021-66220084
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

فــایل اداری

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین پربازدید ترین حراجی ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه اینترنتی بهسازان چوب تولید و ارائه کننده انواع فایل اداری در مدل‌های مختلف و در دو نوع چوبی و فلزی با تعداد کشوهای متفاوت و متناسب با نیاز شما می‌باشد. فایل اداری جهت نگهداری و بایگانی اسناد اداری مورد استفاده قرار می گیرد. فایل اداری مناسب و استاندارد از به‌هم‌ریختگی محیط اداری و بی نظمی در نگهداری اسناد اداری جلوگیری می‌کند. همواره باید در انتخاب فایل اداری به این نکته دقت فرمایید که متناسب با دکوراسیون محل کار از نظر طرح و رنگ آن را انتخاب کنید تا یک هماهنگی زیبا با محیط کار شما داشته باشد. فایل اداری نه تنها در اداره جات بلکه در منازل نیز بسیار استفاده می‌گردد. استفاده از فایل اداری مناسب موجب بهینه سازی فضا و در دسترس بودن همه مدارک می‌شود.

فروش فایل اداری در انواع مختلف

فروش فایل اداری برای نگهداری و مدیریت اطلاعات صورت می گیرد. فروشگاه بهسازان چوب در طرح و ابعاد متفاوت امکان خرید فایل اداری را برای مدیران و کارفرمایان در مجموعه های اداری و تجاری فراهم نموده‌اند. عمدتاً فایل اداری یک وسیله کاربردی است که برای قرار دادن انواع اسناد، فرم‌، گزارش، نامه و سایر موارد مرتبط در یک محیط اداری به کار برده می شود. خرید فایل اداری را می توانید با جنس‌های فلزی، چوبی و همچنین پلاستیکی خریداری نمائید. البته فروش فایل اداری فلزی بیشتر از سوی خریداران مورد استقبال قرار می گیرد. در عین حال قیمت فایل اداری نیز به جنس، ابعاد و طرح آن وابسته است. معمولاً خرید فایل اداری چوبی به صورت سازمان‌یافته و دسته‌بندی شده، جهت دسترسی آسان به اطلاعات و اسناد مورد نیاز در زمان ‌های مختلف توسط پرسنل اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش فــایل اداری

با تنوع سایز و طرح فایل اداری، افراد متناسب با بودجه و میزان محرمانه بودن اسناد و وسایلی که در کشوهای آن قرار می دهند، می توانند نسبت به خرید فایل اداری قفل دار و بدون قفل اقدام کنند. برخی از مدل های پرفروش فایل اداری چوبی و فلزی عبارتند از:

 • فایل اداری تک کشو

این نوع فایل اداری چوبی دارای یک کشو است و معمولاً برای فضاهای کوچک و ذخیره سازی فایل های اندک خریداری می شود.

 • فایل اداری دو کشو

فایل اداری که دارای دو کشو است. از فضای بیشتر برخوردار بوده و می توان جهت نگهداری اسناد و وسایل بیشتر از آن استفاده کرد. لازم به ذکر است که برخی از انواع فایل اداری دارای قفل و کلید هستند که برای حفظ امنیت اسناد مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

 • فایل اداری چهار کشو

این نوع فایل اداری چهار کشو دارد و این چنین فضای بزرگتر متناسب با نیازهای بیشتر برای کاربران فراهم می آورد. قیمت فایل اداری نیز بر اساس تعداد کشوهای آن تغییر پیدا می کند. فروش فایل اداری چند کشویی به عنوان یک سیستم ذخیره‌سازی بزرگتر برای سازمان‌ ها یا شرکت ‌ها گزینه مناسب تر به شمار می رود.

 • فایل اداری با قفسه‌ های قابل تنظیم

برخی از انواع فایل اداری دارای قفسه ‌های قابل تنظیم هستند که به شما اجازه می‌ دهند تا ارتفاع قفسه‌ ها را تغییر داده و به صورت سفارشی اسناد و فایل ‌ها را ذخیره کنید.

بسته به نیاز و محیط کار، مدل مناسب فایل اداری را می توانید انتخاب کنید. عمده خرید فایل اداری برای محیط های اداری و تجاری است که جهت نگهداری اسناد مالی و حسابداری از آن استفاده می کنند. همواره انتخاب نوع فایل اداری می تواند بر روی میزان امنیت اطلاعات و اسناد تأثیرگذار باشد. صرف نظر از قیمت فایل اداری، باید بیشتر به رعایت نکات امنیتی آن توجه داشته باشید.

فــایل اداری

خرید انواع فایل اداری

خرید فایل اداری برای محیط‌ های مختلف بسیار کاربردی است چون دارای کاربری خاص خود می باشد. با تنوع مدل‌های فروش فایل اداری، افراد راحت تر از گذشته می توانند متناسب با بودجه و نیاز خود، با قیمت ارزان فایل اداری خریداری کنند. البته میزان امنیت به کار رفته در طراحی آن بر روی قیمت فایل اداری تأثیرگذار می باشد. بیشترین کاربرد و خرید فایل اداری چوبی و فلزی را می توانید در محیط های زیر مشاهده نمائید:

 • دفاتر و شرکت ‌ها: فایل اداری چوبی برای دفاتر و شرکت ‌ها بسیار مهم است. این فضاها نیازمند به سازماندهی و نگهداری مناسب اسناد و مدارک مختلف دارند و خرید فایل اداری این امکان را فراهم می نماید.
 • بانک‌ و موسسات مالی: در موسسات مالی و اعتباری همچون بانک ها، نگهداری اسناد و فایل‌ های حسابداری و مالی به صورت امن بسیار مهم است. فایل اداری فلزی در این محیط ‌ها برای سازماندهی و حفظ امنیت این اسناد بهترین گزینه محسوب می شود.
 • دانشگاه ‌ها و مراکز آموزشی: در دانشگاه ‌ها و مؤسسات آموزشی، نیز نگهداری اسناد تحصیلی و اطلاعات دانشجویان و پرسنل بسیار حائز اهمیت می باشد. شاهد خرید فایل اداری برای سازماندهی و دسترسی آسان به این اطلاعات هستیم.
 • بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی: در تمامی محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی، نگهداری پرونده‌ های پزشکی حائز اهمیت است. در نتیجه فروش فایل اداری و به کارگیری آن در چنین محیط هایی می تواند به سازماندهی و حفظ حریم خصوصی بیماران کمک کند.
 • هتل و رستوران‌ های مختلف: در هتل و رستوران ‌های مختلف به منظور نگهداری اسناد مالی، قراردادها و سایر اطلاعات مربوط به عملکرد تجاری بسیار مهم در داخل فایل اداری چوبی و یا فلزی قرار گرفته می شود. فایل اداری در این محیط‌ ها برای سازماندهی و حفظ اطلاعات تجاری به کار برده می شوند.

به طور کلی، صرف نظر از قیمت فایل اداری، خرید این وسیله برای هر محیطی که نیاز به سازماندهی، نگهداری و حفظ اسناد و فایل‌ها دارد، بسیار ضروری می باشد.

قیمت فایل اداری

قیمت فایل اداری بر اساس چندین عامل مشخص می گردد، که عبارتند از:

 • کیفیت متریال به کار رفته: میزان کیفیت جنس متریال، نوع پوشش و رنگ، همگی تأثیرگذار بر قیمت فایل اداری هستند.
 • اندازه: ابعاد و اندازه نیز تأثیرگذار بر قیمت فایل اداری است.
 • طراحی: طراحی فایل اداری چوبی نیز می تواند تأثیرگذار بر قیمت آن باشد.
 • قابلیت ‌های آن: ویژگی های اضافی مانند قفل ‌های امنیتی، قابلیت تنظیم قفسه ‌ها، جزئیات داخلی و مواردی از این قبیل نیز موجب افزایش قیمت کمد فایل اداری گردد.

با توجه به این عوامل، فروش فایل اداری با قیمت های متفاوت صورت می پذیرد. در نتیجه متناسب با نیازی که دارید، می توانید نسبت به خرید فایل اداری چوبی و فلزی ارزان و یا گران از طریق فروشگاه بهسازان چوب اقدام نمائید.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()