قیمت : 1,560,000 (تومان)
قیمت : 1,590,000 (تومان)

آباژور ایستاده . مدل 710

اگر در پی خرید یک آباژور ایستاده مناسب و شیک هستین که بتوان دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید، آباژور مدل 710 است که بسیار زیبا و چشم نواز ساخته شده است و با هر دیزاین منزلی میتوان ست نموده و دکوراسیون اتاق خود را تکمیل نمائید. تعداد زیاد کریستال هایی که به شکل آویزان هستند با روشن شدن نور و لامپ آباژور چنان زیبایی و پرتوی از خود نشان میدهد که چشم هر بیننده ای را نوازش میکند. از این آباژور میتوان در سالن های بزرگ هم استفاده نمود. رنگ طلایی باعث میشود انعکاس نور زیاد شده و پرتو خود را بیشتر نمایان کند و محیط اطراف را بیشتر نورانی کند.

آباژور ایستاده مدل 710
قیمت : 1,590,000 (تومان)
قیمت : 1,580,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 709

آباژور ها به دو صورت رو میزی و ایستاده هستند و هر کدام براساس محل و موقعیت خاص خود قرار داده میشود. معمولا" آباژور ایستاده بیشتر در اتاق پذیرایی کاربرد دارد و آباژور رو میزی در اتاق پذیرایی، اتاق خواب و اتاق مطالعه کاربرد دارد و در واقع یک وسیله زیبا و شیک و فانتزی در کنج اتاق خود را نشان میدهد. اگر بخشی از اتاق شما دارای نور کافی نیست به راحتی میتوانید با یک آباژور همان قسمت را با نور کم تزئین نمائید و یک محیط آرامبخشی را ایجاد نمائید. 

آباژور ایستاده مدل 709
قیمت : 1,580,000 (تومان)
قیمت : 1,560,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 708

آباژور نه تنها یک وسیله تزئینی محسوب مشیود ، بلکه از نور و روشنایی آن بعنوان تکمیل کننده دکوراسیون یک خانه هم به حساب میاید به راحتی میتوان فضای کور و کم نور اتاق خود را با خرید یک و یا دو آباژر ایستاده میتوان تغییرات بزرگی را در منزل خود بوجود بیاورید. از آباژور ایستاده به عنوان زینت دهنده اتاق نشیمن ، پذیرایی و خواب استفاده کنید. در واقع نور آباژور یک نوع روشنایی فانتزی و آرامبخشی را به شما القاء مینماید و کمک شایانی به دکوراسیون منزل شما میدهد.

آباژور ایستاده مدل 708
قیمت : 1,560,000 (تومان)
قیمت : 1,560,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 706

معمولا" شید یا کلاهک آباژورهابیشتر به چشم میاید و با انتخاب رنگ خوب و درست برای آباژور خود میتوانید یک انتخاب عالی داشته باشید و بیشتر هم تو چشم دیده میشود، البته براساس دکوراسیون و نوع چیدمان خود باید اقدام به خرید یک آباژور ایده آل نمائید که ارزش هزینه کرده خود باشد. آباژور ها در قسمت های مختلف اتاق و منزل قرار داده میشود و تا اونجاییکه مقدور باشد محل های کم نور اتاق را با آباژور نورانی کنید. آباژور ها رخ و جلوه اتاق شما را دگرگون میکنند و در دیزاین اتاق نقش بسیار مفیدی بازی میکنند

آباژور ایستاده مدل 706
قیمت : 1,560,000 (تومان)
قیمت : 1,270,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 704

زیبایی یک منزل با یک آباژور ایستاده معنا پیدا میکند و نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون خانه بازی میکند. بیشتر مواقع محل های قرار دادن آباژور در یک اتاق، نقطه تاریک میباشد و میتوان کمبود نور یک اتاق را بسیار جبران نمود. یا اینکه بهترین محل برای قرار دادن آباژور بین تیکه های مبل ها میباشد و هارمونی زیبایی بین مبل و آباژور ایجاد میگردد. آباژور مدل 704 دارای یک زیبایی خاصی است که با هر لوازم اتاق ست و همخوانی پیدا میکند. برای ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده و دوام زیادی دارد.

آباژور ایستاده مدل 704
قیمت : 1,270,000 (تومان)
قیمت : 1,040,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 564
بی شک جهت تکمیل دکوراسیون یک منزل به تعدادی آباژور نیاز است بدون اینکه فضای زیادی را این وسیله تزیینی اشغال نماید در خانه ها استفاده می شود. با نور پردازیی که آباژورها دارند می توان بهترین نما و فضای رمانتیکی را بوجود آورد که نظر مهمانان را هم جلب نماید. نور کمی که از یک آباژور بیرون می آید و انتخاب رنگ و نوع لامپ می تواند گوشه ای از اتاق شما را به طرز زیبایی بسازد. مهم ترین قسمت یک آباژور که با دکوراسیون منزل هماهنگ می شود شید یا همان کلاهک آباژور است که شکل ها و رنگبندی های مختلفی که وجود دارد متناسب با سلیقه هر شخص و موقعیت خریدار می باشد.

آباژور رومیزی مدل 564
قیمت : 1,040,000 (تومان)
قیمت : 830,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 561

چنانچه قصد خرید یک آباژور ساده و در عین حال زیبا هستید اولین نکته ای که به هنگام خرید آباژور ذهن ما را درگیر میکند مدل و یا فرم کلاهک و شکل ساخت آن است. اگر کلاهک یک آباژور که بیشتر از قسمت های دیگر آن به چشم میخورد تا حدودی زیبا، شکیل و چشمگیر باشد در دکوراسیون یک اتاق خواب و یا اتاق پذیرایی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. هر چند یک آباژور از یک پایه ساده ای برخوردار باشد مهم ترین و با اهمیت ترین قسمت یک آباژور کلاهک آن است. اگر به طراحی داخلی فضای منزل خود اهمیت میدهید مهم ترین چیزی که برای خرید باید اقدام کنید آباژور است.

آباژور رومیزی مدل 561
قیمت : 830,000 (تومان)
قیمت : 8,100,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 522

 در انتخاب دکوراسیون داخلی قانون خاص و ویژه ای وجود ندارد و هرکس براساس روحیات و سلایق خاص خود و همچنین شرایط و موقعیت محل باعث انتخاب یک نوع آباژور میشود. در یک دکوراسیون خانه برای خرید آباژور، شید یا همان کلاهک آباژور مهمترین انتخاب است. در محلی که آباژور ایستاده و یا رومیزی گذاشته میشود سایز آباژور مهم است که نوری که یک آباژور از خود متصاعد میکند آن محل را تا حدودی روشن نماید.

آباژور رومیزی مدل 522
قیمت : 8,100,000 (تومان)
قیمت : 1,290,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 523
اولین نکته ای که در هنگام خرید آباژور خریدار باید در نظر بگیرد شکل ظاهری آباژور است. جنس و شکل پایه ای که برای این آباژور در نظرگرفته شده چه جنسی است، میتواند از جنس چوبی، mdf و فلزی باشد و حتی شکل شید( کلاهک) برای خرید شما موثر است چونکه نقطه قوت یک آباژور به شید و بدنه آن مربوط میشود. در مراحل بعدی نوع لامپی که منظور از نظر رنگی برای این آباژور استفاده میکنید هم میتواند زیبایی یک آباژور را بیشتر نماید. نوری که از شید یک آباژور بیرون میزند نقطه کور اتاق شما را بیشتر جلوه گری میکند.

آباژور ایستاده مدل 523
قیمت : 1,290,000 (تومان)
قیمت : 1,300,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 528
برای خرید آباژور بایستی محل و مکانی که مورد استفاده قرار میگیرد مدنظر باشد، بدون اینکه فضای زیادی را در اتاق خواب و یا اتاق پذیرایی اشغال نماید میتواند دکوراسیون داخلی خانه خود را تکمیل کند و از نظر نما و ظاهری، جلوه زیبایی داشته باشد طوریکه هر بیننده ای یا نظر مهمانان را به خود جلب نماید. جهت انتخاب و خرید آباژور زمانی را باید صرف کرد تا یک انتخاب ایده آلی داشته باشید. فروشگاه بهسازان چوب این صرف زمان را برای خریدار ذخیره مینماید و از اتلاف وقت با ارزش شما جلوگیری می نماید. مدلها و شکلهای مختلفی در فروشگاه ما موجود است که با قیمت بسیار مناسب و بدون هزینه حمل درب منزل خود میتوانید پس از خرید دریافت نمایید.

آباژور ایستاده مدل 528
قیمت : 1,300,000 (تومان)
قیمت : 1,000,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 514

امروزه آباژورهایی با طرحها و مدلهای مختلفی تولید میشود و هر کدام سبک و مدل خاص خود را دارد که یک خریدار میتواند براحتی از مدلهای گوناگون، مدل مد نظرخود را انتخاب نماید. فروشگاه بهسازان چوب ارائه دهنده مدلهای مختلفی از آباژورهای ایستاده و رومیزی است که بیش از 60 مدل برای فروش آماده شده. شما خریدار میتوانید متناسب با دکوراسیون اتاق پذیرایی و اتاق خواب خود نمونه دلخواه خود را انتخاب و سفارش دهید. در حالت کلی آباژور چه ایستاده و چه رومیزی از دو بخش، بدنه یا شید( کلاهک) تشکیل شده است. آباژوری را برای محل خود انتخاب کنید که اگر در کنار میز تلویزیون قرار دهید کلاهک و بدنه آن متناسب با رنگ میز تلویزیون بوده و یا اگر در یک اتاق خواب در کنار تختخواب قرار میدهید حتما" رنگ آن نزدیک به رنگ تختخواب انتخاب شود معمولا" آباژورهای ایستاده را بیشتر در کنار میز ناهار خوری ها و در کنار مبل های اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد. 

آباژور ایستاده مدل 514
قیمت : 1,000,000 (تومان)
قیمت : 1,000,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 520

آباژور ایستاده در کنار دیگر لوازم اتاق پذیرایی بخصوص در کنار مبل و میز تلویزیون و یا در کنار بوفه بیشتر خود نمایی میکند و نور ملایمی که از یک آباژور بیرون میزند بعنوان نور فرعی در منزل محسوب میشود. نور ضعیف هر آباژور را میتوان با لامپهای موجود در بازار به دلخواه خود میتوانید نور آنرا انتخاب نمائید. آباژور مدل 520 نمونه ای از آباژوری است که علاوه بر اینکه از پایه چوبی ساخته شده کلاهک آن نیز از جنس پارچه ای است و اگر برای این آباژور از لامپهای رنگی موجود در بازار و لامپ کم مصرف استفاده شود میتوانید رنگ کلاهک آنرا به دلخواه خود و متناسب با دیزاین اتاق پذیرایی خود ست نمائید.

آباژور ایستاده مدل 520
قیمت : 1,000,000 (تومان)
قیمت : 2,000,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 531

معمولا" آباژور را در منزل به دو منظور استفاده میکنند یکی بخاطر ایجاد نور زیاد در محیط و دیگری طراحی داخلی و بوجود آوردن رنگ و بافت به محیط مورد نظر. برای ایجاد نور معمولا" از کلاهکهایی که نور از آن عبور کرده و به محیط روشنایی میدهد. کلاهکهایی که از حباب، کریستال و شیشه ای هستند بهترین انتخاب برای منزل شما میباشد که بیشترین میزان انتشار نور را هم دارند. برای دلیل دوم میتوان گفت کلاهکهایی که از جنس پارچه ای هستند با دکوراسیون منزل رنگ و بافت آن هماهنگی بوجود می آورد و میزان کم و یا زیاد بودن نور را با نازکی و ضخامت پارچه میتوانید تعیین نمائید. آباژور ایستاده مدل 531 که دارای 7 عدد حباب رنگی است میتوان این انتظار را داشت که نور بیشتری را در محیط اطراف ایجاد مینماید. 

آباژور ایستاده مدل 531
قیمت : 2,000,000 (تومان)
قیمت : 1,240,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 529

اولین چیزی که در وهله اول برای خرید یک آباژور به ذهنمان میرسد شکل، رنگ و مدل آباژور بیشتر مدنظر ما هست. آباژورهای ایستاده بیشتر در بین ما ایرانی ها محبوبیت دارد. شکل و نوع نور پردازی یک آباژور ایستاده بسیار مهم است و میتوان گفت که نوعی نور فرعی در منزل بحساب می آید و همین نور فرعی نقش مهمی را در دکوراسیون یک منزل برعهده دارد. آباژور ایستاده مدل 529 یک طراحی بسیار زیبایی دارد که بصورت میله ای درست شده و هر کدام دارای یک حباب بزرگ میباشد و بشکل پله ای با میله های کوتاه و بلند طراحی شده. نور پردازی این مدل آباژور ما بسمت بالاست. 

آباژور ایستاده مدل 529
قیمت : 1,240,000 (تومان)
قیمت : 1,950,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 530

قبل از خرید سلیقه خود و یا دکوراسیون داخلی منزل خود را در نظر بگیرید و متناسب با دکوراسیون اتاق خود انتخاب نمائید. لوستر و آباژور را باید در زمان خرید حساسیت زیادی را به خرج دهید و آن بدلیل اینکه آباژور در تزیین دکوراسیون اتاق پذیرایی و اتاق خواب تاثیر بسزایی دارد. در واقع میشه گفت آباژورهای ایستاده و رومیزی ساده ترین و کم هزینه ترین راه را برای تزیین فضاهای موجود در منزل برای ما ایجاد مینماید. آباژور ایستاده مدل 530 نمونه ای از آباژورهای تزیینی است که در هر نقطه ای از اتاق پذیرایی میتواند جلوه زیبایی از دکوراسیون را برای هر بیننده ای رخ نمایی کند.

آباژور ایستاده مدل 530
قیمت : 1,950,000 (تومان)
قیمت : 1,210,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 550

هر چند آباژور مثل مبل، بوفه، میز ناهار خوری و غیره فضای آنچنانی را اشغال نمیکند اما این دلیل بر این نمیشود که هر فضای خالی اتاق را به این عنصر دکوراسیون اختصاص داد بخاطر اینکه تاثیر آن برای بیننده و نیز کاربرد آن در بخشهای مختلف، متفاوت است. در خانه هایی که ورودی آن به یک حال کوچک و یا به یک راهرو باز میشود، میتوان آباژور ایستاده را در روی زمین و روبروی در قرار داد و یا اگر آباژور از نوع رومیزی باشد باید این انتظار را داشته باشیم که بر روی یک میزی مثل میز کنسول قرار داد و هر بیننده ای را به خودش جلب نماید.   

آباژور ایستاده مدل 550
قیمت : 1,210,000 (تومان)
قیمت : 1,420,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 543

هر فضایی بخاطر زیبا جلوه نمودن، نیازمند نوری که از اطراف و کناره های آن بچشم میخورند. هرچند همین نورها نسبت به نور آفتاب و بیرون ضعیفتر هستند، اما تاثیرگذاری بالاتری دارند، این نورها همان نوری هستند که توسط آباژورهای رومیزی و ایستاده تامین میکنند. 

در گذشته برای روشنایی یک اتاق و یا گوشه های آن از چراغهای گرد سوز، فانوس و فیتیله ای استفاده میشده و همه اینها تامین کننده نور یک منزل میشد، با اختراع برق و پیشرفت تکنولوژی ساخت انواع آباژورهای ایستاده و رومیزی و حتی دیواری و لوستر پدید آمدند و جایگزین لوازم روشنایی قدیمی شدند.

آباژور ایستاده مدل 543
قیمت : 1,420,000 (تومان)
قیمت : 1,340,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 548
آباژورهای ایستاده معمولا" در کنار لوازم لوکس منزل مثل بوفه، آینه و کنسول و در بین مبل ها زیبایی خود را بیشتر نشان میدهد. با نور پردازی ملایمی که آباژورها دارند میتواند تعیین کننده قسمتی از دکوراسیون یک اتاق باشد. آباژور ایستاده مدل 548 که دارای 3 عدد حبابدار است، از یک زیبایی برخوردار است بخصوص این که روی حباب ها دستی قلم کاری شده و شکل سنتی به خود گرفته و بیشتر شبیه چراغ های رومیزی زمان های قدیم میباشد. در صورتی که لامپ داخل این حباب ها را از نوع رنگی انتخاب کنید به سلیقه خودتان میتوانید نور پردازی رمانتیکی ایجاد نمائید.

آباژور ایستاده مدل 548
قیمت : 1,340,000 (تومان)
قیمت : 1,320,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 552
آباژور
یکی از لوازم ضروری برای تکمیل دکوراسیون یک خانه است. هر چه تعداد آباژور ایستاده و یا رومیزی در یک منزل بیشتر باشد دکوراسیون آن منزل را تکمیل مینماید. آباژور در قسمتهای مختلف اتاق کاربرد دارد که میتواند نقاط تاریک و کور یک اتاق را با قسمت های پر نور همسان نماید، معمولا" برای قسمت هایی از اتاق که روشنایی کمی دارد و از نور بیرون برخوردار نیست از یک آباژوری که نور ملایمی دارد استفاده میشود و با قسمتهای دیگر اتاق یکنواخت میشود. جایگاه آباژور بیشتر در بین مبل ها، کنار میز ناهار خوری و یا اتاق خواب است.

آباژور ایستاده مدل 552
قیمت : 1,320,000 (تومان)
قیمت : 1,050,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 556

آباژورهای مختلفی که در سبکهای مدرن، کلاسیک و فانتزی که در بازار موجود میباشد شما خریدار میتوانید با توجه به قرار گیری آنها در اتاق خواب، سالن پذیرایی و اتاق نشیمن و با توجه به سبک دکوراسیون منزل شما قابل انتخاب است. آباژورهای ایستاده را که روشنایی بیشتری هم میتواند داشته باشد مناسب برای سالنهای پذیرایی و اتاق نشیمن میتواند باشد در صورتیکه آباژورهایی که پایه های کوتاهی دارند و به اصطلاح آباژور رومیزی خوانده میشود میتوان برای اتاق خواب و یا جایی که برای مطالعه در نظر گرفته شده استفاده نمود و این دلیل بخاطر اینکه آباژورهای رومیزی نور و روشنایی خود را دور و حاشیه ی خود میتاباند و از پخش نور به قسمت بالا جلوگیری مینماید بنابراین بهنگام خواب نور آباژور اذیت کننده نخواهد بود.

آباژور رومیزی مدل 556
قیمت : 1,050,000 (تومان)
قیمت : 1,860,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 542

یکی از وسایلی که در خانه میتوان به عنوان وسیله تزیینی و یا وسیله دکوری به حساب آورد آباژور است که در سبکها و مدلهای مختلفی و با نور پردازیهای گوناگون تولید میشود. سبکهای خاص و متفاوت انواع مدلهای آباژور که در کنار پخش نور زیبا و متفاوتی که بهنگام روشن شدن لامپهای آن باعث بیشتر جلب توجه اکثر مردم در استفاده از این وسیله تزیینی برای دکوراسیون داخلی منزل شده است. با توجه به محل قرار دادن آباژور در یک اتاق خواب و یا در یک سالن پذیرایی و با توجه به نوع سبک دکوراسیون منزل خریدار قابل انتخاب میباشد. میتوانید از آباژور های ایستاده در سالنهای بزرگ و پذیرایی و از آباژورهای رومیزی در اتاقهای کوچک و اتاق خواب استفاده نمود. اهمیت ترین نکته ای که در خرید یک آباژور میتوان مدنظر قرار داد نمای ظاهری و از همه مهمتر نوع نور دهی آباژور فوق العاده اهمیت دارد.

آباژور ایستاده مدل 542
قیمت : 1,860,000 (تومان)
قیمت : 1,040,000 (تومان)

آباژور ایستاده چوبی مدل 521

در زمانهای قدیم که آباژور نبود مردم برای روشنایی محل مورد نظر خود از چراغهای نفتی و فانوس نیاز خود را برطرف میکردند. با پیشرفت علم و اختراع برق تولید لوازم برقی به شدت زیاد شد، آباژور هم یکی از این لوازم برقی بود که در خانه های اشرافی و اعیانی مورد استفاده زیاد واقع میشد با تولید مدلها و رنگهای مختلف آباژور در بین مردم عادی نیز جا باز کرد. امروزه کمتر خانه ای را میتوان پیدا نمود که از آباژور چه رومیزی و چه ایستاده پیدا نکرد. رنگبندیها، مدلهای گوناگون و نوع نور پردازیهای آن برای خرید یک آبازور بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است و شما نیز برای خرید یک آباژور محل مورد استفاده را در نظر گرفته و اقدام به خرید نمایید. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 521
قیمت : 1,040,000 (تومان)
قیمت : 1,040,000 (تومان)

آباژور ایستاده چوبی مدل 525

برای آباژور کلمه نورتاب هم گفته میشود به نوعی از پوشش نور گفته میشد که نور را به پایین هدایت میکرد. نورتاب یا همان آباژور معمولا" از یک پایه و یک کلاهک( شید) تشکیل میشود و داخل این کلاهک یک لامپ معمولی و یا چندین لامپ کوچک لوستری قرار داده میشود و کلاهک و لامپها به یک پایه وصل میشوند و کلاهک دور لامپ را احاطه مینماید تا از دیده شدن و مشخص شدن لامپ ممانعت میکند. بیشترین قسمتی که نور از کلاهک به بیرون میزند از بالا و پایین شید خارج میشود. آباژورها معمولا" به دو صورت ایستاده و رومیزی تولید و ساخته میشود که هر کدام از اینها محل استفاده خاصی دارد و میتوان گفت آباژورهای ایستاده از هر نوعی که باشد معمولا" برای اتاقهای پذیرایی و در کنار مبل و میز ناهار خوریها قرار داده میشود و آباژورهای رومیزی بیشتر مواقع برای اتاقهای کوچک و یا اتاق خواب مورد استفاده قرار میگیرد. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 525
قیمت : 1,040,000 (تومان)
قیمت : 1,140,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 539

معمولا" آباژور از 4 قسمت تشکیل میشود که شامل یک کلاهک که در قسمت بالای آباژور قرار دارد که احاطه کننده لامپهای داخل کلاهک میباشد و یک میله بلند برای آباژورهای ایستاده که از جنسهای مختلفی از جمله فلزی آبکاری شده و چوبی ساخته میشود و که همگی اینها بر روی یک پایه ای معمولا" به شکل گرد و مربع استوار میگردد. آباژور مدل 539 نیز شامل همین بخشها میشود که کلاهک آن بشکل گرد است و از بالا و پایین آن نور بسیار زیبایی متصاعد میگردد و برای اتاق پذیرایی شما یک نور دهی خوشایندی تولید میکند. در قسمت زیر کلاهک کریستالهایی از بهترین جنس بصورت شکل دایره ای که از بالا به پایین کوچکتر میشود، آویزان شده که بهنگام روشن شدن آباژور نور آن بر روی همین کریستالهای گرد تابیده و جلوه ای خاص از نوردهی این آباژور به چشم میخورد. 

آباژور ایستاده مدل 539
قیمت : 1,140,000 (تومان)
قیمت : 1,460,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 541
آباژورها در انواع و اقسام مدلهای مدرن، کلاسیک، فانتزی و سنتی ساخته می شوند و بسته به محل قرارگیری آباژور در اتاق نشیمن، اتاق خواب و در سالن های پذیرایی و نیز با توجه به نوع و سبک دکوراسیون محل آباژورها قابل انتخاب است. آباژورهای ایستاده بخاطر بلندی و نوع روشنایی که دارد در سالن های بزرگ پذیرایی، هتل ها و لابی ها مورد استفاده واقع می شود. برای خرید آباژور ایستاده در این محل ها نسبت به دکوراسیون محل قرار گیری آباژور کلاهک و بدنه آن را متناسب با محل خود انتخاب نمائید، نوع نورپردازی که آباژورها دارند می توانید محل هایی که نقاط کور و روشنایی کمی که دارد استفاده نمائید تا یک هماهنگی با قسمت های دیگر سالن و اتاق های شما بوجود بیاید.

آباژور ایستاده مدل 541
قیمت : 1,460,000 (تومان)
قیمت : 1,640,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 534

معمولا" از یک آباژور حالا چه ایستاده و چه رومیزی آن از روشنایی فانتزی و نور ملایمی که در محیط اطراف خود ایجاد مینماید استفاده میشود. این وسیله تزیینی علاوه بر ایجاد نور ظاهر زیبایی که دارد بعنوان یک وسیله دکوری و تزیینی در گوشه ای از اتاق مورد استفاده قرار میگیرد.  قبلا" آباژور تنها در اتاق خواب مورد استفاده بود ولی امروزه این وسیله شیک و زیبا را حتی در اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی هم میتوان مشاهده نمود و با تولید نور ملایم و در رنگبندیهای مختلف فضای اتاق پذیرایی را زیبا میکند. قبل از خرید یک آباژور نوع سلیقه و استایل طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مورد نظر خود را در نظر بگیرید و متناسب با موقعیت اتاق پذیرایی خود یک خرید مناسبی داشته باشید و این مطلب را نیز باید در نطر بگیرید در کدام قسمت از اتاق پذیرایی شما نور کافی ندارد که در آن محل آباژور خود را قرار دهید تا نور یکنواختی که در آن محل و اطراف آن تولید میگردد روشنایی اتاق یکسان گردد. 

آباژور ایستاده مدل 534
قیمت : 1,640,000 (تومان)
قیمت : 2,250,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 532

انتخاب نوع روشنایی که از یک آباژور بیرون میزند بسیار اهمیت دارد همچنین نوع آباژور و رنگ بدنه خیلی مهم است که میتواند تاثیر عمیقی بر دکوراسیون اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب و زیبایی محیط داشته باشد. آباژور علاوه بر زیبایی یکی از عناصر مهمی فضای خالی و فضای داخلی اتاق بشمار میرود و براحتی زیبایی بخش اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و اتاق خواب بشمار میرود و نور اتاق را بشکل آرام بخش و رویایی برای خریدار تنظیم مینماید اگر در انتخاب آباژور رنگ ظاهری آنرا بیشتر مدنظر شما باشد خرید ایده آلی میتواند باشد چونکه این نوع آباژورها رنگ و نورپردازی که در یک محیط از خود به نمایش میگذارند در ذهن هر بیننده ای نقش و ماندگاری بالایی دارد.

آباژور ایستاده مدل 532
قیمت : 2,250,000 (تومان)
قیمت : 960,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 510

اگر دکوراسیون و مبلمان خانه شما به سبک مدرن طراحی شده بهتر اینکه از آباژورهای مختلفی که تولید میشود و به سبک دکوراسیون شما همخوانی دارد از آباژورهای سبک مدرن استفاده شود و متناسب با فضای خانه باشد پس حتما جهت خرید یک آباژور ایستاده و یا رومیزی حتما" سبک سنتی ، کلاسیک و سبک مدرن منزل خود را در نظر بگیرید. اگر صاحب یک سالن پذیرایی بزرگی هستید حتما" از دو آباژور ایستاده و بلند استفاده نمایید تا یک اتاق پذیرایی و یا فضای ناهار خوری خود را جلوه خاصی ببخشید. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 510
قیمت : 960,000 (تومان)
قیمت : 980,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 507

آباژور ایستاده مدل 507 دارای یک شید زیبا با پارچه ای بسیار ظریف و زیبا کار شده که گلهای رنگی بر روی آن مشخص است و پایه های آن از جنس mdf بشکل زنجیره ای ساخته شده و در واقع از یک پایه محکم و استوار درست شده. برای تمیز نمودن یک آباژور حتما" از مواد شیمیایی استفاده نشود چونکه باعث آسیب دیدن شدید آباژور میشود و حتما" از یک پارچه سفید نمدار برای تمیز نمودن استفاده نمایید و اینکار باعث میشود عمر آباژور زیبای شما بیشتر شود.

آباژور ایستاده چوبی مدل 507
قیمت : 980,000 (تومان)
قیمت : 980,000 (تومان)

آباژور ایستاده چوبی مدل 505

انواع آباژورهای فانتزی، کلاسیک و مدرن متناسب با قرارگیری آنها در سالنهای پذیرایی، اتاق نشیمن و اتاق خواب و همچنین شیوه دکوراسیون آن محل میتوان یک انتخاب خوب و مناسبی میتوانید داشته باشید. البته از آباژورهای ایستاده که میخواهید روشنایی سالن پذیرایی بیشتر جلوه نماید حتما استفاده نمایید. 

از قدیم گفتند زندگی بدون نور بی معنی است. یکی از وسیله ای که هم روشنایی داشته و هم دکوری برای منزل باشد میتوان از آباژور رومیزی و یا ایستاده نام برد.

آباژور ایستاده چوبی مدل 505
قیمت : 980,000 (تومان)
قیمت : 960,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 504

بهنگام خرید یک آباژور ایستاده آنچکه میتوان گفت از اهمیت بالایی برخوردار است نوع رنگ و نورپردازی آن بسیار مهم است شاید در نگاه اول چندان تاثیری نداشته باشد ولی مهمترین نکته در یک آباژور همین مساله است و تاثیر غیر قابل انکار آنرا در زیبایی و دکوراسیون یک اتاق نشیمن مشاهده نمود. آباژور یک اتاق نشیمن بایستی هم تزیینی باشد و هم نور کافی با رنگهای شاد از آن ساطع شده باشد. آباژور وقتی شکل و فرم زیبایی داشته باشد چه روشن چه خاموش یک نوع زیبایی خاصی را برای یک اتاق نشیمن به ارمغان می آورد و همیشه زیبایی خود را حفظ مینماید. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 504
قیمت : 960,000 (تومان)
قیمت : 960,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 501

بی شک یک آباژور ایستاده به زیباتر جلوه دادن محیط یک خانه و همچنین یک آرام بخشی ای که بر روی افراد آن خانواده تاثیر دارد کمک بیشتری خواهد نمود. برای اینکه زیبا و شکیل جلوه دادن آباژور نوع رنگ و فرم آباژور ایستاده بسیار مهم است که با رنگ و فرم مبلمان یک منزل متناسب باشد و رنگ آمیزی آن میتواند انتخاب درستی باشد. به طور کلی قبل از خرید مهم ترین نکته ای که برای انتخاب یک آباژور باید در نظر گرفت اینکه قسمتهای تاریک و یا کم نور اتاق را در نظر گرفت که با روشن نمودن آباژور در آن محل به زیبایی اتاق کمک کرد. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 501
قیمت : 960,000 (تومان)
قیمت : 1,060,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 506

در گذشته برای روشنایی داخل خانه وقتیکه هوا تاریک میشد معمولا" از گرد سوز و فانوس استفاده میشده. با گذشت زمان آباژورهای جدید با رنگبندیهای گوناگون و طراحیهای زیبا کم کم جای پای خود را در بین مردم باز کردند و جایگزین چراغهای قدیمی شدند. هرکس متناسب با دکوراسیون منزل خود و حتی متناسب با رنگ کاغذ دیواری و پرده و مبل میتواند برای ست کردن با اینها انتخاب ایده آلی داشته باشد که حتما" با مکان و موقعیت آباژور که در آنجا قرار میگیرد میتوان یک خرید ایده آلی داشت.

آباژور ایستاده چوبی مدل 506
قیمت : 1,060,000 (تومان)
قیمت : 800,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 565

در زمانهای قدیم که برق وجود نداشت معمولا" در راهروها و داخل اتاقها از چراغهایی استفاده میشد که تا حدودی در نیمه شب از روشنایی آنها استفاده شود از جمله این چراغها بصورت فانوسی، گرد سوز و فیتیله ای بوده اند، اما امروزه آباژورها جایگزین همان چراغهای قدیمی شده است و نوردهی آنها کاربردی شده و در انواع اقسام رنگها با مدلهای مختلف تولید میشود و هر خریداری میتواند متناسب با دکور اتاقها انتخاب نماید. معمولا" آباژور علاوه بر زیبایی و دکور منزل به عنوان یک نور ملایم و فانتزی برای یک اتاق خواب و یا پذیرایی قابل استفاده میباشد. در خرید یک آباژور رومیزی حتما" نوع نورپردازی و نوع جنسی که دارد حتما" در نظر گرفته شود و با دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد و از صرف هزینه اضافی جلوگیری شود. 

آباژور رومیزی مدل 565
قیمت : 800,000 (تومان)
قیمت : 800,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 563

برای اینکه یک آباژور خودش را زیباتر نشان دهد بایستی متناسب با جنس و مدل مبلمان و رنگ آمیزی مبل باشد. وقتی یک آباژور در بین دو مبل قرار میگیرد یک نوع تناسبی باید با آن مبلمان داشته باشد تا فضای اتاق را بزرگ جلوه نماید. آباژور رومیزی را باید طوری انتخاب نمایید که علاوه بر وسیله ای برای تزیینی باشد و به حد کافی در نورپردازی اتاق مناسب باشد و زیبایی خود را حفظ کند. نکته دیگری که در خرید یک آباژور باید در نظر گرفت متناسب با دکوراسیون منزل شما که سنتی و کلاسیک است معمولا" از آباژورهایی که بشکل استوانه ای با کلاهک پارچه ای و پایه ی چوبی بسیار مناسب خواهد بود. آباژور رومیزی مدل 563 از آن دسته از آباژورهایی محسوب میشود که برای منزلی که سبک سنتی و کلاسیک دارد انتخاب مناسبی است چونکه طرح و رنگ شید و پایه این آباژور با انتخاب شما متناسب خواهد شد.

آباژور رومیزی مدل 563
قیمت : 800,000 (تومان)
قیمت : 950,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 555

در نگاه اول آن چیزیکه مردم را جلب توجه مینماید رنگبندی، نورپردازی و شکل ظاهری و کلی یک آباژور میباشد. بهتر است از بین انواع مختلف آباژور رومیزی که در فروشگاه ما وجود دارد یک انتخاب ایده آلی داشته باشید حتی نوع لامپی که برای یک آباژور استفاده میشود بسیار مهم است چرا که کم مصرف بودن و رنگ لامپ که در نورپردازی بسیار مهم است در انتخاب یک آباژور خوب دخیل است. آباژورها در انواع و اقسام مختلف از نظر جنسی تولید میشود، از جمله فلزی، چوبی و پلی استری میباشد و بستگی به آن مبلغی که میخواهید هزینه کنید میتوانید انتخاب جنس خود را برای یک آباژور تعیین نمایید. البته انتخاب یک آباژور بستگی به دکوراسیون یک اتاق نیست و هرکس متناسب با سلیقه، روحیات و محل قرار دادن آباژور خود را انتخاب و خریداری مینماید.

آباژور رومیزی مدل 555
قیمت : 950,000 (تومان)
قیمت : 750,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 560

انتخاب یک آباژور رومیزی خوب و عالی میتواند در زیبایی دکوراسیون یک منزل بسیار اهمیت داشته باشد طوریکه در اولین برخورد یک تازه وارد به منزل شما زیبایی آباژور رومیزی جلب توجه مینماید. اولین کاری که بهنگام خرید یک آباژور باید مدنظر شما باشد شکل ظاهری آن است و همچنین نوع روشنایی که دارد آیا نظر شما را جلب میکند بعد میتوانید اقدام به خرید یک آباژور خوب و ایده آل نمایید.

آباژور رومیزی مدل 560
قیمت : 750,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 540

بی شک آباژور یکی از لوازم لوکس در منزل بحساب می آید که علاوه بر نور پردازی در یک اتاق به دکوراسیون یک منزل بسیار کمک میکند تا بیشتر به چشم بیاید. آباژور ایستاده معمولا" در کنار مبل های اتاق پذیرایی بیشتر رخ نمایی میکند و حتی در کنار یک میز ناهار خوری هم زیبا میباشد. اگر تصور میکنید گوشه ای از اتاق پذیرایی شما از نور کافی برخوردار نیست می توانید آباژور مدل 540 را در آن محل استفاده نمائید و استایل دکوراسیون داخلی منزلتان را زیباتر کنید و یک هماهنگی از نظر نور و روشنایی با دیگر قسمت های اتاقتان بوجود آورید. آباژور مدل 540 از بهترین متریال ساخته شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

آباژور ایستاده مدل 549

آباژور ایستاده مدل 549 یکی از انواع آباژورهایی است که از جنس بدنه فلزی است و این نوع آباژورها بسیار محکم و بادوام ساخته میشود. پوشش فلزی این آباژور با کروم آبکاری شده و علاوه بر درخشندگی محافظ خوبی برای بدنه فلزی آنست و آبکاری این آباژور باعث میشود در طی زمان طولانی زنگ نزند. دارای 4 عدد حباب گرد رنگی است که لامپ در داخل آنها قرار میگیرد و بهنگام روشن شدن نور بسیار زیبایی از خود نشان میدهد و همین نور باعث میشود بخش فلزی یا همان ستون آباژور از انعکاس پرتو نور لامپ یک زیبایی خاصی به این آباژور ایستاده میدهد. رنگ حباب لامپی را میتوان به دلخواه خود و متناسب با محل قرار گیری آباژور تغییر داد. این آباژور را درکنار مبلهای استیل که ارتفاع بلندی دارند میتوان قرار داد.

آباژور رومیزی مدل 546

انتخاب یک آباژور خوب مانند هر وسیله دیگری که برای خانه موقع خرید وسواسیت به خرج میدهید آباژور هم مانند آن باید باشد و حتما" مکان و موقعیتی که آباژور در آنجا مورد استفاده قرار میگیرد بدون اینکه فضای زیادی را در محل مورد نظر خود اشغال نماید دیزاین و دکوراسیون اتاق پذیرایی شما را تکمیل و بهترین نما را داده باشد طوریکه زیبایی خود را به رخ مهمانان بکشد. آباژورهای مختلفی در این وب سایت و فروشگاه گذاشته شده که خریداران محترم نسبت به محل و موقعیت سالن اتاق پذیرایی خود خرید ایده آلی داشته باشد. مدلها و شکلهای مختلفی و برای هر سلیقه ای در فروشگاه ما یافت میشود. 

آباژور رومیزی مدل 545

اگر تمایل به خرید یک آباژور شیک و با کیفیت هستید پیشنهاد ما برای شما آباژور رومیزی مدل 545 است. بدنه این آباژور از جنس فلزی است و با یک روکش مرغوب و بدون اینکه رنگ روکش آن خراب شود پوشش داده شده. این مدل آباژور دارای سه شاخه ی حبابدار است که با روشن شدن لامپهای آن نور بسیار زیبایی را از آن میبینیم که خریدار میتواند به سلیقه خود رنگ حباب آنرا تغییر داده و متناسب با دکوراسیون اتاق پذیرایی خود انتخاب نماید.

آباژور رومیزی مدل 544

مدلهای مختلف آباژور که در بازار به وفور یافت میشود پخش نور زیبا و متفاوت آباژور باعث میشود جلب توجه خریدار قرار بگیرد و برای دکوراسیون منزل خود نوع نور پردازی که دارد مد نظر قرار دهد. آباژور مدل 544 یکی از نمونه آباژورهای موجود در فروشگاه است که بصورت درختی ساخته شده و در واقع بشکل درخت انگور میباشد و در صورت استفاده در کنار مبل یک زیبایی و جذابیت خاصی را به دکوراسیون اتاق پذیرایی شما میدهد. رنگ حباب بدلیل رنگبندی مختلف میتوان در سلیقه های مختلف و در جاهای متفاوت استفاده نمود.

آباژور ایستاده مدل 554

معمولا" آباژوری که برای اتاق خواب استفاده میشود بایستی حتما" کوتاه و رو میزی باشد و دلیل آن میتواند این باشد که بهنگام نشستن در کنار آن و یا دراز کشیدن در روی تختخواب خود نور تابشی آن چشم را آزار ندهد و نور آن مستقیم به چشم نرسد. ولی آباژورهای بلند را برای اتاقهای پذیرایی و یا در کنار میز ناهار خوریهای اتاق بزرگ باید قرار داد. فضایی که میخواهید زیباتر شود و همچنین بعنوان دکوری در منزل به حساب بیاید بایستی نوع نور پردازی و زیبایی یک آباژور ایستاده را بهنگام خرید باید مدنظر داشته باشید. هرچند نوری که از یک آباژور متصاعد میشود نسبت به نورهای لوستر کمتر میباشد ولی نور آباژور یک زیبایی خاصی دارد.

1مجموع 75 محصول
9 / 10
از 8 کاربر

پیشنهاد شگفت انگیز

میز تحریر کودک بن تن M 501 میز تحریر کودک بن تن  M 501 میز تحریر کودک بن تن  M 501 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک پرنسسM 502 میز تحریر کودک پرنسسM 502 میز تحریر کودک پرنسسM 502 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک فروزن M 503 میز تحریر کودک فروزن M 503 میز تحریر کودک فروزن M 503 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک پونی M 505 میز تحریر کودک پونی M 505 میز تحریر کودک پونی M 505 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک کیتی M 506 میز تحریر کودک کیتی M 506 میز تحریر کودک کیتی M 506 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)