021-66220084
0

قوانین فروشگاه

لطفا" قبل از خرید، نحوه و قوانین و مقررات خرید از فروشگاه اینترنتی مبلمان بهسازان چوب را با دقت مطالعه فرمائید :

Laughing از اینکه برای خرید فروشگاه اینترنتی ما را انتخاب نموده اید بسیار سپاسگزاریم Laughing

قوانین و شرایطی که در زیر ملاحظه میفرمائید برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شما خریداران گرامی وضع شده و ما هم ملزم به رعایت و تابع قوانین زیر هستیم .

نحوه سفارش کالا :

خریدار گرامی ، مبنای انتخاب ما همان خواهد بود که شما اطلاعاتی را به هنگام ثبت نام  ویا سفارش دادنی وارد نمودین ، و چنانچه اشتباه عمدی و یا سهوی ثبت شده باشد و منجر به ارسال اشتباهی کالا بیانجامد ، مسئولیت این اشتباه و خطا بر عهده خریدار میباشد.

به سه روش آنلاین، تلفنی و یا واتس آپ،تلگرام سفارش گیری میشود.

زمان ارسال کالا :

در صورت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه همان روز و یا فردا ارسال میگردد و اگر چنانچه تغییری در رنگ و ابعاد وغیره صورت گیرد ممکن است این فرآیند بین 4 روز الی 10 روز کاری بطول بیانجامد.

هزینه و نحوه ارسال محصولات : 

1- ارسال برای تمامی نقاط داخل تهران رایگان بوده و کالاهایی که در مجموع  زیر یک میلیون تومان باشد شامل هزینه ارسال خواهد شد و در غیر این صورت حمل رایگان میباشد و برای حومه تهران( از غرب: نظیر کرج، فردیس، شهریار و... و از شرق: پردیس، جاجرود و رودهن و ... و از جنوب: ورامین، پاکدشت، قلعه میر و...)  نصف هزینه ارسال دریافت میگردد(نصف کرایه با شرکت و نصف کرایه با مشتری)  

2- ارسال برای شهرستان ها ( تمامی شهر های ایران عزیز ) تا باربری تهران رایگان بوده وبصورت بسته بندی کاملا" ضد ضربه و حباب پیچ ارسال میگردد. در مجموع خرید های زیر یک میلیون تومان شامل هزینه ارسال خواهد بود وجهت تعیین هزینه ارسال با دفتر بهسازان چوب تماس گرفته واطلاع کسب نمائید. 

3- قبل از ارسال کالا برای خرید های تهران حتما" با خریدار تماس گرفته میشود و یا کسانی که ثبت سفارش آنلاین انجام دادن "پیامک ارسال شد" فرستاده میشود.

و برای شهرستان زمانی که کالا به باربری شهرستان رسید خود باربری با مشتری هماهنگ میکند و آدرس باربری را به مشتری اعلام مینمایند و محل تخلیه بار مشخص میگردد. اگر مشتری خواست خودش میتواند از باربری بدون هزینه داخل شهری کالای خود را دریافت نماید، فقط کمیسیون باربری و هزینه ارسال تهران تا شهرستان را باید پرداخت نماید.

4- حمل کالاهای ارسال رایگان( ویژه تهران) تا درب ساختمان (تا جاییکه ماشین میتواند برود) برعهده بهسازان چوب بوده و هیچگونه مبلغی دریافت نمیشود ولی در صورت نیاز به بردن به داخل ساختمان ( حمل طبقات ) و نصب، شامل هزینه ای جدا حساب خواهد شد.

5- در صورت عدم رضایت مشتری از رنگ و سایر خصوصیات در زمان 7 روز کاری بدون استفاده محصول میتوانید محصول خریداری خود را برگشت بزنید. بعد از پایان 7 روز فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی بابت برگشتی ندارد. مادامیکه محصول خریداری شده عیب و ایرادی داشته باشد.

نحوه ارسال به شهرستان ها:

بدلیل نوسانات شدید قیمت اجناس تا اطلاع ثانوی از ارسال رایگان محصولات این فروشگاه به شهرستان معذوریم، لطفا" به هنگام ثبت سفارش آنلاین و یا ثبت تلفنی،کسب اطلاع نمایید. 

محصولاتی که ارسال رایگان هستن فعلا" تا باربری تهران رایگان تحویل داده میشود.

برای شهرستان دو نوع ارسال داریم: ارسال با باربری عمومی و خصوصی

الف- حمل به شهرستان ها با باربری عمومی: تمام کالا های خریداری شده تا باربری شوش و یا ترمینال تهران، بصورت بسته بندی و رایگان تحویل داده میشود و هزینه ارسال تهران تا شهرستان با خود مشتری میباشد. (البته هزینه ارسال از انبار شرکت بهسازان چوب تا باربری شوش و یا ترمینال مسافربری برای شهرستان به عهده شرکت میباشدو خریدار هیچ هزینه ای را پرداخت نمیکند ) 

 ب- حمل به شهرستان ها با باربری خصوصی: مزیتی که در این نوع ارسال وجود دارد اینکه کالای شما بصورت بیمه شده، پتو پیچ شده، سریع، سالم و از همه مهمتر درب منزل مشتری تحویل داده میشود، منتها در مقایسه با باربری عمومی هزینه اش کمی بالاست و شرکت نصف هزینه ارسال را تقبل مینماید(نصف هزینه ارسال با شرکت و نصف هزینه با مشتری) جهت اطلاع بیشتر با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.

5- برای استرداد کالای خریداری شده به هر عنوان که باشد اولا" با دفتر بهسازان چوب هماهنگی صورت گیرد دوما"  قبل از اینکه سلفون ، بسته بندی ، کارتن و پلمپ کالا باز شده باشد بهسازان چوب میتواند کالای شما را مرجوع نماید.

6- اگر کالا مغایرت نباشد و یا ایرادی نداشته و خریدار مایل به مرجوع آن باشد در این صورت فقط هزینه های ایاب و ذهاب و یا هزینه های حمل طبقات ازمشتری دریافت خواهد شد.( البته قبل از اینکه سلفون ، بسته بندی ، درب کارتن و پلمپ کالا باز شده باشد  کالای خریداری شما مرجوع خواهد شد )

7- کالای های سفارشی و اختصاصی به هر دلیل غیر قابل استرداد میباشد.

8- بعضی کالاها برای بردن به داخل ساختمان ( حمل طبقات ) نیاز به کمکی هست در صورت احتیاج با فروشگاه هماهنگی صورت پذیرد .  

مونتاژ و نصب کالا :

بعضی کالا ها نیاز به نصب و مونتاژ میباشد: مثل تختخواب ، بعضی مدل های کمد درب ریلی ، مبل تختخوابشو و سرویس نوزاد و نوجوان، برای مشتریان تهرانی این خدمات مقدور بوده و در صورت نیاز وجهت اطلاع از هزینه و انجام هماهنگی لازم با تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.02166220084-02166139572-02166310464

نحوه پرداخت در محل :

1- پرداخت در محل فعلا" برای شهر تهران مقدور میباشد( در آینده برای شهرستان ها هم عملی خواهد شد)-مبلغ سفارش شما پس از دريافت محصول با ارايه رسيد و فاكتور فروش اخذ مي گردد.

2-تمامی راننده های شرکت به همراه خود دستگاه پز سیار دارند و خریداران گرامی به راحتی میتوانند مبلغ مانده فاکتور خود را از طریق دستگاه پز سیار پرداخت نمایند. 

 فروش برای همکاران :

برای همکاران محترم عمده فروشی خدمات ویژه ای وجود دارد که بستگی به نوع و میزان سفارش کالا میباشد و برای مطلع شدن از این خدمات میتوانید با تلفن های فروشگاه تماس حاصل نمائید . 

بدلیل نوسانات شدید قیمت ها، ممکن است قیمت بعضی از اجناس بروز نباشد. در صورت خرید مشتری و واریزی مبلغ، امکان لغو خرید از طرف فروشگاه و عودت مبلغ واریزی به مشتری وجود دارد، بنابراین قبل از خرید و ثبت سفارش آنلاین، استعلام قیمت کنید 

خرید حضوری نداریم ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم.

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
6 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()