مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

 Tongue Out از یک خـرید آسـان و مطـمئـن درفـروشـگاه اینترنتی"بهســازان چــوب" لذت ببــریـد Tongue Out

An online store and perfect for your online purchases

به روزرسانی : دوشنبه 8 دی 1399

قوانین فروشگاه

لطفا" قبل از خرید، نحوه و قوانین و مقررات خرید از فروشگاه اینترنتی مبلمان بهسازان چوب را با دقت مطالعه فرمائید :

Laughing از اینکه برای خرید فروشگاه اینترنتی ما را انتخاب نموده اید بسیار سپاسگزاریم Laughing

قوانین و شرایطی که در زیر ملاحظه میفرمائید برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شما خریداران گرامی وضع شده و ما هم ملزم به رعایت و تابع قوانین زیر هستیم .

نحوه سفارش کالا :

خریدار گرامی ، مبنای انتخاب ما همان خواهد بود که شما اطلاعاتی را به هنگام ثبت نام  ویا سفارش دادنی وارد نمودین ، و چنانچه اشتباه عمدی و یا سهوی ثبت شده باشد و منجر به ارسال اشتباهی کالا بیانجامد ، مسئولیت این اشتباه و خطا بر عهده خریدار میباشد.

به دو روش آنلاین و تلفنی سفارشگیری میشود

زمان ارسال کالا :

در صورت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه همان روز ارسال میگردد و اگر چنانچه تغییری در رنگ و ابعاد وغیره صورت گیرد ممکن است این فرآیند بین 2 روز الی یک هفته کاری بطول بیانجامد.

هزینه و نحوه ارسال محصولات : 

1- ارسال برای تمامی نقاط تهران رایگان بوده و کالاهایی که در مجموع  زیر 700 هزار تومان باشد شامل هزینه ارسال خواهد شد و در غیر این صورت حمل رایگان میباشدو برای حومه تهران نصف هزینه ارسال دریافت میگردد(نصف کرایه با شرکت و نصف کرایه با مشتری) 

2- ارسال برای شهرستان ها ( تمامی شهر های ایران عزیز ) رایگان بوده وبصورت بسته بندی کاملا" ضد ضربه و حباب پیچ ارسال میگردد. در مجموع خرید های زیر 900 هزار تومان شامل هزینه ارسال خواهد بود وجهت تعیین هزینه ارسال با دفتر بهسازان چوب تماس گرفته واطلاع کسب نمائید. 

3- قبل از ارسال کالا حتما" با خریدار تماس گرفته میشود ،محل و زمان دقیق ارسال کالا هماهنگی خواهد شد.

4- حمل کالاهای ارسال رایگان تا درب ساختمان برعهده بهسازان چوب بوده ( ویژه تهران)و هیچگونه مبلغی دریافت نمیشود ولی در صورت نیاز به بردن به داخل ساختمان ( حمل طبقات ) و نصب ،شامل هزینه ای جدا حساب خواهد شد.

نحوه ارسال به شهرستان ها:

بدلیل نوسانات شدید قیمت اجناس تا اطلاع ثانوی از ارسال رایگان محصولات این فروشگاه به شهرستان معذوریم، لطفا" به هنگام ثبت سفارش آنلاین و یا ثبت تلفنی،کسب اطلاع نمایید. 

محصولاتی که ارسال رایگان هستن فعلا" تا باربری تهران رایگان تحویل داده میشود.

برای شهرستان دو نوع ارسال داریم: ارسال با باربری عمومی و خصوصی

الف- حمل به شهرستان ها با باربری عمومی: تا انبار باربری و یا انبار ترمینال شهر رایگان بوده و هزینه آن برعهده فروشگاه است و تنها هزینه بسیار کم انبارداری شهرستان، از شما دریافت مینمایند.(بستگی به نوع کالا متغییر میباشد جهت اطلاعات بیشتر با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.)

(البته هزینه ارسال از انبار شرکت بهسازان چوب تا باربری شوش و یا ترمینال مسافربری برای شهرستان به عهده شرکت میباشدو خریدار هیچ هزینه ای را پرداخت نمیکند ) 

 ب- حمل به شهرستان ها با باربری خصوصی: مزیتی که در این نوع ارسال وجود دارد اینکه کالای شما بصورت بیمه شده، پتو پیچ شده، سریع، سالم و از همه مهمتر درب منزل مشتری تحویل داده میشود، منتها در مقایسه با باربری عمومی هزینه اش کمی بالاست و شرکت نصف هزینه ارسال را تقبل مینماید(نصف هزینه ارسال با شرکت و نصف هزینه با مشتری) جهت اطلاع بیشتر با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.

5- برای استرداد کالای خریداری شده به هر عنوان که باشد اولا" با دفتر بهسازان چوب هماهنگی صورت گیرد دوما"  قبل از اینکه سلفون ، بسته بندی ، کارتن و پلمپ کالا باز شده باشد بهسازان چوب میتواند کالای شما را مرجوع نماید.

6- اگر کالا مغایرت نباشد و یا ایرادی نداشته و خریدار مایل به مرجوع آن باشد در این صورت فقط هزینه های ایاب و ذهاب و یا هزینه های حمل طبقات ازمشتری دریافت خواهد شد.( البته قبل از اینکه سلفون ، بسته بندی ، درب کارتن و پلمپ کالا باز شده باشد  کالای خریداری شما مرجوع خواهد شد )

7- کالای های سفارشی و اختصاصی به هر دلیل غیر قابل استرداد میباشد.

8- بعضی کالاها برای بردن به داخل ساختمان ( حمل طبقات ) نیاز به کمکی هست در صورت احتیاج با فروشگاه هماهنگی صورت پذیرد .  

مونتاژ و نصب کالا :

بعضی کالا ها نیاز به نصب و مونتاژ میباشد - مثل تختخواب ، بعضی مدل های کمد درب ریلی ، مبل تختخوابشو و سرویس نوزاد و نوجوان - برای مشتریان تهرانی این خدمات مقدور بوده و در صورت نیاز وجهت اطلاع از هزینه و انجام هماهنگی لازم با تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

نحوه پرداخت در محل :

1- پرداخت در محل فعلا" برای شهر تهران مقدور میباشد( در آینده برای شهرستان ها هم عملی خواهد شد)-مبلغ سفارش شما پس از دريافت محصول با ارايه رسيد و فاكتور فروش اخذ مي گردد.

2-تمامی راننده های شرکت به همراه خود دستگاه پز سیار دارند و خریداران گرامی به راحتی میتوانند مبلغ مانده فاکتور خود را از طریق دستگاه پز پرداخت نماید. 

 فروش برای همکاران :

برای همکاران محترم عمده فروشی خدمات ویژه ای وجود دارد که بستگی به نوع و میزان سفارش کالا میباشد و برای مطلع شدن از این خدمات میتوانید با تلفن های فروشگاه تماس حاصل نمائید . 

بدلیل نوسانات شدید قیمت ها، ممکن است قیمت بعضی از اجناس بروز نباشد. در صورت خرید مشتری و واریزی مبلغ، امکان لغو خرید از طرف فروشگاه و عودت مبلغ واریزی به مشتری وجود دارد. 

خرید حضوری نداریم ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم.

9 / 10
از 2 کاربر

ارسال نظر

موسوی : اول دیدن محصول بعد پرداخت درب منزل
5 0
باسلام وخسته نباشید .باتوجه به جو بد بازار ووجود افراد غیر حرفه ای و سودجو د به نظر اینجانب برای اعتماد متقابل بعداز تحویل کالای سفارشی مبلغ قابل پرداخت درب منزل پرداخت شود
مدیریت : پاسخ
1 3
با سلام . ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم شیوه فروش فروشگاه های اینترنتی به همین روال میباشد . اگر شما به سایتی که نماد اعتماد دارد و مجوز فعالیت را کسب کرده میتوانید اعتماد داشته باشیدو خرید انجام دهید، در غیر این صورت میتوانید از فروشگاه های سطح شهر به صورت فیزیکی نیاز خود را تامین نمائید و بدنبال فروشگاه های اینترنتی نباشید .
بهزاد اسلامی : ,حمل کالا
0 0
سلام.خسته نباشید.من دراور پنج یا شش طبقه میخواهم سفارش دهم.محل زندگی من پردیس تهران است.حدود بیست دقیقه ا تهرانپارس فاصله است .خواستم ببینم توسط باربری خود شرکت آورده میشود.تقریباً پانزده پله تا طبقه اول دارد که خواستم لطفاً کمک شود بداخل برده شود.ممنون از شما.
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام . تا درب منزل شما رایگان ارسال میشود ولی حمل طبقات با خود مشتری است درصورت نیاز به کارگر با بخش مرسولات فروشگاه تماس بگیرید.شماره تماس 02166310464
ایرج نعمتی : نمونه عدم اعتمادی که برای سایت شما وجود ...
0 0
سلام چرا فروشگاه تعهدی که برای خودش طبق بند های ارسالی ایجاد می کند اجام نمی دهد . در صورتی که هزینه ارسال به شهرستان و هزینه ارسال به باربری نیز از مشتری گرفته می شود فاکتور اینجانب 5888
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دوست عزیز،ما به تک تک بند های خود پای بندبوده و هستیم . بعضی از باربری ها غیر قانونی از مشتری ها مبلغی را اخذ مینمایند. اگر به هنگام تحویل کالا باربری از شما مبلغی را دریافت نموده است با بخش مرسولات تماس بگیرید و شرکت تا آخر پیگیری خواهد نمود به تمامی کالا های ارسالی در باربری تهران هزینه پرداخت میگردد و شما به هیچ عنوان هزینه ارسال از تهران تا باربری شهر خود را نباید هزینه اضافی پرداخت نمائید به غیر از مبلغ کمی به عنوان کمیسیون از شما دریافت میگردد. .
مه لقا اصغری : چجوری بایدسفارش روحذف کرد
0 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام . با شرکت تماس بگیرید و تو مدیریت پروفایل شما حذف شود .
امید سامانی مق ... : تشکر
0 0
سلام به مدیریت خوب سایت. واقعا"جای بسیار تشکر دارد که همچین سایتی تو مملکت داره کار میکنه امیدوارم همیشه پیروز تو کارتون باشید. از خرید راحت خودم ممنون.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام، آقای سامانی مقدم ماهم از شما متشکریم از اینکه به سایت ما اعتماد نمودی و خرید کردین.
سعيد : سوال
1 0
ايا كسانى كه در استان تهران هستند مى توانند پرداخت نقدى كنند يا خير چون من در شهر تهران نيستم
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام. اگه در خود تهران تحویل داده بشه میشه در همان محل تسویه بشه و گرنه پرداخت نقدی میشه و ارسال میگردد.
معین شریفی : نرسیده
0 0
سلام آقای مدیر من یک هفته است که کالا رو سفارش دادم ولی هنوز ب دستم نرسیده من باید چیکار کنم
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام جناب شریفی از ثبت سفارش شما سه روز بعد ارسال شده، از باربری شهرتون باید به شما زنگ میزدند. ما حتما" پیگیری میکنیم و به شما اطلاع میدیم.
محمدرضا : سوال
0 0
با سلام و احترام يك سوال دشام و ميخواستم بپرسم از اونجائيكه فروشگاه شما هيچگونه امكان بازديد حضوري نداره و اطلاعات برخي از كالاهاي شما هم كامل نيست و شما براي ارسال يك جنس هم بايد اون رو بسته بندي كنيد مشتري شما چطور بايد قبل از پرداخت وجه از كيفيت جنس و مطابقت اون با درخواستش اطلاع پيدا كنه؟ اگه بسته بندي كه خودتون اون رو انجام داديد رو باز كنه و بعد بفهمه كه جنس شما مرغوب نيست و با اجناس مشابه اون خيلي اختلاف داره (هم قيمتي و هم كيفيتي) اون موقع تكليف چيه؟ خوشحال ميشم اگه راهنمايي بفرمائيد. با سپاس
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام. تا حدی که نیاز به اطلاعات باشد تو سایت قید شده و اگر نیاز به اطلاعات بیشتری باشد شماره واتس آپ و تلگرام هست و امکان سوال وجود دارد. روال فروشگاه های اینترنتی همین شکلی هست و اگر مشکلی در جنس باشد و مغایرت داشته باشد امکان مرجوعی وجود دارد. مرغوب بودن جنس در اطلاعات و داخل متن نوشته شده است به غیر از اون نمیتوانید باشد. هر آنچه که در توضیحات یک محصول نوشته شده با همون کیفیت ارسال میشود. و بهتر است خریدار قبل از خرید از طریق واتس آپ یا تلفنی تماسی با فروشگاه داشته باشد و هر گونه جای شبه و سوال خود را مطرح نماید و بعد اگر خواست خرید کند.
هنر : پشیمانی از خرید
1 0
امیدوارم هیچ شخصی مثل من بدون دقت خرید انجام نده، چون ارسال رایگان نیست و قیمت ها هم متفاوت هست یعنی سفارش که دادین و بعد از پرداخت تازه تماس می‌گیرند و میگن چرا کم واریز کردی و اختلاف قیمت رو واریز کن و بعد هم که باید بری باربری و کلی کرایه حمل رو خودت پرداخت کنی ضمنا چیزی که من خریدم در راه تا باربری کامل خیس شده بود و رویه اش از بین رفته!
مدیریت : پاسخ
1 0
با درود. خانم چاوشی اولا" هر کسی که خرید اینترنتی انجام میده حتما" بایستی قوانین فروشگاه و نحوه ارسال و قیمت محصول را بررسی نموده و اگر جای سوال داشت میتونه از راهای مختلفی که وجود دارد مثل واتس آپ و تلگرام و غیره بپرسه و با اطمینان خرید کنه و وقتی مطمئن شد خریدی صورت گیرد. سایت ما هم در دو سه جای مختلفی همه این موارد را ذکر کرده. دوما" در قسمت پایین سایت نوشته شده خریدار گرامی قبل از خرید استعلام قیمت کنید شما وقتی اینارو ندیدین صاحب سایت مقصر نیست که این موارد برای مشتری ها نوشته شده نه بخاطر تزیین سایت. سوما" سفارش خود را موقع تحویل بررسی میکردین و اگر مشکلی داشت شرکت از باربری برای شما خسارت اخذ میکرد وقتی شما هیچ کدوم از موارد ها را در نظر نگرفتین چرا گلایه میکنین. چهارما" قیمت مناسب بوده خرید کردین و برای ارسال آن تاباربری تهران شرکت 120 تومن هزینه پرداخت نموده. مورد 5 ام اینکه اگر فکر میکردین برای شما قیمت بالا در میاد بلافاصله پول پرداختی شما عودت داده میشد چرا اینکارو نکردین؟
مهسا : باربری
0 0
من خونمون ایلام دهلران هست باربری برام رایگان میاره
مدیریت : پاسخ
0 0
با درود. بستگی به این داره که شما چی سفارش میدین. بسته کوچک باشه با تیپاکس ارسال میشه و تا درب منزل ارسال میشه . اگر بسته بزرگ باشه و از طریق باربری ارسال میشه و مشتری میتونه از باربری تحویل بگیره و یا اینکه به باربری بگه تا درب منزلتون میارن و هزینه ها با خود مشتری میباشد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

پیشنهاد شگفت انگیز

میز تحریر کودک مک کوئینM 500 میز تحریر کودک مک کوئینM 500 میز تحریر کودک مک کوئینM 500 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک بن تن M 501 میز تحریر کودک بن تن  M 501 میز تحریر کودک بن تن  M 501 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک پرنسسM 502 میز تحریر کودک پرنسسM 502 میز تحریر کودک پرنسسM 502 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک فروزن M 503 میز تحریر کودک فروزن M 503 میز تحریر کودک فروزن M 503 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 میز تحریر کودک سگهای نگهبان M 504 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک پونی M 505 میز تحریر کودک پونی M 505 میز تحریر کودک پونی M 505 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک کیتی M 506 میز تحریر کودک کیتی M 506 میز تحریر کودک کیتی M 506 قیمت : 790,000 (تومان) 770,000 (تومان)
میز تحریر کودک مرد عنکبوتی M 507 میز تحریر کودک مرد عنکبوتی M 507 میز تحریر کودک مرد عنکبوتی M 507 توقف تولید این محصول قیمت : 670,000 (تومان) 650,000 (تومان)