مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

 Tongue Out از یک خـرید آسـان و مطـمئـن درفـروشـگاه اینترنتی"بهســازان چــوب" لذت ببــریـد Tongue Out

An online store and perfect for your online purchases

به روزرسانی : جمعه 28 دی 1397
تخت تک نفره باکس دار کارولین T340 TAKHTE TAK NAFARE BAKSDAR T340 1 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 1,430,000 (تومان) قیمت حراجی : 1,410,000 (تومان) تخت تک نفره چوبی ساحل T 2017 TAKHT TAKNAFAREH 2017 15 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 500,000 (تومان) قیمت حراجی : 460,000 (تومان) تخت تک نفره چوبی ساغر لاو T 2018 TAKHT TAKNAFAREH 2018 15 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 470,000 (تومان) قیمت حراجی : 440,000 (تومان) تخت تک نفره چوبی سه بعدی T 2021 TAKHT TAKNAFAREH2021 15 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 500,000 (تومان) قیمت حراجی : 450,000 (تومان) تخت تک نفره چوبی وکیومی T 2028 TAKHT TAKNAFAREH 2028 15 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 505,000 (تومان) قیمت حراجی : 455,000 (تومان) تخت تک نفره چوبی رویـا لمسه T 2029 TAKHT TAKNAFAREH 2029 15 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 560,000 (تومان) قیمت حراجی : 500,000 (تومان) تخت تک نفره چوبی شیدا T 2036 TAKHT TAKNAFAREH 2036 15 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 605,000 (تومان) قیمت حراجی : 575,000 (تومان) تخت تک نفره چوبی لیلیوم T 2038 TAKHT TAKNAFAREH 2038 15 روز و 21 ساعت و 58 دقیقه مانده قیمت : 600,000 (تومان) قیمت حراجی : 570,000 (تومان)

تبلیغات

لوگوی روش سفارش گیری
لوگوی آپدیت و بروز رسانی محصولات
لوگوی پاسخگویی و سفارش گیری
لوگوی همکاران
لوگوی آنچه که یک ایرانی
بنر تختخواب کمجا
لوگوی میز ناهارخوری پلیمری
محصولات سایت

قوانین فروشگاه

لطفا" قوانین و مقررات خرید از فروشگاه اینترنتی مبلمان بهسازان چوب را با دقت مطالعه فرمائید :

Laughing از اینکه برای خرید فروشگاه اینترنتی ما را انتخاب نموده اید بسیار سپاسگزاریم Laughing

قوانین و شرایطی که در زیر ملاحظه میفرمائید برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شما خریداران گرامی وضع شده و ما هم ملزم به رعایت و تابع قوانین زیر هستیم .

نحوه سفارش کالا :

خریدار گرامی ، مبنای انتخاب ما همان خواهد بود که شما اطلاعاتی را به هنگام ثبت نام  ویا سفارش دادنی وارد نمودین ، و چنانچه اشتباه عمدی و یا سهوی ثبت شده باشد و منجر به ارسال اشتباهی کالا بیانجامد ، مسئولیت این اشتباه و خطا بر عهده خریدار میباشد.

به دو روش آنلاین و تلفنی سفارشگیری میشود

زمان ارسال کالا :

در صورت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه همان روز ارسال میگردد و اگر چنانچه تغییری در رنگ و ابعاد وغیره صورت گیرد ممکن است این فرآیند بین 2 روز الی یک هفته کاری بطول بیانجامد.

هزینه و نحوه ارسال محصولات :

1- ارسال برای تمامی نقاط تهران و حومه رایگان بوده و کالاهایی که در مجموع  زیر 150 هزار تومان باشد شامل هزینه ارسال خواهد شد و در غیر این صورت حمل رایگان میباشد.

2- ارسال برای شهرستان ها ( تمامی شهر های ایران عزیز ) رایگان بوده وبصورت بسته بندی کاملا" ضد ضربه و حباب پیچ ارسال میگردد. در مجموع خرید های زیر 250  هزار تومان شامل هزینه ارسال خواهد بود وجهت تعیین هزینه ارسال با دفتر بهسازان چوب تماس گرفته واطلاع کسب نمائید. 

3- قبل از ارسال کالا حتما" با خریدار تماس گرفته میشود ،محل و زمان دقیق ارسال کالا هماهنگی خواهد شد.

4- حمل کالاهای ارسال رایگان تا درب منزل برعهده بهسازان چوب بوده و هیچگونه مبلغی دریافت نمیشود ولی در صورت نیاز به بردن به داخل ساختمان ( حمل طبقات ) و نصب ،شامل هزینه ای جدا حساب خواهد شد.

5- برای حمل به شهرستان ها تا انبار باربری و یا انبار ترمینال شهر رایگان بوده و هزینه آن برعهده فروشگاه است و تنها هزینه بسیار کم انبارداری شهرستان، از شما دریافت مینمایند.(بستگی به نوع کالا متغییر میباشد جهت اطلاعات بیشتر با دفتر فروشگاه تماس بگیرید.)

(البته هزینه ارسال از انبار شرکت بهسازان چوب تا باربری شوش و یا ترمینال مسافربری برای شهرستان به عهده شرکت میباشدو خریدار هیچ هزینه ای را پرداخت نمیکند ) 

6- برای استرداد کالای خریداری شده به هر عنوان که باشد اولا" با دفتر بهسازان چوب هماهنگی صورت گیرد دوما"  قبل از اینکه سلفون ، بسته بندی ، کارتن و پلمپ کالا باز شده باشد بهسازان چوب میتواند کالای شما را مرجوع نماید.

7- اگر کالا مغایرت نباشد و یا ایرادی نداشته و خریدار مایل به مرجوع آن باشد در این صورت فقط هزینه های حمل ارسال و هزینه های حمل طبقات ازمشتری دریافت خواهد شد.( البته قبل از اینکه سلفون ، بسته بندی ، درب کارتن و پلمپ کالا باز شده باشد  کالای خریداری شما مرجوع خواهد شد )

8- کالای های سفارشی و اختصاصی به هر دلیل غیر قابل استرداد میباشد.

9- بعضی کالاها برای بردن به داخل ساختمان ( حمل طبقات ) نیاز به کمکی هست در صورت احتیاج با فروشگاه هماهنگی صورت پذیرد .  

مونتاژ و نصب کالا :

بعضی کالا ها نیاز به نصب و مونتاژ میباشد - مثل تختخواب ، بعضی مدل های کمد درب ریلی ، مبل تختخوابشو و سرویس نوزاد و نوجوان - برای مشتریان تهرانی این خدمات مقدور بوده و در صورت نیاز وجهت اطلاع از هزینه و انجام هماهنگی لازم با تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

نحوه پرداخت در محل :

1- پرداخت در محل فعلا" برای شهر تهران مقدور میباشد( در آینده برای شهرستان ها هم عملی خواهد شد)-مبلغ سفارش شما پس از دريافت محصول با ارايه رسيد و فاكتور فروش اخذ مي گردد.

2-در صورت نیاز به پرداخت وجه با دستگاه سیار درمحل خود ، به هنگام سفارش کالا با فروشگاه تماس گرفته تاهماهنگی بعمل آید.

 فروش برای همکاران :

برای همکاران محترم عمده فروشی خدمات ویژه ای وجود دارد که بستگی به نوع و میزان سفارش کالا میباشد و برای مطلع شدن از این خدمات میتوانید با تلفن های فروشگاه تماس حاصل نمائید . 

خرید حضوری نداریم ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم.

9 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

موسوی : اول دیدن محصول بعد پرداخت درب منزل
3 0
باسلام وخسته نباشید .باتوجه به جو بد بازار ووجود افراد غیر حرفه ای و سودجو د به نظر اینجانب برای اعتماد متقابل بعداز تحویل کالای سفارشی مبلغ قابل پرداخت درب منزل پرداخت شود
مدیریت : پاسخ
1 3
با سلام . ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم شیوه فروش فروشگاه های اینترنتی به همین روال میباشد . اگر شما به سایتی که نماد اعتماد دارد و مجوز فعالیت را کسب کرده میتوانید اعتماد داشته باشیدو خرید انجام دهید، در غیر این صورت میتوانید از فروشگاه های سطح شهر به صورت فیزیکی نیاز خود را تامین نمائید و بدنبال فروشگاه های اینترنتی نباشید .
بهزاد اسلامی : ,حمل کالا
0 0
سلام.خسته نباشید.من دراور پنج یا شش طبقه میخواهم سفارش دهم.محل زندگی من پردیس تهران است.حدود بیست دقیقه ا تهرانپارس فاصله است .خواستم ببینم توسط باربری خود شرکت آورده میشود.تقریباً پانزده پله تا طبقه اول دارد که خواستم لطفاً کمک شود بداخل برده شود.ممنون از شما.
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام . تا درب منزل شما رایگان ارسال میشود ولی حمل طبقات با خود مشتری است درصورت نیاز به کارگر با بخش مرسولات فروشگاه تماس بگیرید.شماره تماس 02166310464
ایرج نعمتی : نمونه عدم اعتمادی که برای سایت شما وجود ...
0 0
سلام چرا فروشگاه تعهدی که برای خودش طبق بند های ارسالی ایجاد می کند اجام نمی دهد . در صورتی که هزینه ارسال به شهرستان و هزینه ارسال به باربری نیز از مشتری گرفته می شود فاکتور اینجانب 5888
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دوست عزیز،ما به تک تک بند های خود پای بندبوده و هستیم . بعضی از باربری ها غیر قانونی از مشتری ها مبلغی را اخذ مینمایند. اگر به هنگام تحویل کالا باربری از شما مبلغی را دریافت نموده است با بخش مرسولات تماس بگیرید و شرکت تا آخر پیگیری خواهد نمود به تمامی کالا های ارسالی در باربری تهران هزینه پرداخت میگردد و شما به هیچ عنوان هزینه ارسال از تهران تا باربری شهر خود را نباید هزینه اضافی پرداخت نمائید به غیر از مبلغ کمی به عنوان کمیسیون از شما دریافت میگردد. .
مه لقا اصغری : چجوری بایدسفارش روحذف کرد
0 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام . با شرکت تماس بگیرید و تو مدیریت پروفایل شما حذف شود .
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :