مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

 Tongue Out از یک خـرید آسـان و مطـمئـن درفـروشـگاه اینترنتی"بهســازان چــوب" لذت ببــریـد Tongue Out

An online store and perfect for your online purchases

به روزرسانی : شنبه 25 آبان 1398

آباژور ایستاده و رو میزی

>> >> >>

آباژور یکی از لوازم لوکس و تزیینی در خانه محسوب میشود و اولین چیزی که در ورود به خانه بیشتر به چشم میخورد آباژور  است که در مدل های ایستاده و رو میزی و با رنگ بندی های مختلف و سایز های گوناگون تولید میگردد . انتخاب نوع آباژور و نوع بلند و کوتاه آن یکی از مواردی است که به هنگام خرید آباژور ایستاده و رومیزی بایستی مد نظر خریدار واقع شود و یک خرید ایده آل و مناسبی را تجربه کند.

از قدیم گفتند زندگی بدون نور بی معنی است. یکی از وسیله ای که هم روشنایی داشته و هم دکوری برای منزل باشد میتوان از آباژور رومیزی و یا ایستاده نام برد. نوع نوردهی و رنگبندی یک آباژور باعث میشود که مردم از خریدآباژور بعنوان وسیله تزیینی برای اتاق نشیمن استفاده نمایند. سبکهای خاص و متفاوتی که مدلهای آباژور دارند در کنار نوع پخش نور زیبا و متفاوت آن دلیلی بر جلب توجه مردم و خرید از این وسیله زیبا میشود. 

ما را در اینستاگرام فالوو کنید تا از آخرین محصولات فروشگاه باخبر شوید.

www.instagram.com/behsazanchoob.ir

برای مشاهده جدیدترین محصولات ما لطفا در کانال تلگرامی ما جوین شوید.

behsazanchoob_shop@

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
12مجموع 42 محصول
قیمت : 850,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 709

آباژور ها به دو صورت رو میزی و ایستاده هستند و هر کدام براساس محل و موقعیت خاص خود قرار داده میشود. معمولا" آباژور ایستاده بیشتر در اتاق پذیرایی کاربرد دارد و آباژور رو میزی در اتاق پذیرایی، اتاق خواب و اتاق مطالعه کاربرد دارد و در واقع یک وسیله زیبا و شیک و فانتزی در کنج اتاق خود را نشان میدهد. اگر بخشی از اتاق شما دارای نور کافی نیست به راحتی میتوانید با یک آباژور همان قسمت را با نور کم تزئین نمائید و یک محیط آرامبخشی را ایجاد نمائید. 

آباژور ایستاده مدل 709
قیمت : 850,000 (تومان)
قیمت : 820,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 708

آباژور نه تنها یک وسیله تزئینی محسوب مشیود ، بلکه از نور و روشنایی آن بعنوان تکمیل کننده دکوراسیون یک خانه هم به حساب میاید به راحتی میتوان فضای کور و کم نور اتاق خود را با خرید یک و یا دو آباژر ایستاده میتوان تغییرات بزرگی را در منزل خود بوجود بیاورید. از آباژور ایستاده به عنوان زینت دهنده اتاق نشیمن ، پذیرایی و خواب استفاده کنید. در واقع نور آباژور یک نوع روشنایی فانتزی و آرامبخشی را به شما القاء مینماید و کمک شایانی به دکوراسیون منزل شما میدهد.

آباژور ایستاده مدل 708
قیمت : 820,000 (تومان)
قیمت : 830,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 706

معمولا" شید یا کلاهک آباژورهابیشتر به چشم میاید و با انتخاب رنگ خوب و درست برای آباژور خود میتوانید یک انتخاب عالی داشته باشید و بیشتر هم تو چشم دیده میشود، البته براساس دکوراسیون و نوع چیدمان خود باید اقدام به خرید یک آباژور ایده آل نمائید که ارزش هزینه کرده خود باشد. آباژور ها در قسمت های مختلف اتاق و منزل قرار داده میشود و تا اونجاییکه مقدور باشد محل های کم نور اتاق را با آباژور نورانی کنید. آباژور ها رخ و جلوه اتاق شما را دگرگون میکنند و در دیزاین اتاق نقش بسیار مفیدی بازی میکنند

آباژور ایستاده مدل 706
قیمت : 830,000 (تومان)
قیمت : 550,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 704

زیبایی یک منزل با یک آباژور ایستاده معنا پیدا میکند و نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون خانه بازی میکند. بیشتر مواقع محل های قرار دادن آباژور در یک اتاق، نقطه تاریک میباشد و میتوان کمبود نور یک اتاق را بسیار جبران نمود. یا اینکه بهترین محل برای قرار دادن آباژور بین تیکه های مبل ها میباشد و هارمونی زیبایی بین مبل و آباژور ایجاد میگردد. آباژور مدل 704 دارای یک زیبایی خاصی است که با هر لوازم اتاق ست و همخوانی پیدا میکند. برای ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده و دوام زیادی دارد.

آباژور ایستاده مدل 704
قیمت : 550,000 (تومان)
قیمت : 350,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 564
بی شک جهت تکمیل دکوراسیون یک منزل به تعدادی آباژور نیاز است بدون اینکه فضای زیادی را این وسیله تزیینی اشغال نماید در خانه ها استفاده می شود. با نور پردازیی که آباژورها دارند می توان بهترین نما و فضای رمانتیکی را بوجود آورد که نظر مهمانان را هم جلب نماید. نور کمی که از یک آباژور بیرون می آید و انتخاب رنگ و نوع لامپ می تواند گوشه ای از اتاق شما را به طرز زیبایی بسازد. مهم ترین قسمت یک آباژور که با دکوراسیون منزل هماهنگ می شود شید یا همان کلاهک آباژور است که شکل ها و رنگبندی های مختلفی که وجود دارد متناسب با سلیقه هر شخص و موقعیت خریدار می باشد.

آباژور رومیزی مدل 564
قیمت : 350,000 (تومان)
قیمت : 280,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 561

چنانچه قصد خرید یک آباژور ساده و در عین حال زیبا هستید اولین نکته ای که به هنگام خرید آباژور ذهن ما را درگیر میکند مدل و یا فرم کلاهک و شکل ساخت آن است. اگر کلاهک یک آباژور که بیشتر از قسمت های دیگر آن به چشم میخورد تا حدودی زیبا، شکیل و چشمگیر باشد در دکوراسیون یک اتاق خواب و یا اتاق پذیرایی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. هر چند یک آباژور از یک پایه ساده ای برخوردار باشد مهم ترین و با اهمیت ترین قسمت یک آباژور کلاهک آن است. اگر به طراحی داخلی فضای منزل خود اهمیت میدهید مهم ترین چیزی که برای خرید باید اقدام کنید آباژور است.

آباژور رومیزی مدل 561
قیمت : 280,000 (تومان)
قیمت : 250,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 522

 در انتخاب دکوراسیون داخلی قانون خاص و ویژه ای وجود ندارد و هرکس براساس روحیات و سلایق خاص خود و همچنین شرایط و موقعیت محل باعث انتخاب یک نوع آباژور میشود. در یک دکوراسیون خانه برای خرید آباژور، شید یا همان کلاهک آباژور مهمترین انتخاب است. در محلی که آباژور ایستاده و یا رومیزی گذاشته میشود سایز آباژور مهم است که نوری که یک آباژور از خود متصاعد میکند آن محل را تا حدودی روشن نماید.

آباژور رومیزی مدل 522
قیمت : 250,000 (تومان)
قیمت : 480,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 523
اولین نکته ای که در هنگام خرید آباژور خریدار باید در نظر بگیرد شکل ظاهری آباژور است. جنس و شکل پایه ای که برای این آباژور در نظرگرفته شده چه جنسی است، میتواند از جنس چوبی، mdf و فلزی باشد و حتی شکل شید( کلاهک) برای خرید شما موثر است چونکه نقطه قوت یک آباژور به شید و بدنه آن مربوط میشود. در مراحل بعدی نوع لامپی که منظور از نظر رنگی برای این آباژور استفاده میکنید هم میتواند زیبایی یک آباژور را بیشتر نماید. نوری که از شید یک آباژور بیرون میزند نقطه کور اتاق شما را بیشتر جلوه گری میکند.

آباژور ایستاده مدل 523
قیمت : 480,000 (تومان)
قیمت : 570,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 528
برای خرید آباژور بایستی محل و مکانی که مورد استفاده قرار میگیرد مدنظر باشد، بدون اینکه فضای زیادی را در اتاق خواب و یا اتاق پذیرایی اشغال نماید میتواند دکوراسیون داخلی خانه خود را تکمیل کند و از نظر نما و ظاهری، جلوه زیبایی داشته باشد طوریکه هر بیننده ای یا نظر مهمانان را به خود جلب نماید. جهت انتخاب و خرید آباژور زمانی را باید صرف کرد تا یک انتخاب ایده آلی داشته باشید. فروشگاه بهسازان چوب این صرف زمان را برای خریدار ذخیره مینماید و از اتلاف وقت با ارزش شما جلوگیری می نماید. مدلها و شکلهای مختلفی در فروشگاه ما موجود است که با قیمت بسیار مناسب و بدون هزینه حمل درب منزل خود میتوانید پس از خرید دریافت نمایید.

آباژور ایستاده مدل 528
قیمت : 570,000 (تومان)
قیمت : 480,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 514

امروزه آباژورهایی با طرحها و مدلهای مختلفی تولید میشود و هر کدام سبک و مدل خاص خود را دارد که یک خریدار میتواند براحتی از مدلهای گوناگون، مدل مد نظرخود را انتخاب نماید. فروشگاه بهسازان چوب ارائه دهنده مدلهای مختلفی از آباژورهای ایستاده و رومیزی است که بیش از 60 مدل برای فروش آماده شده. شما خریدار میتوانید متناسب با دکوراسیون اتاق پذیرایی و اتاق خواب خود نمونه دلخواه خود را انتخاب و سفارش دهید. در حالت کلی آباژور چه ایستاده و چه رومیزی از دو بخش، بدنه یا شید( کلاهک) تشکیل شده است. آباژوری را برای محل خود انتخاب کنید که اگر در کنار میز تلویزیون قرار دهید کلاهک و بدنه آن متناسب با رنگ میز تلویزیون بوده و یا اگر در یک اتاق خواب در کنار تختخواب قرار میدهید حتما" رنگ آن نزدیک به رنگ تختخواب انتخاب شود معمولا" آباژورهای ایستاده را بیشتر در کنار میز ناهار خوری ها و در کنار مبل های اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد. 

آباژور ایستاده مدل 514
قیمت : 480,000 (تومان)
قیمت : 490,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 520

آباژور ایستاده در کنار دیگر لوازم اتاق پذیرایی بخصوص در کنار مبل و میز تلویزیون و یا در کنار بوفه بیشتر خود نمایی میکند و نور ملایمی که از یک آباژور بیرون میزند بعنوان نور فرعی در منزل محسوب میشود. نور ضعیف هر آباژور را میتوان با لامپهای موجود در بازار به دلخواه خود میتوانید نور آنرا انتخاب نمائید. آباژور مدل 520 نمونه ای از آباژوری است که علاوه بر اینکه از پایه چوبی ساخته شده کلاهک آن نیز از جنس پارچه ای است و اگر برای این آباژور از لامپهای رنگی موجود در بازار و لامپ کم مصرف استفاده شود میتوانید رنگ کلاهک آنرا به دلخواه خود و متناسب با دیزاین اتاق پذیرایی خود ست نمائید.

آباژور ایستاده مدل 520
قیمت : 490,000 (تومان)
قیمت : 1,050,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 531

معمولا" آباژور را در منزل به دو منظور استفاده میکنند یکی بخاطر ایجاد نور زیاد در محیط و دیگری طراحی داخلی و بوجود آوردن رنگ و بافت به محیط مورد نظر. برای ایجاد نور معمولا" از کلاهکهایی که نور از آن عبور کرده و به محیط روشنایی میدهد. کلاهکهایی که از حباب، کریستال و شیشه ای هستند بهترین انتخاب برای منزل شما میباشد که بیشترین میزان انتشار نور را هم دارند. برای دلیل دوم میتوان گفت کلاهکهایی که از جنس پارچه ای هستند با دکوراسیون منزل رنگ و بافت آن هماهنگی بوجود می آورد و میزان کم و یا زیاد بودن نور را با نازکی و ضخامت پارچه میتوانید تعیین نمائید. آباژور ایستاده مدل 531 که دارای 7 عدد حباب رنگی است میتوان این انتظار را داشت که نور بیشتری را در محیط اطراف ایجاد مینماید. 

آباژور ایستاده مدل 531
قیمت : 1,050,000 (تومان)
قیمت : 540,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 529

اولین چیزی که در وهله اول برای خرید یک آباژور به ذهنمان میرسد شکل، رنگ و مدل آباژور بیشتر مدنظر ما هست. آباژورهای ایستاده بیشتر در بین ما ایرانی ها محبوبیت دارد. شکل و نوع نور پردازی یک آباژور ایستاده بسیار مهم است و میتوان گفت که نوعی نور فرعی در منزل بحساب می آید و همین نور فرعی نقش مهمی را در دکوراسیون یک منزل برعهده دارد. آباژور ایستاده مدل 529 یک طراحی بسیار زیبایی دارد که بصورت میله ای درست شده و هر کدام دارای یک حباب بزرگ میباشد و بشکل پله ای با میله های کوتاه و بلند طراحی شده. نور پردازی این مدل آباژور ما بسمت بالاست. 

آباژور ایستاده مدل 529
قیمت : 540,000 (تومان)
قیمت : 1,100,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 530

قبل از خرید سلیقه خود و یا دکوراسیون داخلی منزل خود را در نظر بگیرید و متناسب با دکوراسیون اتاق خود انتخاب نمائید. لوستر و آباژور را باید در زمان خرید حساسیت زیادی را به خرج دهید و آن بدلیل اینکه آباژور در تزیین دکوراسیون اتاق پذیرایی و اتاق خواب تاثیر بسزایی دارد. در واقع میشه گفت آباژورهای ایستاده و رومیزی ساده ترین و کم هزینه ترین راه را برای تزیین فضاهای موجود در منزل برای ما ایجاد مینماید. آباژور ایستاده مدل 530 نمونه ای از آباژورهای تزیینی است که در هر نقطه ای از اتاق پذیرایی میتواند جلوه زیبایی از دکوراسیون را برای هر بیننده ای رخ نمایی کند.

آباژور ایستاده مدل 530
قیمت : 1,100,000 (تومان)
قیمت : 490,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 550

هر چند آباژور مثل مبل، بوفه، میز ناهار خوری و غیره فضای آنچنانی را اشغال نمیکند اما این دلیل بر این نمیشود که هر فضای خالی اتاق را به این عنصر دکوراسیون اختصاص داد بخاطر اینکه تاثیر آن برای بیننده و نیز کاربرد آن در بخشهای مختلف، متفاوت است. در خانه هایی که ورودی آن به یک حال کوچک و یا به یک راهرو باز میشود، میتوان آباژور ایستاده را در روی زمین و روبروی در قرار داد و یا اگر آباژور از نوع رومیزی باشد باید این انتظار را داشته باشیم که بر روی یک میزی مثل میز کنسول قرار داد و هر بیننده ای را به خودش جلب نماید.   

آباژور ایستاده مدل 550
قیمت : 490,000 (تومان)
قیمت : 710,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 543

هر فضایی بخاطر زیبا جلوه نمودن، نیازمند نوری که از اطراف و کناره های آن بچشم میخورند. هرچند همین نورها نسبت به نور آفتاب و بیرون ضعیفتر هستند، اما تاثیرگذاری بالاتری دارند، این نورها همان نوری هستند که توسط آباژورهای رومیزی و ایستاده تامین میکنند. 

در گذشته برای روشنایی یک اتاق و یا گوشه های آن از چراغهای گرد سوز، فانوس و فیتیله ای استفاده میشده و همه اینها تامین کننده نور یک منزل میشد، با اختراع برق و پیشرفت تکنولوژی ساخت انواع آباژورهای ایستاده و رومیزی و حتی دیواری و لوستر پدید آمدند و جایگزین لوازم روشنایی قدیمی شدند.

آباژور ایستاده مدل 543
قیمت : 710,000 (تومان)
قیمت : 620,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 548
آباژورهای ایستاده معمولا" در کنار لوازم لوکس منزل مثل بوفه، آینه و کنسول و در بین مبل ها زیبایی خود را بیشتر نشان میدهد. با نور پردازی ملایمی که آباژورها دارند میتواند تعیین کننده قسمتی از دکوراسیون یک اتاق باشد. آباژور ایستاده مدل 548 که دارای 3 عدد حبابدار است، از یک زیبایی برخوردار است بخصوص این که روی حباب ها دستی قلم کاری شده و شکل سنتی به خود گرفته و بیشتر شبیه چراغ های رومیزی زمان های قدیم میباشد. در صورتی که لامپ داخل این حباب ها را از نوع رنگی انتخاب کنید به سلیقه خودتان میتوانید نور پردازی رمانتیکی ایجاد نمائید.

آباژور ایستاده مدل 548
قیمت : 620,000 (تومان)
قیمت : 590,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 552
آباژور
یکی از لوازم ضروری برای تکمیل دکوراسیون یک خانه است. هر چه تعداد آباژور ایستاده و یا رومیزی در یک منزل بیشتر باشد دکوراسیون آن منزل را تکمیل مینماید. آباژور در قسمتهای مختلف اتاق کاربرد دارد که میتواند نقاط تاریک و کور یک اتاق را با قسمت های پر نور همسان نماید، معمولا" برای قسمت هایی از اتاق که روشنایی کمی دارد و از نور بیرون برخوردار نیست از یک آباژوری که نور ملایمی دارد استفاده میشود و با قسمتهای دیگر اتاق یکنواخت میشود. جایگاه آباژور بیشتر در بین مبل ها، کنار میز ناهار خوری و یا اتاق خواب است.

آباژور ایستاده مدل 552
قیمت : 590,000 (تومان)
قیمت : 380,000 (تومان)

آباژور رومیزی مدل 556

آباژورهای مختلفی که در سبکهای مدرن، کلاسیک و فانتزی که در بازار موجود میباشد شما خریدار میتوانید با توجه به قرار گیری آنها در اتاق خواب، سالن پذیرایی و اتاق نشیمن و با توجه به سبک دکوراسیون منزل شما قابل انتخاب است. آباژورهای ایستاده را که روشنایی بیشتری هم میتواند داشته باشد مناسب برای سالنهای پذیرایی و اتاق نشیمن میتواند باشد در صورتیکه آباژورهایی که پایه های کوتاهی دارند و به اصطلاح آباژور رومیزی خوانده میشود میتوان برای اتاق خواب و یا جایی که برای مطالعه در نظر گرفته شده استفاده نمود و این دلیل بخاطر اینکه آباژورهای رومیزی نور و روشنایی خود را دور و حاشیه ی خود میتاباند و از پخش نور به قسمت بالا جلوگیری مینماید بنابراین بهنگام خواب نور آباژور اذیت کننده نخواهد بود.

آباژور رومیزی مدل 556
قیمت : 380,000 (تومان)
قیمت : 920,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 542

یکی از وسایلی که در خانه میتوان به عنوان وسیله تزیینی و یا وسیله دکوری به حساب آورد آباژور است که در سبکها و مدلهای مختلفی و با نور پردازیهای گوناگون تولید میشود. سبکهای خاص و متفاوت انواع مدلهای آباژور که در کنار پخش نور زیبا و متفاوتی که بهنگام روشن شدن لامپهای آن باعث بیشتر جلب توجه اکثر مردم در استفاده از این وسیله تزیینی برای دکوراسیون داخلی منزل شده است. با توجه به محل قرار دادن آباژور در یک اتاق خواب و یا در یک سالن پذیرایی و با توجه به نوع سبک دکوراسیون منزل خریدار قابل انتخاب میباشد. میتوانید از آباژور های ایستاده در سالنهای بزرگ و پذیرایی و از آباژورهای رومیزی در اتاقهای کوچک و اتاق خواب استفاده نمود. اهمیت ترین نکته ای که در خرید یک آباژور میتوان مدنظر قرار داد نمای ظاهری و از همه مهمتر نوع نور دهی آباژور فوق العاده اهمیت دارد.

آباژور ایستاده مدل 542
قیمت : 920,000 (تومان)
قیمت : 350,000 (تومان)

آباژور ایستاده چوبی مدل 521

در زمانهای قدیم که آباژور نبود مردم برای روشنایی محل مورد نظر خود از چراغهای نفتی و فانوس نیاز خود را برطرف میکردند. با پیشرفت علم و اختراع برق تولید لوازم برقی به شدت زیاد شد، آباژور هم یکی از این لوازم برقی بود که در خانه های اشرافی و اعیانی مورد استفاده زیاد واقع میشد با تولید مدلها و رنگهای مختلف آباژور در بین مردم عادی نیز جا باز کرد. امروزه کمتر خانه ای را میتوان پیدا نمود که از آباژور چه رومیزی و چه ایستاده پیدا نکرد. رنگبندیها، مدلهای گوناگون و نوع نور پردازیهای آن برای خرید یک آبازور بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است و شما نیز برای خرید یک آباژور محل مورد استفاده را در نظر گرفته و اقدام به خرید نمایید. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 521
قیمت : 350,000 (تومان)
قیمت : 320,000 (تومان)

آباژور ایستاده چوبی مدل 525

برای آباژور کلمه نورتاب هم گفته میشود به نوعی از پوشش نور گفته میشد که نور را به پایین هدایت میکرد. نورتاب یا همان آباژور معمولا" از یک پایه و یک کلاهک( شید) تشکیل میشود و داخل این کلاهک یک لامپ معمولی و یا چندین لامپ کوچک لوستری قرار داده میشود و کلاهک و لامپها به یک پایه وصل میشوند و کلاهک دور لامپ را احاطه مینماید تا از دیده شدن و مشخص شدن لامپ ممانعت میکند. بیشترین قسمتی که نور از کلاهک به بیرون میزند از بالا و پایین شید خارج میشود. آباژورها معمولا" به دو صورت ایستاده و رومیزی تولید و ساخته میشود که هر کدام از اینها محل استفاده خاصی دارد و میتوان گفت آباژورهای ایستاده از هر نوعی که باشد معمولا" برای اتاقهای پذیرایی و در کنار مبل و میز ناهار خوریها قرار داده میشود و آباژورهای رومیزی بیشتر مواقع برای اتاقهای کوچک و یا اتاق خواب مورد استفاده قرار میگیرد. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 525
قیمت : 320,000 (تومان)
قیمت : 430,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 539

معمولا" آباژور از 4 قسمت تشکیل میشود که شامل یک کلاهک که در قسمت بالای آباژور قرار دارد که احاطه کننده لامپهای داخل کلاهک میباشد و یک میله بلند برای آباژورهای ایستاده که از جنسهای مختلفی از جمله فلزی آبکاری شده و چوبی ساخته میشود و که همگی اینها بر روی یک پایه ای معمولا" به شکل گرد و مربع استوار میگردد. آباژور مدل 539 نیز شامل همین بخشها میشود که کلاهک آن بشکل گرد است و از بالا و پایین آن نور بسیار زیبایی متصاعد میگردد و برای اتاق پذیرایی شما یک نور دهی خوشایندی تولید میکند. در قسمت زیر کلاهک کریستالهایی از بهترین جنس بصورت شکل دایره ای که از بالا به پایین کوچکتر میشود، آویزان شده که بهنگام روشن شدن آباژور نور آن بر روی همین کریستالهای گرد تابیده و جلوه ای خاص از نوردهی این آباژور به چشم میخورد. 

آباژور ایستاده مدل 539
قیمت : 430,000 (تومان)
قیمت : 730,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 541
آباژورها در انواع و اقسام مدلهای مدرن، کلاسیک، فانتزی و سنتی ساخته می شوند و بسته به محل قرارگیری آباژور در اتاق نشیمن، اتاق خواب و در سالن های پذیرایی و نیز با توجه به نوع و سبک دکوراسیون محل آباژورها قابل انتخاب است. آباژورهای ایستاده بخاطر بلندی و نوع روشنایی که دارد در سالن های بزرگ پذیرایی، هتل ها و لابی ها مورد استفاده واقع می شود. برای خرید آباژور ایستاده در این محل ها نسبت به دکوراسیون محل قرار گیری آباژور کلاهک و بدنه آن را متناسب با محل خود انتخاب نمائید، نوع نورپردازی که آباژورها دارند می توانید محل هایی که نقاط کور و روشنایی کمی که دارد استفاده نمائید تا یک هماهنگی با قسمت های دیگر سالن و اتاق های شما بوجود بیاید.

آباژور ایستاده مدل 541
قیمت : 730,000 (تومان)
قیمت : 880,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 534

معمولا" از یک آباژور حالا چه ایستاده و چه رومیزی آن از روشنایی فانتزی و نور ملایمی که در محیط اطراف خود ایجاد مینماید استفاده میشود. این وسیله تزیینی علاوه بر ایجاد نور ظاهر زیبایی که دارد بعنوان یک وسیله دکوری و تزیینی در گوشه ای از اتاق مورد استفاده قرار میگیرد.  قبلا" آباژور تنها در اتاق خواب مورد استفاده بود ولی امروزه این وسیله شیک و زیبا را حتی در اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی هم میتوان مشاهده نمود و با تولید نور ملایم و در رنگبندیهای مختلف فضای اتاق پذیرایی را زیبا میکند. قبل از خرید یک آباژور نوع سلیقه و استایل طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مورد نظر خود را در نظر بگیرید و متناسب با موقعیت اتاق پذیرایی خود یک خرید مناسبی داشته باشید و این مطلب را نیز باید در نطر بگیرید در کدام قسمت از اتاق پذیرایی شما نور کافی ندارد که در آن محل آباژور خود را قرار دهید تا نور یکنواختی که در آن محل و اطراف آن تولید میگردد روشنایی اتاق یکسان گردد. 

آباژور ایستاده مدل 534
قیمت : 880,000 (تومان)
قیمت : 1,450,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 532

انتخاب نوع روشنایی که از یک آباژور بیرون میزند بسیار اهمیت دارد همچنین نوع آباژور و رنگ بدنه خیلی مهم است که میتواند تاثیر عمیقی بر دکوراسیون اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب و زیبایی محیط داشته باشد. آباژور علاوه بر زیبایی یکی از عناصر مهمی فضای خالی و فضای داخلی اتاق بشمار میرود و براحتی زیبایی بخش اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و اتاق خواب بشمار میرود و نور اتاق را بشکل آرام بخش و رویایی برای خریدار تنظیم مینماید اگر در انتخاب آباژور رنگ ظاهری آنرا بیشتر مدنظر شما باشد خرید ایده آلی میتواند باشد چونکه این نوع آباژورها رنگ و نورپردازی که در یک محیط از خود به نمایش میگذارند در ذهن هر بیننده ای نقش و ماندگاری بالایی دارد.

آباژور ایستاده مدل 532
قیمت : 1,450,000 (تومان)
قیمت : 440,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 510

اگر دکوراسیون و مبلمان خانه شما به سبک مدرن طراحی شده بهتر اینکه از آباژورهای مختلفی که تولید میشود و به سبک دکوراسیون شما همخوانی دارد از آباژورهای سبک مدرن استفاده شود و متناسب با فضای خانه باشد پس حتما جهت خرید یک آباژور ایستاده و یا رومیزی حتما" سبک سنتی ، کلاسیک و سبک مدرن منزل خود را در نظر بگیرید. اگر صاحب یک سالن پذیرایی بزرگی هستید حتما" از دو آباژور ایستاده و بلند استفاده نمایید تا یک اتاق پذیرایی و یا فضای ناهار خوری خود را جلوه خاصی ببخشید. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 510
قیمت : 440,000 (تومان)
قیمت : 450,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 507

آباژور ایستاده مدل 507 دارای یک شید زیبا با پارچه ای بسیار ظریف و زیبا کار شده که گلهای رنگی بر روی آن مشخص است و پایه های آن از جنس mdf بشکل زنجیره ای ساخته شده و در واقع از یک پایه محکم و استوار درست شده. برای تمیز نمودن یک آباژور حتما" از مواد شیمیایی استفاده نشود چونکه باعث آسیب دیدن شدید آباژور میشود و حتما" از یک پارچه سفید نمدار برای تمیز نمودن استفاده نمایید و اینکار باعث میشود عمر آباژور زیبای شما بیشتر شود.

آباژور ایستاده چوبی مدل 507
قیمت : 450,000 (تومان)
قیمت : 460,000 (تومان)

آباژور ایستاده چوبی مدل 505

انواع آباژورهای فانتزی، کلاسیک و مدرن متناسب با قرارگیری آنها در سالنهای پذیرایی، اتاق نشیمن و اتاق خواب و همچنین شیوه دکوراسیون آن محل میتوان یک انتخاب خوب و مناسبی میتوانید داشته باشید. البته از آباژورهای ایستاده که میخواهید روشنایی سالن پذیرایی بیشتر جلوه نماید حتما استفاده نمایید. 

از قدیم گفتند زندگی بدون نور بی معنی است. یکی از وسیله ای که هم روشنایی داشته و هم دکوری برای منزل باشد میتوان از آباژور رومیزی و یا ایستاده نام برد.

آباژور ایستاده چوبی مدل 505
قیمت : 460,000 (تومان)
قیمت : 440,000 (تومان)

آباژور ایستاده مدل 504

بهنگام خرید یک آباژور ایستاده آنچکه میتوان گفت از اهمیت بالایی برخوردار است نوع رنگ و نورپردازی آن بسیار مهم است شاید در نگاه اول چندان تاثیری نداشته باشد ولی مهمترین نکته در یک آباژور همین مساله است و تاثیر غیر قابل انکار آنرا در زیبایی و دکوراسیون یک اتاق نشیمن مشاهده نمود. آباژور یک اتاق نشیمن بایستی هم تزیینی باشد و هم نور کافی با رنگهای شاد از آن ساطع شده باشد. آباژور وقتی شکل و فرم زیبایی داشته باشد چه روشن چه خاموش یک نوع زیبایی خاصی را برای یک اتاق نشیمن به ارمغان می آورد و همیشه زیبایی خود را حفظ مینماید. 

آباژور ایستاده چوبی مدل 504
قیمت : 440,000 (تومان)
12مجموع 42 محصول
9 / 10
از 8 کاربر